Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.8/2012.
Jósa András Oktatókórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Józsa András Oktatókórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft. számára biztonságtechnikai eszközök beszerzése
2012.01.04.
2012.02.01.
D.995/2011.
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása
2011.12.27.
2012.02.01.
D.981/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Keretmegállapodás elektronikus árlejtés szolgáltatásra, valamint kapcsolódó szolgáltatások biztosítására
2011.12.22.
2012.02.01.
D.985/2011.
Budapest Főváros XVIII. ker. Önkormányzata
Karinthy Gimnázium energetikai korszerűsítése
2011.12.22.
2012.02.01.
3.Kf.274.467/2011/5.
Millenáris Tudományos Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. (1024 Budapest, Kis Rókus utca 16-20.)
digitális átállást népszerűsítő kiállítás megtervezése és kivitelezése
2012.02.01.
D.9/2012.
Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő Egészségügyi Nonprofit Kft.
Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő Egészségügyi Nonprofit Kft. számára biztonságtechnikai eszközök beszerzése
2012.01.04.
2012.02.01.
D.979/2011.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata részére új 40 férőhelyes bölcsőde építése, a kapcsolódó közművek kiépítése és parkosítási feladatok ellátása
2011.12.22.
2012.02.01.
D.962/2011.
Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
Lámpatestek beszerzésére irányuló szállítási szerződés - 2. rész
2011.12.16.
2012.02.01.
D.18/2012.
Nemzetgazdasági Minisztérium
A Munkaerő-piaci Alap 2011-2012. évi könyvvizsgálati ellenőrzése
2012.01.09.
2012.02.02.
D.928/2011.
Mátra Volán Zrt.
Üdülőház létesítése Mátraházán
2011.12.06.
2012.02.02.
D.56/2012.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kunsziget, Nagybajcs, Öttevény és Vámosszabadi települések közigazgatási területén a közvilágítási hálózat aktív elemeinek üzemeltetése II. rész
2012.01.18.
2012.02.03.
D.997/2011.
Máv Zrt Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Tűzoltó készülékek (2 kg-os,6 kg-os, 12 kg-os és 50 kg-os portöltetű készülékek, valamint 2 kg-os és 5 kg-os széndioxid töltetű készülékek) meghatározott telephelyre történő kiszállítással
2011.12.27.
2012.02.03.
D.68/2012.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztés eTIOP-1.1.1/07/1-2008-0986 pályázat keretében informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2012.01.23.
2012.02.06.
D.53/2012.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Vállalkozási szerződés keretében a Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás működési területén bezárt települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja - építési kivitelezési munkák
2012.01.17.
2012.02.06.
D.1004/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz.) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.29.
2012.02.06.
D.1003/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Pilisvörösvár(kiz.) - Piliscsaba (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.29.
2012.02.06.
D.993/2011.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat
60 db 2K x 2K méretű, a légiforgalmi irányítás céljait szolgáló LCD monitor beszerzése
2011.12.23.
2012.02.06.
D.992/2011.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Felcsút 2. számú üzemanyagbázis környezeti kármentesítése, valamint a Szolnok, Kilián György úti laktanya, MH 86. SZHB központi üzemanyagtelep szénhidrogén szennyezettségének kármentesítése
2011.12.23.
2012.02.06.
D.968/2011.
Mezőhegyes Város Önkormányzata
Mezőhegyes város területén folyékony hulladék összegyűjtésére, elszállítására és ártalmatlanítására, valamint szilárd hulladék összegyűjtésére és elszállítására vonatkozó közszolgáltató kiválasztása 2. rész
2011.12.20.
2012.02.06.
D.89/2012.
Magyar Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
IKT képzések és Vállalkozóvá válás képzések elvégzése felnőttek részére a Kadarkúti kistérségben
2012.02.01.
2012.02.06.
D.1001/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Biztosítási szolgáltatás beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére
2011.12.28.
2012.02.06.
D.988/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Pilisvörösvár(kiz.) - Piliscsaba (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2012.02.06.
D.987/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
A Budapest I. kerület Kapucinus u. 9. (Hrsz.: 14292/2) műemléki védelem alatt álló (műemléki törzsszáma: 15125) lakóépület felújítás teljes körű kivitelezése
2011.12.23.
2012.02.06.
D.989/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz.) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2012.02.06.
D.95/2012.
Ceglédi Többcélú Kistérségi Társulás
Budai út (46125 j. út) melletti kerékpársáv és kerékpárút kialakítása - kivitelezési munkái
2012.02.02.
2012.02.07.
D.1002/2011.
Túristvándi Község Önkormányzata
Szociális alapszolgáltatások ellátásához szükséges alapinfrastruktúra kialakítása és fejlesztése a Szamos-Tisza menti Mikro Körzet Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Társulás által fenntartott intézményekben
2011.12.28.
