Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.271/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.04.18.
2016.07.07.
D.271/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2014. november 14-én megkötött oktatási alprojekthez tartozó feladatok ellátása tárgyú szerződés Csekő Imrével - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.271/2018
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Varróanyag beszerzése konszignációs raktárkészlet biztosításával - 4., 13., 20., 21., 22. részek
2018.08.03.
2018.09.07.
D.271/2019
Autó Univerzál Kft.
ISH-812 frszú. MAN SL 223 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.550.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.271/2020
Németbánya Község Önkormányzata
Egyedi szennyvízkezelő berendezések telepítése EKR001231872019.
2020.07.17.
2020.08.31.
D.271/2021
NIF Zrt.
Tram-train rendszerhez kapcsolódó, Hódmezővásárhelyen megvalósuló új kocsiszín koncepció vizsgálata, engedélyezési terv készítése, szükséges hatósági engedélyek beszerzése valamint tenderdokumentáció elkészítése EKR000321572021
2021.06.01.
2021.07.14.
D.271/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.271/2023
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a XI. kerületben - 2. rész EKR000885052023
2023.07.10.
2023.07.27.
D.271/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 6. rész (Jászberényi Szent Erzsébet Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.271/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Napvitorla gyártása, szállítása és felszerelése (Euroland Kft. - 2024.03.25.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.271/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Lakóépületek építése és felújítása DBR 50. AT. sz.”- 2. rész: Lakóép. építése Baranya vármegyében EKR002515292025
2026.06.01.
D.271/9/2006
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység, képviseli a Dr. Tasnádi Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
Ásványvíz, tea beszerzése 2006. február és 2008. február közötti időszakra
2006.04.26.
2006.05.26.
D.271/9/2007.
Nagykáta Város Önkormányzata
PPP konstrukcióban megvalósított, tornaterem építése és üzemeltetése
2007.07.10.
D.272/ 13 /2008
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.07.18.
D.272/11/2007.
Budapest Főváros XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata Képviseli: Egerszegi Ügyvédi Iroda
A Budapest XVIII. Kerület Attila u. 9. szám alatti ingatlanon óvoda és gyermekorvosi rendelı kiegészítı építési beruházási munkái
2007.07.10.
D.272/2010.
Szegedi Szabadtéri Játékok és Fesztivál Szervező Nonprofit Kft., képviseli: Kocsondi Ügyvédi Iroda, Dr. Kocsondi Emese ügyvéd
Szegedi Szabadtéri Nonprofit Kft. üzemeltetési feladatainak ellátása
2010.04.12.
2010.04.27.
D.272/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés - Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.04.29.
2011.06.14.
D.272/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú projekt keretén belül szennyvíztisztító telep és komposztáló tervezése és kivitelezése 1. rész
2012.04.18.
2012.06.04.
D.272/2013.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága és Budapest Főváros I. ker. Önkormányzata
kivitelezési munkák elvégzése a Budai Vár-barlang Nagy Labirintus rész és a Rácskai-barlang területén
2013.06.27.
2013.07.18.
D.272/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg.i Közp. projektelemet kiváltó engedélyes, tender és kiviteli terveinek műszaki felülvizsg. teljes körű elvégzése - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
D.272/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Vario Medic Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.272/2016.
Ruximp Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
Futura Hidrofób építőipari alapanyag előállító rendszer legyártására, beszerzésére és beüzemelésére - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.19.
D.272/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 1-én megkötött a közgazdaságtan tudomány ismereteinek rendszerbe foglalása, kutatási feladatok megfogalmazása, új tudományos eredmények létrehozásának támogatása és a közgazdasági vitakultúra fejlődésének segítése tárgyú szerződés Dr. Kosiczky Györggyel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.272/2018
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház
Betegbiztonság növelését célzó eszközök beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére 2017 - 2. rész
2018.08.06.
2018.08.21.
D.272/2019
Autó Univerzál Kft.
ISH-812 frszú. MAN SL 223 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.550.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.272/2020
FEV IX. Zrt.
