Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.54/2024
MVM Mátra Energia Zrt
„Vasúti tömegáru fuvarozás fuvarozási keretszerződés formájában” EKR000918992023
2024.01.23.
2024.03.14.
D.54/2023
Debreceni Egyetem
DEK-1120 E-sport terem gamer PC-k beszerzése EKR000221582022
2023.02.10.
2023.05.22.
D.54/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 4. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.54/2021
Bajai Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök beszerzése az EFOP-3.11.1-17-2017-00012
2021.02.05.
2021.04.14.
D.54/2020
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Szociális intézmény felújítás, karbantartás 2019 2 EKR 001578032019
2020.02.24.
2020.03.26.
D.54/2019
Magyar Tenisz Szövetség
2018. évi ifjúsági tenisz csapat világbajnokság sportrendezvény szervezése - Kbt. mellőzése
2019.02.27.
2019.05.13.
D.54/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása
2018.03.01.
2018.03.14.
D.54/2017.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Közepes és kis teljesítményű univerzális műszaki földmunkagépek kötelezően előírt technikai kiszolgálása, javítása (2017-2019)
2017.02.08.
2017.02.28.
D.54/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja" c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint - Létavértes
2016.01.21.
2016.02.08.
D.54/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem számítástechnikai eszközeinek felügyelete, karbantartása és eseti javítása (1-6/K/2013/SZTE) 3. rész
2015.02.03.
2015.02.23.
D.54/2014.
Csurgó Város Önkormányzata
„Csurgói ivóvízminőség-javító Program” tervezés és kivitelezés
2014.02.06.
2014.02.25.
D.54/2013.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tervezési és felhasználási szerződés a 47-es számú főút mellett hivatásforgalmi kerékpárút Debrecen-Mikepércs közötti szakasza kiviteli terveinek elkészítése
2013.02.06.
2013.03.04.
D.54/2012.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja FIDIC Piros Könyv szerint
2012.01.17.
2012.02.27.
D.54/2011.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága Gazdasági Főosztály
Nem garanciális gépjárművek javítása és karbantartása 2011
2011.02.03.
2011.03.11.
D.54/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítási Programja Csatornahálózati munkák a FIDIC Piros könyve szerint.
2010.01.28.
2010.03.11.
D.54/13/2008.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Dr. Szabó & Mater Ügyvédi Iroda
2008.03.07.
D.54/10/2006.
Nádudvar Város Önkormányzata (képviseli: Varga és Molnár ÜI., Dr. Varga Péter ügyvéd)
Nádudvar szennyvízcsatorna-hálózat építés II/1. ütem kivitelezése és kiviteli terv elkészítése
2006.01.24.
2006.03.02.
D.539/9/2008.
Magyar Államkincstár
„a Magyar Államkincstár területeinek takarítására, nagytakarítására, rovar- és rágcsálóirtására”
2008.11.13.
2008.12.15.
D.539/8/2006.
Sárospatak Város Önkormányzata
Rákóczi várbástya rekonstrukciójával a helyi történelemhez kötődő látványbástya kialakítása, és Vizi-kapu elnevezésű szabadtéri rendezvénytér kialakítás a Bodrog folyó és a Várfal közötti területen
2006.08.01.
2006.09.08.
D.539/7/2007.
Pannon-víz Zrt.
2007.10.18.
D.539/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 15.rész Cement nélküli térdprotézisek EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.539/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 8. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.539/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Vasbetonoszlopok beszerzése” - 1. rész Kis csúcshúzású 2 kN-os vasbetonoszlop EKR001324532019
2023.12.01.
2023.12.14.
D.539/2021
HM Védelemgazdasági Hivatal
Taszár, Mezőkövesd műszaki ellenőri szolgáltatás EKR001008322020
2021.12.14.
2022.01.12.
D.539/2020
Szany Nagyközség Önkormányzata
„Szany, Kápolna út felújítása”
2020.12.15.
2021.01.18.
D.539/2019
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Mammográf berendezés beszerzése EKR000804352019
2019.11.27.
2020.01.02.
D.539/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés preanilitikai és mikrobiológiai labor berendezések beszerzésére
2017.09.08.
2017.10.20.
