Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.529/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által, egészségügyi intézmények számára 1. rész - Egyesített Szent István és Szent László Kórház - Rendelőintézet
2014.10.17.
2014.11.27.
D.530/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp. XIV. ker. Szikszó parkban lévő, épületben elhelyezett körzeti nyomásszabályozó (hrsz.: 29973/285) rekonstrukcióhoz gázelosztó vezetékek építése - Közbeszerzési eljárás száma: 1655)
2014.10.17.
2014.12.08.
D.533/2014.
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Sebészeti varróanyagok-sebvarrótűk beszerzése, konszignációs raktár létesítése és működtetése keretében - 1., 2., 3., 4., 7., 11., 15. és 20. részek
2014.10.18.
2014.12.10.
D.532/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Karbantartási, hibaelhárítási, udvaros és kertészeti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése 2013. évben
2014.10.18.
2014.11.21.
D.531/2014.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
EKOP-2.1.17/A-2011-2012-0001 számú „Földhivatali folyamatok ügyfélközpontú átalakítása és ahhoz szükséges korszerűsítése” című kiemelt projekt (DALNET24) keretében földhivatali társasház- és szövetkezetiház ügyiratok digitalizálása, hiteles elektronikus dokumentummá alakítása, adatbázisba rendezése és új elektronikus földhivatali szolgáltatások kialakításához szükséges informatikai fejlesztések
2014.10.18.
2014.11.10.
D.536/2014.
Örkény Város Önkormányzata
Hulladékgazdálkodási közszolgáltató kiválasztása
2014.10.21.
2014.11.18.
D.537/2014.
Sárisáp Község Önkormányzata
Eszközbeszerzés inkubátorház felszereléséhez
2014.10.21.
2014.12.01.
D.534/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Budapest XIV. kerület, 31696/3 hrsz. (Varsó utca - Thököly út - Róna utca sarok) területen Zsolnay eozinmázas, pirogránittal díszített ivó- és szökőkút kivitelezése a Megrendelő által biztosított, Budapest Galéria által elfogadott, és a Kivitelező által elkészített kiviteli tervek alapján, és a Megrendelő által biztosított felhasználási engedély alapján a közbeszerzési eljárás mellékletét képező dokumentációban foglaltaknak megfelelően
2014.10.21.
2014.11.17.
D.535/2014.
FŐTÁV Zrt.
Bérleti és szolgáltatási szerződés flottaüzemeltetési feladatok ellátására
2014.10.21.
2014.11.11.
D.538/2014.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Élményelemek, kiállítási, berendezési tárgyak, interaktív elemek a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához
2014.10.22.
2014.12.04.
D.541/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "A Nyíregyházi Bujtosi Szabadidő Csarnok fejlesztésének támogatása című projekt II. és III. részének kiviteli terveinek elkészítése
2014.10.27.
2014.11.12.
D.542/2014.
Bicske Város Önkormányzata
KDOP-3.1.1/B-12-0002. Értékmegőrző és funkcióbővítő városrehabilitáció elnevezésű projekt megvalósítása érdekében építési beruházási feladatok kivitelezése (polgármesteri hivatal bővítése és részleges felújítása)
2014.10.27.
2014.11.24.
D.539/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása" című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.27.
2014.12.04.
D.540/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.10.27.
2014.10.31.
D.543/2014.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
NAV Központi Hivatala, Közép-magyarországi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatósága és Szakértői Intézete egyes ingatlanjainak teljes körű takarítása 3 részben - 1. és 3. rész
2014.10.27.
2014.12.15.
D.544/2014.
IC-PRODUKT Zrt.
Berendezések elektrokémiai bontó reaktorral algaszuszpenziók bontásához tervezési, fejlesztési, gyártási feladatainak ellátása
2014.10.28.
2014.11.18.
D.546/2014.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2014.10.28.
2014.11.26.
D.545/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Sterilizáló berendezések beszerzése - 1. rész
2014.10.28.
2014.12.31.
D.549/2014.
Semmelweis Egyetem
Ellátotti és alkalmazotti étkeztetés szolgáltatás teljesítésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt jogtalan mellőzése-
2014.10.29.
2014.12.09.
D.548/2014.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Kivitelezési szerződés a „Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása” tárgyú, ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 kódszámú projekt keretében kialakítandó esőház építmény, valamint kerékpárkölcsönző és szervizpont kialakítására irányuló építési munkák elvégzése
2014.10.29.
2014.11.24.
D.551/2014.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-2010-0004 Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú projekt keretében - Eszközbeszerzés - homlokrakodók és targonca beszerzse - 3. rész
2014.10.29.
2014.11.18.