Parkolási rendszer üzemeltetést támogató ügyvitel EKR000398552020
2020.07.17.
2020.09.15.
D.272/2021
Tiszanagyfalu Község Önkormányzata
Tiszanagyfalu Kossuth út 43. szám alatti Önkormányzati Hivatal épületének korszerűsítése
2021.06.01.
2021.08.23.
D.272/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2019. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.272/2023
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a XI. kerületben - 3. rész EKR000885052023
2023.07.10.
2023.07.27.
D.272/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 7. rész (Karcagi Kátai Gábor Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.272/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
Napvitorla gyártása, szállítása és felszerelése (Euroland Kft. - 2024.05.21.) - Kbt. mellőzése
2025.04.28.
2025.08.28.
D.272/2026
MÁV Személyszállítási Zrt.
„Szélvédők beszerzése” 3. és 6. rész EKR001628762025
2026.06.01.
2026.06.17.
D.272/8/2009.
Nyíregyházi Főiskola, képviseli: Dr. Mikola Zoltán András ügyvéd
Nyíregyházi Főiskola „B” tanulmányi épület mozaikterem és nagyelőadó felújítása, tantermi bővítés
2009.06.04.
2009.06.30.
D.273/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Keretmegállapodás Nagykanizsa városközpont rekonstrukciójának megvalósítására
2010.04.12.
2010.04.26.
D.273/2011.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
Térképészeti székház üzemeltetése
2011.04.29.
2011.05.16.
D.273/2012.
Országos Mentőszolgálat
B-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2012.04.20.
2012.05.31.
D.273/2013.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága és Budapest Főváros I. ker. Önkormányzata
kivitelezési munkák elvégzése a Budai Vár-barlang független üregeinek (Bécsi kapu tér alatti, Táncsics M. u. 17-21.,23 alatti és a Dísz tér alatti üregek) területén
2013.06.27.
2013.07.10.
D.273/2014.
Fertőd Város Önkormányzata
NYDOP-3.1.1/A-09-2f-2010-0001 sz., a városközp. megújítása Fertődőn projekt keretében a Kult. és Szolg. Közp. keretében ellátandó funkciók másik épületekbe történő áthelyezésére való koncepciótervek változatainak kidoglozása - mellőzés
2014.05.30.
2014.07.11.
D.273/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sempermed Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.273/2016.
Európa Partner Kft.
Vattagyártásban és vatta alapú termékek előállításához használt gépbeszerzések létszámbővítéssel a Bélapátfalvai kistérségben - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.17.
D.273/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. január 1-én megkötött őrzés-védelmi feladatok ellátása tárgyú szerződés a Hunguard Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2017.05.31.
2017.06.26.
D.273/2018
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Berényi út II-II/2.-III. ütem ivóvíz-, szennyvíz- és csapadékcsatorna, valamint út felújítása”
2018.08.06.
2018.08.29.
D.273/2019
Autó Univerzál Kft.
FLM-967 frszú. Kravtex Credo EC 11 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (2.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.273/2020
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Informatikai termékek és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében az Eötvös Loránd Tudományegyetem részére – Informatikai eszközök beszerzés 2020 - 5., 6., 7. részek EKR000827292020
2020.07.19.
2020.09.04.
D.273/2021
TOM-FERR Zrt.
Darabológép beszerzése a TOM-FERR Zrt. részére EKR000400512018
2021.06.02.
2021.10.06.
D.273/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2020. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.273/2023
Szegedi Tankerületi Központ
IKT eszközök beszerzése megism. tárgyban - 1. rész EKR000334572023
2023.07.10.
2023.08.30.
D.273/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 8. rész (Kiskunhalasi Semmelweis Kórház)
2024.05.06.
2024.06.24.
D.273/2025
Siófoki Városüzemeltetési és Temetkezési Kft.
A 2024. évi közbeszerzési terv közzétételének elmulasztása.
2025.04.28.
2025.05.22.
D.273/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„Városliget elágazás – Kőbánya-Teher felújítás” EKR002402372025
2026.06.01.
2026.07.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el