Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.542/2020
Fővárosi Vízművek Zrt.
Adásvételi keretszerződés konszignációs raktár létrehozásával földfeletti tűzcsapok és tartozékaik szállítására DN80, DN100 mm átmérőkben az Ajánlatkérő által üzemeltetett csőhálózat fenntartási és beruházási munkáihoz kapcsolódóan EKR000990792020
2020.12.18.
2021.02.10.
D.542/2019
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Takarítási szolgáltatások - 1. rész EKR001095632019
2019.11.29.
2019.12.09.
D.542/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Ingatlan érték felülvizsgálati feladatok ellátása
2017.09.14.
2017.10.27.
D.542/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. június 3-án kelt DVM Design Kft.-vel kötött megbízási szerződés a Budapest, I. ker. Csónak u. 1. sz. alatti ingatlan (Villa Budapest) befejező és kivitelező munkáinak műszaki ellenőri feladatai ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.542/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében - 2
2015.07.02.
2015.08.18.
D.542/2014.
Bicske Város Önkormányzata
KDOP-3.1.1/B-12-0002. Értékmegőrző és funkcióbővítő városrehabilitáció elnevezésű projekt megvalósítása érdekében építési beruházási feladatok kivitelezése (polgármesteri hivatal bővítése és részleges felújítása)
2014.10.27.
2014.11.24.
D.542/2013.
Püspökladány Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Püspökladány Petri-telepi településrész és Déli városrész bekapcsolása a város gyűjtőút hálózatába" tárgyú közbeszerzési eljárás kiegészítő építési tevékenység végrehajtására
2013.12.13.
2014.01.03.
D.542/2012.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Épületfelújítás 3/2010
2012.09.19.
2012.11.07.
D.542/2011.
Pacsa Város Önkormányzata
Közoktatási intézményfejlesztés Pacsa városában című pályázat kivitelezési munkái
2011.08.04.
2011.09.14.
D.542/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Záhony térség belső közúti infrastruktúrájának az ipari, logisztikai befektetésekkel összehangolt fejlesztése II. ütem kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.07.08.
2010.07.26.
D.542/2009.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer részeként hulladékgazdálkodási létesítmények tervezése, építési és vízjogi engedélyeztetése és építése
2009.09.14.
2009.10.26.
D.542/17/2006.
Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatal, képviseli: Molnár-Merczel-Lesták-Simonfalvi Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
M3 autópálya Budapest XV. kerület Körvasút - Szentmihályi út közötti szakaszán 633 m hosszú, 2124 m2 zajárnyékoló fal megvalósításához szükséges engedélyezési (építési engedéllyel) és kiviteli tervek elkészítése
2006.08.03.
2006.09.11.
D.542/15/2007.
Kalocsa Város Önkormányzata Kórház-Rendelőintézet Képvsieli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2007.11.08.
D.541/7/2007.
MÁV Zrt. Képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd
2007.10.12.
D.541/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 7. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.541/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 11. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.541/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K2364 Faápolási munkák” – 1. rész EKR001347232023
2023.12.01.
2024.01.15.
D.541/2021
MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Takarítás és egyéb kapcsolódó szolgáltatások teljesítése” EKR000349602021
2021.12.16.
2022.01.20.
D.541/2020
NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
SRF/RDF energetikai hasznosítás-Keretmegállapodás - RDF UA haszonanyag energetikai hasznosítás-2020.10 EKR001094082020
2020.12.18.
2020.12.23.
D.541/2019
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Modern Városok Program - Duális képzés bevezetése és kiterjesztése Tatabányán c. projekt keretében informatikai eszközbeszerzés a Dózsakerti kollégiumban kialakítandó Szakképzési Centrum számára" - 2. rész EKR000959582019
2019.11.29.
2019.12.13.
D.541/2017.
Pápa Város Önkormányzata
TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00003- Várdomb tervezése
2017.09.14.
2017.10.11.
D.541/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. április 1-jén kelt DVM Design Kft.-vel kötött megbízási szerződés a 1014 Budapest, Úri u. 21. sz. alatti épület átalakításához, annak kiviteli tervdokumentáció tervezéséhez és az azt követő tenderezési és kiviteli munkához kapcsolódó projekt menedzseri és műszaki ellenőri feladatinak ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.541/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-7529/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.541/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "A Nyíregyházi Bujtosi Szabadidő Csarnok fejlesztésének támogatása című projekt II. és III. részének kiviteli terveinek elkészítése
2014.10.27.
2014.11.12.
D.541/2013.
