Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.262/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Különféle munkaruhák, védőruhák, védő lábbelik és egyéb egyéni védőeszközök beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. dolgozói részére, 2 évre (4.rész)
2012.04.12.
2012.05.23.
D.262/2013.
Szikszó Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szikszó Város Önkormányzata szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztés és bővítés, engedélyezési, kiviteli tervek elkészítése teljeskörű kivitelezés, próbaüzem lefolytatása
2013.06.21.
2013.08.21.
D.262/2014.
Vas Megyei Önkormányzati Hivatal
Szlovénia-Magyarország Területi Együttműködési Program 2007-2013. keretében megvalósuló "FUTUR" projekt - a projekt szakmai és turisztikai koordinációs feladatainak, valamint projektmenedzsment ellátása a Vas Megyei Önkormányzati Hivatal részére
2014.05.29.
2014.06.12.
D.262/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Veszélyes hulladék ártalmatlanítása (Septox Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.262/2016.
Nemzeti Sportközpontok
Dabas, Sportcsarnok u. 1., 2256/32 hrsz-ú ingatlanon "C" típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.12.
2016.05.25.
D.262/2017.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zöldkataszter készítése a zöld város projektek által érintett területeken
2017.05.29.
2017.07.04.
D.262/2018
Tapolca Város Önkormányzata
Parkfenntartási eszközök beszerzése 3 részben
2018.07.25.
2018.08.17.
D.262/2019
Autó Univerzál Kft.
MXU-919 frszú. VOLVO B4SC 8900 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.262/2020
IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Kutatási tevékenységet megalapozó adatgyűjtés (2016.02.29.) -Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.10.13.
D.262/2021
Borsodszirák Községi Önkormányzat
Építőipari beruházások kivitelezése - 2. rész Új Szociális Szolgáltató Központ építése a TOP-4.2.1-15-BO1-2016-00028 számú támogatási szerződés keretében európai uniós alapokból EKR000821522019
2021.05.27.
2021.08.06.
D.262/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 1. rész Sziráki utca 15., hrsz 1260 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.262/2023
Érd és Térsége Regionális Vízközmű Korlátolt Felelősségű Társaság
"Napelemes kiserőmű létesítése" EKR000846422023
2023.07.05.
2023.08.02.
D.262/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 11. rész CT készülék beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat) részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.262/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Siófoki Rózsakerti növények szakszerű gondozása, gyepfenntartás, öntözőrendszer és szökőkutak kezelése (2024) (Papp Ferenc - 2023.11.30.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.262/2026
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
„Gépjármű javítás, vizsgáztatás 2026” EKR000730682026
2026.05.28.
2026.07.31.
D.262/8 /2008.
Tiszamenti Regionális Vízmővek Zrt.
2009.06.27.
D.263/17/2009
Vecsés Város Önkormányzata
Belterületi utak fejlesztése
2009.06.02.
2009.08.03.
D.263/2010.
Ózd Város Önkormányzata
Ózd Város Önkormányzatának szociális jellegű városrehabilitációja és Funkcióbővítő településrehabilitációja
2010.04.06.
2010.04.12.
D.263/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés keretében Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái, stb.
2011.04.26.
2011.05.18.
D.263/2012.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
"Belső-Ferencváros kulturális negyed fejlesztése" projekten belül építési munkák Budapest IX. kerületében- 2-5. részajánlat
2012.04.12.
2012.04.16.
D.263/2013.
Hajdúszovát Község Önkormányzata
A KEOP 1.2.0/B/10-2010-0041 azonosítószámú projekt keretében Hajdúszovát község szennyvíztisztító telepének és szennycsatorna hálózatának kiépítéséhez kapcsolódó FIDIC Sárga Könyv szerinti tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása
2013.06.21.
2013.08.02.
D.263/2014.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Nyári és téli védőitalok - ásványvíz, filteres tea, instant tea, teaszörp (sűrítmény), kristálycukor, édesítőszer, teaízesítő tabletta (citrompótló), teaízesítő (citromlé) - adásvétele értékalapú keretszerződés keretében- 2. rész
2014.05.29.
2014.06.17.
D.263/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mosószerek beszerzése (Ani-Roll Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.263/2016.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd Megyei Jogú Város közigazgatási területén lévő közmű rendszerek, műtárgyak, külterületi utak fenntartási és rekonstrukciós munkálatai
2016.04.12.
