Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.500/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Gödöllő város szennyvíztisztító telep korszerűsítése” elnevezésű KEOP -1.2.0/09-11-2011-0005 számú projekt tervezési és kivitelezési munkáinak elvégzésére a FIDIC Sárga Könyv alapján
2013.11.14.
2013.12.04.
D.463/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás ellátására a Gödöllő Város Önkormányzata működtetési körébe tartozó oktatási célú intézményeknél
2013.10.14.
2013.12.04.
D.436/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Gödöllő Főtér közműkiváltások és tájépítészeti felszín rehabilitáció
2010.05.31.
2010.07.05.
D.372/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Elővárosi közösségi közlekedés fejlesztése Gödöllőn - részletes megvalósíthatósági tanulmány elkészítése
2013.08.28.
2013.11.05.
D.120/2013.
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Petőfi Sándor Általános Iskola tornaterem felújításának kiegészítő építési beruházása
2013.03.12.
2013.04.10.
14.K. 30524/2008/7.
Gödöllő Város Önkormányzata
2008.06.13.
D.684/14/2007.
Gödöllő Város Önkormányzata
2008.01.18.
D.341/12/2006.
Gödöllő Város Önkormányzata
Város belterületének kb. 150 km hosszú közvilágítási hálózatán levő lámpatest éjszakai fényáram csökkentése feszültségszabályozó berendezések beszerzésével
2006.05.19.
2006.06.26.
D.500/2022
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Városháza bővítése II. EKR000946032019
2022.12.16.
2023.03.08.
13.K.33.741/2006/9.
Gödöllő Város Önkormányzata
2007.01.09.
4.K.27.511/2014/7.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás ellátására
2014.10.10.
D.103/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata, Polányi Ügyvédi Iroda, Dr. Polányi Tamás ügyvéd
Megbízási szerződés, Gödöllő Város Önkormányzatánál megvalósításra kerülő 3 db építési projekt költésgszámítására, műszaki tanácsadásra és műszaki ellenőrzésre
2010.02.12.
2010.02.26.
D.249/10/2007.
Gödöllői Királyi Kastély Kht. Képviseli: Hargitai Ügyvédi Iroda
2007.06.20.
D.689/2010.
Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft.
A Gödöllői Királyi Kastély komplex, környezetbarát üzemeltetését lehetővé tevő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése (II. ütem), a KMOP-2009-3.1.1/E keretén belül megvalósuló rekonstrukciója
2010.09.03.
2010.10.04.
3.Kf.27.378/2011/5.
Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft.
Gödöllői Királyi Kastély komplex, környezetbarát üzemeltetését lehetővé tévő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése (II. ütem), a KMOP-2009-3.1.1/E. keretén belül megvalósuló rekonstrukciója
2011.11.16.
Kfv.III.37.316/2012/5.
Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft. (2100 Gödöllő, Grassalkovich Kastély)
Gödöllői Királyi Kastély komplex környezetbarát üzemeltetését lehetővé tevő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése rekonstrukció
2013.03.13.
D.20/2017.
Gödöllői Premontrei Perjelség, Confector Mérnök Iroda Kft., PBE Építő Kft.
A Gödöllői Premontrei Perjelség használatában lévő zsámbéki Zichy-kastély felújítása
2017.01.13.
2017.03.27.
D.27/2017.
Gödöllői Premontrei Perjelség, Confector Mérnök Iroda Kft., PBE Építő Kft.
A Gödöllői Premontrei Perjelség használatában lévő zsámbéki Zichy-kastély felújítása
2017.01.17.
2017.02.27.
D.862/2015.
Gönc Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/N/14-2014-0431 "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása Göncön" elnevezésű projekt kivitelezésére
2015.12.04.
2015.12.09.
D.587/2012.
Gönc Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Gönc Város szennyvízcsatornázásának kiépítésére FIDIC piros könyves, szennyvíztisztításának tervezésére és kiépítésére FIDIC sárga könyves szerződéses feltételekkel
2012.10.24.
2012.12.04.
D.770/2024
Gönc Város Önkormányzata
1 db normál hűtőkamra építési munkálatainak kivitelezése - Kbt. mellőzése
2024.11.29.
2025.02.20.
D.542/2021
Gönc Város Önkormányzata
„Gönc új közösségi tér és pálinkás terasz kialakítása”
2021.12.16.
2022.02.02.
D.168/2011.
Gönc és Térsége Egészségért Nonprofit Kft
Abaúj-Hegyközi Kistérségi járóbeteg-szakellátó központ kivitelezése
2011.03.21.
2011.04.01.
3.Kf.27.578/2010/5.
Gönc és Térsége Egészségért Nonprofit Kft.
Abaúj-Hegyközi Kistérségi járóbeteg-szakellátó központ kivitelezése
2010.12.09.
D.584/2009.
Gönc és Térsége Egészségért Nonprofit Kft.
