Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.800/2011.
VÁRVAG Városfejlesztési és Vagyongazdálkodási Nonprofit Közhasznú Kft.
Cegléd város területén park és zöldterület fenntartása, valamint játszóterek karbantartása
2011.10.24.
2011.12.05.
D.788/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2011.10.20.
2011.12.05.
D.795/2011.
Budapest Főváros Önkormányzat
Uzsoki utcai Kórház onkológiai fejlesztése- komplett sugárterápiás redszer bevezetése
2011.10.21.
2011.12.05.
D.790/2011.
Kunágota-Nagykamarás-Almáskamarás Szennyvízberuházó Társulás
Kunágota-Almáskamarás-Nagykamarás szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása II. ütem
2011.10.20.
2011.12.05.
D.781/2011.
Terézvárosi Gondozó Szolgálat
Kétszeresen előhűtött technológiával, zárt csomagolásban történő ebédmenü (melyben diétás menü is szerepel) közétkeztetés formájában történő biztosítása a Terézvárosi Gondozó Szolgálat ellátottjai részére
2011.10.19.
2011.12.05.
D.772/2011.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a TIOP-1.2.1-08/1-2009-0012 kódszámú pályázat keretében Kaposvár Együg Árpád Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény épületébe beszerzésre kerülő eszközök tárgyában 2. rész
2011.10.14.
2011.12.05.
D.802/2011.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém, nagyfelületű útjavítások műszaki ellenőrzéseinek teljes körű feladatai
2011.10.26.
2011.12.06.
D.763/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2011.10.12.
2011.12.06.
D.764/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Magyarországi Régióban
2011.10.12.
2011.12.06.
28.K.35.797/2010/6.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós Város közigazgatási területén megvalósuló többfunkciós oktatási intézmény - „ÁJTI” - teljes kivitelezési programjának lebonyolítása a kapcsolódó koordinációs és független mérnöki műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2011.12.07.
D.890/2011.
Pécsi Közlekedési Zrt.
PK Zrt. személyszállítási feladatainak teljesítéséhez szükséges Ikarus és Mercedes típusú autóbuszok javítása, karbantartása, illetve szervízmunkáinak elvégzése
2011.11.22.
2011.12.07.
D.886/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Gépjárművek javítása, karbantartása, felújítása 2011-2013.
2011.11.22.
2011.12.07.
D.878/2011.
Gelse Község Önkormányata
Közétkeztetés biztosítása főzőkonyha bérletbe adásával
2011.11.21.
2011.12.07.
14.K.30.360/2011/7.
Tiszanána Község Önkormányzata (3385. Tiszanána, Fő út 108/1.)
Tiszanána Község belterületi vízrendezése
2011.12.07.
D.820/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás 1.rész.
2011.10.28.
2011.12.07.
D.810/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kalcium-kloric oldat és granulátum beszerzése 2011-2012.
2011.10.27.
2011.12.07.
D.796/2011.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa-Sárospatak Kerékpárút fejlesztése című HUSK/0901/2.3.1/0284 kódszámú projekt kivitelezési munkái Pálháza, Füzérkomlós és Hollóháza közigazgatási területén
2011.10.21.
2011.12.07.
D.901/2011.
Kőszeg Város Önkormányzata
Lóránt Gyula Sporttelep-öltöző és edzőtermi épületének felújítása, korszerűsítése
2011.11.25.
2011.12.08.
D.848/2011.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Programja - csatornahálózati fejlesztések vonatkozásában (kiviteli terv készítés és kivitelezés) "FIDIC Piros Könyv" szerint 4 részben
2011.11.09.
2011.12.08.
D.829/2011.
Zalakaros Kistérség Többcélú Társulása
Termál-Völgy-Kis-Balaton kerékpáros és ökoturisztikai szolgáltató hálózat-építési beruházása, eszközbeszerzése 4. rész
2011.11.02.
2011.12.08.
D.909/2011.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés
2011.11.28.
2011.12.12.
D.898/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - helikopter leszállóhely kivitelezési munkái
2011.11.24.
2011.12.12.
D.844/2011.
Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Debrecen, Vörösmarty u. 13. Irodaház kivitelezése, valamint az épületben személyfelvonó létesítése
2011.11.09.
2011.12.12.
D.846/2011.
Kunágota Község Önkormányzata
Kunágota Általános Iskola bővítés, tornacsarnok építés és rekonstrukció
2011.11.09.
2011.12.12.
D.847/2011.
Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Debrecen, Vörösmarty u.13. (hrsz:9345) Irodaház (Nonprofit Gazdaságfejlesztő Szervezetek Háza) kivitelezése, valamint az épületben személyfelvonó létesítése a dokumentációban foglaltaknak megfelelően
2011.11.09.
2011.12.12.
D.823/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, egyéb építmények - helikopter leszállózely - kivitelezési munkái
2011.11.02.
2011.12.12.
D.821/2011.
Országos Onkológiai Intézet
Közép-Magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztése terve c. pályázathoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2011.10.28.
2011.12.12.
D.814/2011.