D.553/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés a Pécsi Tudományegyetem "400 ágyas klinikai tömb" (Ifjúság út 13.) és SBO, illetve a Rákóczi úti és Rét utcai telephelyei közötti költöztetési és ezekkel kapcsolatos rakodási és szállítási feladatok ellátására
2014.10.29.
2014.12.17.
D.547/2014.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és visszakereső számítógépes program használatának biztosítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.10.29.
2014.11.13.
D.550/2014.
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia új közösségi házának hőszivattyús fűtési rendszer megvalósítása
2014.10.29.
2014.11.26.
D.552/2014.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekt keretén belül csarnok kivitelezési feladatainak ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2014.10.29.
2014.11.12.
D.554/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Keretmegállapodás a FUTÁR rendszerhez kapcsolódó további eszközök beszerzésre
2014.10.30.
2014.11.03.
D.555/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés - Laboratóriumi vegyszerek és reagensek kihelyezett készülékkel a BAZ Megyei Kórház és EGyetemi Oktató Kórház részére - VIII. rész
2014.10.30.
2014.12.22.
D.558/2014.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
A Petz Aladár Megyei Oktató Kórház bővítéséhez és rekonstrukciójához kapcsolódó bútor beszerzés a TIOP 2.2.7 projekt keretében
2014.10.31.
2014.12.23.
D.556/2014.
Óbudai Egyetem
2011. év vonatkozásában irodaszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.10.31.
2014.12.12.
D.557/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés - Laboratóriumi vegyszerek és reagensek kihelyezett készülékkel a BAZ Megyei Kórház és EGyetemi Oktató Kórház részére - I. rész
2014.10.31.
2014.12.13.
D.560/2014.
Nyíregyházi Főiskola
Szakoktatók szakirányú továbbképzéshez kapcsolódó szakirányú szaktanfolyami tevékenységben történő közreműködés ellátása - Kbt. mellőzése
2014.11.03.
2014.12.15.
D.559/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magiszter.net elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.11.03.
2014.11.28.
D.561/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztéséhez kapcsolódó építési műszaki ellenőri feladatok ellátása a TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében
2014.11.04.
2014.12.18.
D.562/2014.
Miskolci Apostoli Exarchátus
Szállítási szerződés bútorok beszerzésére – 2 részben
2014.11.05.
2014.11.11.
D.564/2014.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Acél szádlemezek beszerzése a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztéséhez szállítási szerződés keretében
2014.11.06.
2014.11.28.
D.565/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp. IX. ker. Ferde u.; Üllői út - Határ út közötti szakaszán (hrsz.: 38236/61) acél nagyközépnyomású elosztóvezeték nyílt feltárással történő építése
2014.11.06.
2014.11.24.
D.563/2014.
Szegedi Tudományegyetem
A Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében kiegészítő független mérnöki szolgáltatás megrendelése
2014.11.06.
2014.11.20.
D.570/2014.
Szegvár Nagyközség Önkormányzata
Szegvár Nagyközség szennyvíztisztító telepének FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2014.11.07.
2014.12.08.
D.569/2014.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Struktúraváltást támogató fejlesztés a Gróf Esterházy Kórházban” elnevezésű TIOP 2.2.6/12/1/B-2013-0020 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvosi műszerek adásvétele, és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása - I. rész
2014.11.07.
2014.12.18.
D.571/2014.
Debreceni Egyetem
DEGF-116/2014. számú "Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben"
2014.11.07.
2014.12.15.
D.566/2014.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Adásvételi szerződés 16 000 db 120 literes új műanyag hulladékgyűjtő edény beszerzésére vonatkozóan
2014.11.07.
2014.12.18.
D.567/2014.
Nemzeti Közszolgálati Egyetem
könyvek beszerzése 2012. évben
2014.11.07.
2014.12.10.
D.568/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Nyílászárók cseréje
2014.11.07.
2015.01.08.
D.763/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egészségüyi szakmai anyagok beszerzése, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., építési beruházások, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan), műszaki, karbantartási anyagok beszerzése, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (LDSZ Vagyonvédelmi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.814/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, ingatlanbérleti díj, oktatás, reklám és propagandakiadások, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Wolters Kluwer kft. (Complex kiadó) 2013. évben - kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.813/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Wolf Orvosi Műszer Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.811/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartás, javítási szolg., kisértékű gépek, berendezések, kisértékű tárgyi eszközök, kommunikációs szolgáltatás, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Welltech Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.810/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy., egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatás, egyéb üzemeltetési, fentart.szolg. irodaszer, sokszorosítási anyagok, reklám és propagandakiadások, szakkönyv, folyóirat beszerzése (V-Tesa Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.808/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Vascular Venture kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.805/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Terumo BCT Europe N.V) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el