Abaúj Hegyközi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Központ kivitelezési munkáinak elvégzése, Göncz Károlyi Gáspár u. 12-21.sz. alatti ingatlanon
2009.10.01.
2009.11.02.
D.400/2009.
Gönc és Térsége Egészségéért Nonprofit Kft.
Abaúj-Hegyközi Kistérségi járóbeteg-szakellátó központ kivitelezése
2009.07.23.
2009.09.07.
3.Kf.27.458/2011/6.
Göncz és Térsége Egészségéért Nonprofit Kft.
Abaúj-Hegyközi Kistérségi járóbeteg-szakellátó központ kivitelezése
2012.01.25.
D.358/2018
Gönyűi Horgász Egyesület
horgásztanya épület felújítása
2018.10.24.
2018.11.19.
D.263/2018
Görbeháza Község Önkormányzata
A „TOP-3.2.1-15-HB1-2016-00004 Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” című projekt kivitelezése
2018.07.27.
2018.10.05.
D.823/7/2005.
Görbeháza Község Önkormányzata
Szennyvízcsatorna-hálózat és szennyvíztisztítótelep rekonstrukció
2005.10.17.
2005.11.08.
D.427/2026
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
Többfunkciós bemutatótér és növénykert létesítése a Gencsy Kúriánál - Kbt. mellőzése
2026.08.06.
D.457/2021
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
„Látogatóközpont fejlesztése Nyíradonyban” EKR001118182021
2021.10.14.
2021.11.02.
D.162/2026
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
„Többfunkciós bemutatótér és növénykert létesítése” EKR002243292024
2026.04.07.
2026.07.22.
D.549/2019
HAPPY COMPANY Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Korlátolt Felelősségű Társaság
Happy Company Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft. eszközbeszerzése Tápiógyörgye telephelyén
2019.12.05.
2020.01.14.
D.550/2019
HAPPY COMPANY Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Korlátolt Felelősségű Társaság
Happy Company Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft. eszközbeszerzése Úri telephelyén
2019.12.05.
2020.01.14.
D.232/2021
HATVANI MÉDIA és Rendezvényszervező N. Közhasznú Kft. (Széchenyi Zsigmond)
Őrzés védelmi és kapcsolódó feladatok ellátása EKR000342902021
2021.05.10.
2021.07.05.
D.660/2016.
HBF Építőipari Kft.
Orosházi Kórház villanyszerelési munkáinak elvégzése
2016.07.06.
2016.07.26.
D.818/2016.
HC Építő Kft.
Vállalkozói szerződés keretében a Dombóvári Szent Lukács Kórház vízmű rekonstrukciója és ivóvízellátásának korszerűsítése, valamint a Dombóvári Szent Lukács Kórház Pincehelyi Részlege új-épületszárny rekonstrukciójának komplett kivitelezési munkálataira
2016.09.15.
2016.11.29.
D.474/2021
HEGYALJA BOS Kft.
Fejlesztés a VP2-4.1.4-16. sz. program keretében EKR001359202019
2021.10.28.
2021.12.30.
Kfv.III.37.062/2012/10
HIT Gyülekezete
debreceni Huszár Gál Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény új épületrésszel történő bővítése
2012.11.28.
3.Kf.27.275/2011/6.
HIT Gyülekezete
Debreceni Huszár Gál Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény új épületrésszel való bővítése
2011.10.12.
D.969/2016.
HM Beszerzési Hivatal
Páncélozott terepjáró személygépjármű, valamint könnyű terepjáró személygépkocsi beszerzése
2016.11.18.
2017.01.11.
D.844/2015.
HM Beszerzési Hivatal
Megvalósíthatósági tanulmány készítése és tervezési feladatok elvégzése a HM Védelemgazdasági Hivatal KEOP 7.9.0/12/A konstrukcióban támogatást nyert 13 pályázat keretében
2015.11.23.
2015.12.21.
D.160/2015.
HM Beszerzési Hivatal
MH nagykonyháiban keletkezető ételhulladék elszállítása és ártalmatlanítása
2015.03.19.
2015.04.09.
D.869/2016.
HM Beszerzési Hivatal
Nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése
2016.10.03.
2016.11.07.
D.754/2016.
HM Beszerzési Hivatal
Légzésvédő eszközök utánpótlása
2016.08.11.
2016.08.26.
D.336/2016.
HM Beszerzési Hivatal
18 t teherbírású targonca és 50 t teherbírású targoncaszállító félpótkocsi beszerzése
2016.05.06.
2016.05.25.
D.807/7/2006.
HM Beszerzési és Biztonsági Beruházási Hivatal
2007.12.21.
D.358/7/2006.
HM Beszerzési és Biztonsági Beruházási Hivatal
2006.07.10.
D.734/8/2005.
HM Beszerzési és Biztonsági Beruházási Hivatal
szünetmentes áramforrás beszerzése
2005.10.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el