Ónod Község Önkormányzata
Óvoda rekonstrukció, bővítés és komplex akadálymentesítés Ónodon
2011.10.28.
2011.12.12.
D.798/2011.
Ráckeve Város Önkormányzata
Ráckeve polgári iskola épületének átalakítása könyvtárrá és gazdasági szolgáltatóház kialakítása
2011.10.21.
2011.12.12.
D.839/2011.
Szent István Egyetem
Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi kara épületeinek energetikai korszerűsítése
2011.11.07.
2011.12.13.
D.819/2011.
Szent István Egyetem
Szent István Egyetem Műszaki és Természettudományi Oktató Központ, Regionális Tudástranszfer Központ - Gödöllő, KMOP-4.2.1/A-09/2f-2010-0001, Gyengeáramú Integrált Rendszer eszközbeszerzése és telepítése
2011.10.28.
2011.12.13.
D.808/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas és Gyomaendrőd közötti biztonságos kerékpárút építése
2011.10.27.
2011.12.13.
D.838/2011.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem intézményei részére, építési beruházások kivitelezése, felújítási munkák elvégzése
2011.11.07.
2011.12.13.
D.840/2011.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg Község árvízvédelmi kivitelezése tárgyú EU támogatással megvalósuló projekt, FIDIC piroskönyv szerinti kiviteli terveinek és kivitelezési munkáinak tárgyában építési (vállalkozási) szerződés
2011.11.07.
2011.12.13.
D.835/2011.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg Község árvízvédelmi kivitelezése
2011.11.04.
2011.12.13.
D.832/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest Központi szennyvíztisztító telep és kapcsolódó létesítményei - COL3-LOT3 - a IX.ker. Kinizsi u. - VIII.ker. Mária-Baross utcai főgyűjtő kivitelezési munkáinak elvégzése
2011.11.03.
2011.12.13.
D.865/2011.
Duna TV Zrt.
taxi jellegű szolgáltatás nyújtása
2011.11.15.
2011.12.14.
D.855/2011.
Orosháza Város Önkormányzata
Központi Technológiai Tömb kialakítása és a hozzá kaocsolódó korszerű egészségügyi reform megvalósítása az Orosháza Városi Önkormányzat Kórházában - kivitelezés, átalányáras vállalkozási szerződés keretébe
2011.11.11.
2011.12.14.
D.853/2011.
Bicskei Mezőgazdasági Zrt.
Etyeki szarvasmarha telep bővítése és korszerűsítése
2011.11.11.
2011.12.14.
D.836/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Hallgatói K+F információs rendszer fejlesztése és üzemeltetése
2011.11.05.
2011.12.14.
D.834/2011.
Szajla Község Önkormányzata
Szajla Község települési szilárd (kommunális) hulladékának összegyűjtése és ártalmatlanításra történő elszállítása
2011.11.03.
2011.12.14.
D.813/2011.
Zalakaros Város Önkormányzata
Zalakaros Város Önkormányzat közigazgatási területén a hulladékkezlési közszolgáltatás ellátása
2011.10.28.
2011.12.14.
D.669/2011.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Széchényi Ifjúsági Közösségi Központ kialakítása
2011.09.15.
2011.12.15.
D.944/2011.
Közép-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Árvízvédelmi fővédvonal fejlesztése, Szolnok város térségi fejlesztése a jobb parti árvízvédelmi szakaszon (10.02) árvízvédelmi szakasz) című pályázati program megvalósításához szükséges lőszermentesítési feladatok ellátása
2011.12.09.
2011.12.15.
D.911/2011.
MNB Magyar Nemzeti Bank
OLIB7 könyvtári rendszerre szoftverkövetési szolgáltatás nyújtása az Oracle 9.2-es verziójú ASFU licensztípusú adatbázis kezelő szerver szoftverre, nyomkövetés és opcionálisan lehívható 12 embernap/2 év eseti helyszíni támogatási szolgáltatás nyújtása
2011.11.29.
2011.12.15.
D.895/2011.
Hungarofest Nemzeti Rendezvényszervező Nonprofit Kft.
"Szárazföldi személyszállítás, egyéb közúti személyszállítás, egyéb postai, futárpostai tevékenység, levelek, levélszerű küldemények és csomagok felvétele, szállítása és kézbesítése" közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.11.23.
2011.12.15.
D.896/2011.
Hungarofest Nemzeti Rendezvényszervező Nonprofit Kft.
"Beszerző rendezvényeivel, tevékenységével kapcsolatos üzemeltetési, fenntartási, logisztikai, szállítási, fuvarozási és személyszállítási feladatok ellátása" - közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.11.23.
2011.12.15.
D.866/2011.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.11.15.
2011.12.15.
11.K.27.159/2011/7. szám
Jászberény Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Jászberény funkcióbővítő integrált településközpont fejlesztése ÉAOP-5.1.1/D-2F-2009-0003 projekt mélyépítési munkálatai keretében park és közterület felújítás és sétány építés kivitelezése
2011.12.16.
D.864/6/2011.
ORFK Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása
2011.11.15.
2011.12.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el