D.539/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 3-án kelt BORD Építész Stúdió Kft.-vel kötött tervezési szerződés a 1015 Budapest Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület engedélyezési tervdokumentációjának elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.539/2015.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Szociális Városrehabilitáció Ferencvárosban - József Attila Terv I. ütem, Budapest IX. kerület, Gát u. 25. sz. alatti Ferencváros Munkaerő-piaci Iroda kialakítása és az épület homlokzatának felújítása II.
2015.07.02.
2015.07.30.
D.539/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása" című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.27.
2014.12.04.
D.539/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2013.12.12.
2014.01.29.
D.539/2012.
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros Város Önkormányzatának ÉAOP-4.1.2/B-2008-0006 „A balmazújvárosi kistérség komplex egészségügyi központ fenntartható fejlesztése” elnevezésű pályázat kapcsán megvalósuló eszközbeszerzés 2. rész
2012.09.18.
2012.11.19.
D.539/2011
Kunszentmiklós Község Önkormányzata
DAOP 4.1.3/B-09-2009-0004 Bölcsődei ellátást nyújtó intézmények infrastrukturális fejlesztése és kapacitásának bővítése tárgyú projekt keretében bölcsőde építése
2011.08.03.
2011.09.13.
D.539/2010.
Budaörs Város Önkormányzata
Intézményi felújítás (2.rész)
2010.07.05.
2010.07.28.
D.539/2009.
Hévízgyörk Község Önkormányzata
Csapadékvíz belterületi elvezetésének korszerűsítése
2009.09.11.
2009.09.29.
D.538/5/2006.
CelldömölkVáros Önkormányzata
Celldömölk, Hegyi u. 2269/2. hrsz. alatti raktártelep bontása, a terület rekultivációja
2006.08.02.
2006.08.17.
D.538/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 14.rész Cement nélküli térdprotézisek EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.538/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 7. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.538/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„KÖF toksor beszerzése” - 2. rész: 2 - KÖF tokozott kapcsolóberendezés-új alállomás EKR001042832019
2023.12.01.
2024.02.08.
D.538/2021
Szajol Községi Önkormányzat
„TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00001 Szajoli piac építése” EKR000167202019
2021.12.13.
2022.01.28.
D.538/2020
Csenger Város Önkormányzata
„Csenger Város Önkormányzata tulajdonában lévő épületeinek energetikai felújítása” 3. rész Idősek Otthona
2020.12.15.
2021.02.25.
D.538/2019
Agrártudományi Kutatóközpont
Megbízási szerződés a Magyar Tudományos Akadémia martonvásári új agrár-innovációs kutatási tömb projekt előkészítéséhez kapcsolódó pénzügyi-gazdasági elemzés kidolgozása és kapcsolódó gazdasági hatásvizsgálati és pénzügyi vezetői tanácsadási szolgáltatások ellátása tekintetében
2019.11.26.
2020.02.13.
D.538/2017.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Csolnoky Ferenc Kórház részére vállalkozási szerződés keretében
2017.09.12.
2017.09.22.
D.538/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. március 1-jén kelt BORD Építész Stúdió Kft.-vel kötött tervezési szerződés a 1015 Budapest Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület engedélyezési tervdokumentációjának elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.538/2015.
Nyírő Gyula Kórház-Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet
Laboratóriumi reagensek beszerzése 24 hónapra, a vizsgálatok végzésére alkalmas automaták kihelyezésével - 3 rész
2015.07.02.
2015.08.25.
D.538/2014.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Élményelemek, kiállítási, berendezési tárgyak, interaktív elemek a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához
2014.10.22.
2014.12.04.
D.538/2013.
Hajdúdorogi Egyházmegye
„A bölcsődei ellátás férőhelyszámának bővítése a Kisvárdai Kistérségben, új intézmény létesítése által Kisvárdán.”
2013.12.10.
2014.01.06.
D.538/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belü
2012.09.18.
2012.10.03.
D.538/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli Szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása elnevezésű projekt megvalósítási szakaszában jogszabály szerinti műszaki ellenőrzés és FIDIC mérnöki tevékenység ellátása
2011.08.02.
2011.09.14.
D.538/2010.
Oktatási Hivatal
Oktatási Hivatal közigazgatási szolgáltatásainak elektronizálása
2010.07.05.
2010.08.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el