2012.02.07.
D.1010/2011.
Külügyminisztérium
Microsoft licencek biztosítása a Külügyminisztérium számára
2011.12.30.
2012.02.07.
D.1000/15/2011.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
A Budapesti Közlekedési ZRt köztéri reklámlehetőségeinek hasznosítása
2011.12.28.
2012.02.07.
D.986/2011.
Tiszafüred Város Önkormányzata
Kossuth Lajos GSZIÁIPSZK központi épületének felújítása és bővítése
2011.12.22.
2012.02.07.
D.959/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
FCSM tulajdonában lévő Kerepesi úti telephelyen, Soroksári úti, Meddőhányó utcai és Csomádi telephelyen lévő üzemanyag tartályokhoz kapcsolódó elvégzendő feladatok
2011.12.16.
2012.02.07.
3.Kf.27.581/2011/7.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök beszerzése
2012.02.08.
D.1007/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Zsóry-fürdő üdülőterület szennyvízcsatornázása
2011.12.29.
2012.02.08.
12.K.22.514/2011/7.
Novajidrány Község Önkormányzata
Novajidrány Község szennyvízhálózatának kiépítése, beruházásának kivitelezése építési beruházás
2012.02.08.
4.Kf.27.553/2011/6.
Sümegi Többcélú Kistérségi Társulás
Járóbeteg szakellátó központ kialakítása a Sümegi Kistérségben
2012.02.08.
D.35/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kisköltségű forgalombiztonsági beavatkozások III/2011.
2012.01.16.
2012.02.08.
D.7/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Felcsút 2. számú üzemanyagbázis környezeti kármentesítése, valamint a Szolnok, Kilián György úti laktanya, MH 86. SZHB központi üzemanyagtelep szénhidrogén szennyezettségének kármentesítése
2012.01.03.
2012.02.09.
9.K.27.276/2011/13.
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat (9021 Győr, Árpád u. 32.)
Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzat intézményei részére helyben központosított közbeszerzés keretében tisztító-, tisztálkodási szerek, takarító eszközök, háztartási és higiéniai papírárú beszerzése, szállítása
2012.02.10.
D.21/2012.
Budapest Fővárosi XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Bp. Főv. XIX. kerület Kispest Önkormányzata fenntartásában lévő intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása, ételhulladék elszállítása saját szállítóeszközökkel, szolgáltatások, árubeszerzések
2012.01.10.
2012.02.10.
D.26/2012.
Móra Ferenc Múzeum, Csongrád Megyei Önkormányzat Múzeum
Régészeti feltárásoknál geodézia és térinformatikai feladatok ellátására és dokumentáció kiegészítésére, valamint régészeti adatbázis feltöltési munkák elvégzésére vállalkozási szerződés
2012.01.11.
2012.02.13.
D.1011/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Zsóry-fürdő üdülőterület szennyvízcsatornázása
2011.12.30.
2012.02.13.
D.1008/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bíróság
Takarítószerek és tisztítószerek beszerzése
2011.12.29.
2012.02.13.
D.994/2011.
Széchenyi István Egyetem
Szimbiózisban a régiónkkal - Piacközeli kutatási és oktatási kapacitások kiegészítő fejlesztése sikeres multidiszciplináris műszaki és természettudományos kutatásokhoz kapcsolódóan a Széchenyi István Egyetemen - informatikai eszköz beszerzése
2011.12.23.
2012.02.13.
Kpkf.VI.37.022/2012/2.
2012.02.13.
D.55/2012.
Kaposszerdahely, Sándor és Szentbalázs Szennyvízcsatorna Építő Önkormányzati Társulás
A KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0074 kódszámú projekt keretében Kaposszerdahely község csatornázása FIDIC Piros Könyv szerint
2012.01.17.
2012.02.13.
D.34/2012.
Magyar Posta Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
Postai járművek biztosítása
2012.01.16.
2012.02.13.
D.2/2012.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2012.01.02.
2012.02.13.
D.960/2011.
Csongrád Megyei Önkormányzat
TIOP-1.1.1/07/1-2008-1155 azonosítámú, pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése tárgyú pályázathoz kapcsolódó projekt teljes körű megvalósításához szükséges eszközbeszerzés
2011.12.16.
2012.02.13.
D.88/2012.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2012.01.31.
2012.02.14.
D.41/2012.
Nagybajom Város Önkormányzata
Nagybajom városközpont funkcióbővítő városrehabilitáció pótmunkáinak építőipari kivitelezései
2012.01.16.
2012.02.14.
D.10/2012.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Ausztria-Magyarország 2007-2013 Határon Átnyúló Együttműködési program keretében kilenc partner által elnyert "RegIonCo" elnevezésű L00052 számú pályázat keretében IT-megoldás beszerzése
2012.01.04.
2012.02.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el