Balatonföldvár Város Önkormányzata
Építési szerződés keretében Balatonföldvár Város Önkormányzata részére "Balatonföldvár Városközpont környezetrendezési felújítás" kivitelezési munkái
2013.12.13.
2014.01.08.
D.541/2012.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Járműütközések által okozott hídkárok javítása/2010.
2012.09.19.
2012.10.30.
D.541/2011.
Vaszary Kolos Kórház
Vaszary Kolos Kórház Ezstergom részére SO2 pályázat keretében központi épület földszintjén belső átalakítási munkálatokra vonatkozó építési beruházás
2011.08.04.
2011.09.09.
D.541/2010.
Esztergom Város Önkormányzata
közvilágítás korszerűsítése, valalmint útkorszerűsítés
2010.07.07.
2010.07.09.
D.541/2009.
Sárbogárd Város Önkormányzata
Sárbogárd közigazgatási területén távhő- és melegvízszolgáltatás nyújtása
2009.09.11.
2009.10.05.
D.541/12/2008.
REGIO-KOM Térségi Kommunális Szolgáltató Társulás
„Hulladéklerakó rekultivációját célzó projekt második fordulós pályázati dokumentációjához hiányzó dokumentumok elkészítése”
2008.11.14.
2008.12.15.
D.540/8/2006.
Fővárosi és Pest Megyei Nyugdíjbiztosítási Igazgatóság, lebonyolítóként és képviselőként eljárt: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.
2006.08.18.
D.540/7/2010.
Mátrai Gyógyintézet
a Mátrai Gyógyintézet Mátraházi és Kékestetői telephelyein összesen 39,67 ha területen 12 hónapos időtartamra szóló őrző-védő biztonsági szolgálat ellátása
2010.07.07.
2010.07.23.
D.540/2025
Kistarcsai Flór Ferenc Kórház
„Patológiai (korbonctani korszövtani cyt.) szolg2025” EKR000026172025
2025.08.28.
2025.12.04.
D.540/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.540/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Vasbetonoszlopok beszerzése” - 3. rész Kis csúcshúzású B16 vasbetonoszlop EKR001324532019
2023.12.01.
2023.12.14.
D.540/2021
Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
"Élelmiszer alapanyagok beszerzése APTA" - 4. rész Konzerv EKR000671422021
2021.12.15.
2022.01.13.
D.540/2020
SCINTILLA Mérnöki Iroda Korlátolt Felelősségű Társaság
„5100 Jászberény, Ipartelep u. 9. szám alatti telephelyének épületgépészeti-, épületvillamossági fejlesztése, átalakítása GINOP-121-16 pályázati konstrukcióban”
2020.12.16.
2021.02.25.
D.540/2019
Ábrahámhegy Község Önkormányzata
Közvilágítási rend. ép. és komplex közvil. szolg 2 EKR000952022019
2019.11.28.
2019.12.20.
D.540/2017.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távhővezetéki munkákhoz szükséges szerelvények beszerzése - 4. rész
2017.09.14.
2017.11.06.
D.540/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 15-én kelt BORD Építész Stúdió Kft.-vel kötött tervezési szerződés a 1015 Budapest Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület teraszára vonatkozó építési engedélyezési tervdokumentációjának elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.540/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-6174/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.540/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.10.27.
2014.10.31.
D.540/2013.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem I.sz. Sebészeti Klinika, Ortopédiai Klinika, valamint az Arc-, Állcsont-, szájsebészeti és Fogászati Klinika részére altatógépek beszerzése - I., II. és III. rész
2013.12.12.
2014.02.07.
D.540/2012.
Kisvárda Város Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal homlokzat rekonstrukció és bővítés
2012.09.19.
2012.11.12.
D.540/2011
TiszaSzolg 2004 Kft.
Vagyonvédelmi és takarítási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.08.04.
2011.09.14.
D.540/2009.
Hegyvidék Lapkiadó
Vállalkozási szerződés a Hegyvidék Lapkiadó által szerkesztett időszakos kiadványok nyomtatása tárgyában
2009.09.11.
2009.10.19.
D.54/9/2009
Országos Rendőrfőkapitányság
Szolgálati egyenruházat beszerzése a dokumentációban részletesen meghatározott műszaki leírás szerint
2009.02.17.
2009.03.05.
D.54/6/2007.
Nyíregyházi Távhőszolgáltató Kft.
2007.03.01.
D.54/2026
Budapest Bábszínház Közhasznú Nonprofit Kft.
Takarítási szolgáltatás beszerzése EKR002381642025
2026.02.10.
2026.05.12.
D.54/2025
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” -12. rész CT készülék beszerzése a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére
2025.01.22.
2025.02.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el