2016.05.06.
D.263/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi klinikai informatikai alkalmazásait támogató adatbázis szoftver licencek beszerzése ESL konstrukcióban
2017.05.29.
2017.06.12.
D.263/2018
Görbeháza Község Önkormányzata
A „TOP-3.2.1-15-HB1-2016-00004 Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” című projekt kivitelezése
2018.07.27.
2018.10.05.
D.263/2019
Autó Univerzál Kft.
MXU-902 frszú. VOLVO B4SC 8900 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.650.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.263/2020
IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Minősítési rendszer üzleti szempontú módszertanának és követelményrendszerének kidolgozása (2016.02.26.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.10.13.
D.263/2021
Semmelweis Egyetem
SE Sebészet felújításához kapcsolódó tervezés EKR000707352020
2021.05.27.
2021.07.15.
D.263/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 2. rész Bajcsy telep 10., hrsz 2277 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.263/2023
Mórahalom Városi Önkormányzat
„Informatikai eszközök Mórahalom 2023” EKR000681052023
2023.07.05.
2023.08.25.
D.263/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. rész CT készülék beszerzése a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.263/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Fakivágás, fametszés 2024. év (Király Kosaras Favágó Kft. - 2024.01.22.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.263/2026
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt.
Keretszerződés - LED útvilágítótest beszerzése - 2. rész EKR001816462025
2026.05.29.
2026.07.06.
D.263/8 /2008
Pécs 2010 Menedzsment Központ Kht.
2008.07.07.
D.263/9/2005
Reménysugár Habilitációs Intézet, nevében eljár: Tender-Co Kft.
Az 1223 Budapest, Kápolna u. 3. szám alatt található, új épületszárny átalakítási munkáinak elvégzése 116 fő mozgássérült – halmozottan fogyatékos – beteg elhelyezése céljából
2006.04.21.
2006.05.31.
D.264/14/2007.
ÁPV Zrt.
Mobil távközlési (GSM) szolgáltatás megrendelése és a szükséges készülékek beszerzése
2007.06.28.
D.264/2010
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH- és rtg. vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában az ahhoz szükséges berendezések biztosításával vállalkozási szerződés keretén belül
2010.04.06.
2010.04.22.
D.264/2011.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Átalányáras vállalkozási szerződés keretében, Nagykinizs és Szentistvánbaksa Községek árvízvédelmi fejlesztése
2011.04.26.
2011.06.06.
D.264/2012.
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre - Duna-korzó árvízvédelmi gát - kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2012.04.12.
2012.06.12.
D.264/2013.
Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP-1.3.0/09-11-2011-0015 projekt FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak teljes körű ellátására
2013.06.21.
2013.07.15.
D.264/2014.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Nyergesújfalu belterületi utak felújítása építés kivitelezés 2. rész: Cserfa-Tölgyfa-Krisztina tér-Dózsa György-Akácfa-Honvéd utcák
2014.05.30.
2014.06.30.
D.264/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Labor-diagnosztikumok beszerzése (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.264/2016.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Szennyvíz-elvezetés és -tisztítás, szennyvízkezelés megvalósítására - szakaszolt projektek" elnevezésű, KEHOP-2.2.4 kódszámú pályázati felhívásra benyújtott pályázatban foglaltak megvalósítása során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása megbízási szerződés keretében
2016.04.12.
2016.05.05.
D.264/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
FT-1021/Kecskemét/2016 Labordiagnosztikumok beszerzése saját tulajdonban lévő készülékekhez, valamint használatba adásra kerülő készülékek biztosításával - 1., 6. és 7. részek
2017.05.29.
2017.07.07.
D.264/2018
Berkesz Község Önkormányzata
„Óvoda komplex energetikai felújítása Berkeszen”
2018.07.27.
2018.10.08.
D.264/2019
Autó Univerzál Kft.
HYK-347 frszú. VOLVO 7R 7250 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.150.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.264/2020
IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
Kontaktórás fejlesztések megvalósítása (2016.09.02.)
2020.07.17.
2020.10.13.
D.264/2021
MIRELIT-FOOD Élelmiszeripari Korlátolt Felelősségű Társaság
Panírozott termék előállító gyártósor beszerzése EKR000253572019
2021.05.27.
2021.08.23.
D.264/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 3. rész Sotu u. 17., hrsz 1159 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el