Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.545/2020
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
„Fűtési célú hőenergia beszerzése” EKR000578202020
2020.12.21.
2021.01.15.
D.545/2019
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Útépítések IV. EKR001167342018
2019.12.02.
2020.12.12.
D.545/2017.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2017.09.18.
2017.09.29.
D.545/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 22-én kelt SANDORZA Művészeti-Tervező és Szolgáltató Kft.-vel kötött tervezési szerződés a 1015 Budapest, Csónak u. 1. sz. alatt létesítendő villaépület belsőépítészeti DESIGN DEVELOPMENT tervdokumentációjának elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.545/2015.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás
2015.07.06.
2015.07.27.
D.545/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Sterilizáló berendezések beszerzése - 1. rész
2014.10.28.
2014.12.31.
D.545/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 3. rész
2013.12.16.
2014.01.22.
D.545/2012.
Magyar Államkincstár
UPS berendezések hibás akkumulátorainak cseréje
2012.09.20.
2012.09.28.
D.545/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.04.
2011.09.14.
D.545/2010.
Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok
informatikai és irodatechnikai eszközbeszerzés
2010.07.08.
2010.07.23.
D.545/2009.
Miskolci Egyetem
A Miskolci Egyetem TIOP-1.3.1. projekt építési munkáinak műszaki ellenőrzése és mérnöki tevékenység ellátása
2009.09.14.
2009.10.01.
D.544/6/2006.
Dombóvári Szent Lukács Egészségügyi Kht.
Dombóvár-Gunarasi Rehabilitációs Központ kialakítása (HEFOP-4.3.3.-P.-2004-08-0005/4.) kivitelezése közben műszaki szükségességből elrendelt pótmunkák
2006.08.04.
2006.09.01.
D.544/2025
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE mentőtiszti és szülésznői képzéseihez szükséges eszközök beszerzése” - 7.rész BLS fantomok EKR000718082025
2025.08.29.
2025.10.14.
D.544/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Kórház főzőkonyha üzemeltetése, betegélelmezés EKR001058512024
2024.08.26.
2024.11.27.
D.544/2023
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit ZRt.
Jegyértékesítési szolgáltatás biztosítása EKR001333062023
2023.12.04.
2024.02.15.
D.544/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2021.12.16.
2022.01.31.
D.544/2020
Egri Tankerületi Központ
„Informatikai eszközök beszerzése” EKR000557012020
2020.12.18.
2021.01.26.
D.544/2019
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2019.12.02.
2020.01.07.
D.544/2017.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Hőkamerák beszerzése az EU Polgári Védelmi Komplex modulok létrehozása (KEHOP-1.6.0.-15-2016-00021) projektben
2017.09.15.
2017.10.26.
D.544/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. augusztus 10-én kelt ELMŰ Hálózati Kft-vel kötött hálózat létesítési megállapodás teljesítmény biztosítása előfeltételeinek megteremtésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.544/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 2. rész
2015.07.03.
2015.08.17.
D.544/2014.
IC-PRODUKT Zrt.
Berendezések elektrokémiai bontó reaktorral algaszuszpenziók bontásához tervezési, fejlesztési, gyártási feladatainak ellátása
2014.10.28.
2014.11.18.
D.544/2013.
Vámosszabadi Község Önkormányzata
"Kerékpárutak határok nélkül - az építés 1. fázisa"
2013.12.13.
2014.01.22.
D.544/2012.
Győr-Moson-Sopron Megyei Szakképzés-Szervezési Társulás
Győr-Moson-Sopron Megyei TISZK infrastruktúrális feltételeinek javítása – mezőgazdasági gépbeszerzés
2012.09.20.
2012.10.08.
D.544/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.04.
2011.09.14.
D.544/2010.
Budafok-Tétény Budapest XXII. ker. Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest XXII .ker. Önkormányzata egyes intézményei közétkeztetésének biztosítására
2010.07.08.
2010.08.09.
D.544/2009.
Magyar Posta Zrt.
Kártyaközpont kialakítása és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2009.09.09.
2009.10.14.
D.544/18/2007.
Megyei és Városi Könyvtár
2007.10.24.
D.544/14/2008.
Maglód Város Önkormányzata (képviseli: Berta és Kovács Ügyvédi Iroda, dr. Kovács Dénes ügyvéd)
„Maglódi Általános és Vermessy Péter Művészeti Iskola bővítése”
2008.11.17.
2008.12.18.
D.543/9/2007.
Kistokaj Község Önkormányzata
2007.10.24.
D.543/2025
Boda Község Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítés Bodán” 1. rész - Községháza EKR001160022023
2025.08.29.
2026.06.22.
D.543/2024
Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
„Sportlétesítmények őrzése, rendezvény biztosítás” EKR000019532024
2024.08.26.
2024.10.24.
D.543/2023
Bag Nagyközség Önkormányzat
Orvosi rendelő - egészségház építése EKR001836172023
2023.12.04.
2023.12.07.
D.543/2021
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Fertőszentmiklós vá. infrastrukturális fejlesztése EKR000594752021
2021.12.16.
2022.02.10.
D.543/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
„Szünetmentes berendezések beszerzése” EKR000474362020
2020.12.18.
2021.01.22.
D.543/2019
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Sebészeti varrógépek beszerzése - 1., 2. és 3. rész EKR 80280071
2019.12.02.
2019.12.20.
D.543/2017.
Országos Mentőszolgálat
Kötszerek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére - 2. és 3. rész
2017.09.15.
2017.10.24.
D.543/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. május 27-én kelt ELMŰ Hálózati Kft-vel kötött hálózat létesítési megállapodás teljesítmény biztosítása előfeltételeinek megteremtésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.543/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén.
2015.07.03.
2015.07.24.
D.543/2014.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
NAV Központi Hivatala, Közép-magyarországi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatósága és Szakértői Intézete egyes ingatlanjainak teljes körű takarítása 3 részben - 1. és 3. rész
2014.10.27.
2014.12.15.
D.543/2013.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Vízi létesítmények üzemeltetése és karbantartása 2014-2017.
2013.12.13.
2014.02.10.
D.543/2012.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Egyéb gépek beszerzése 3/2010.
2012.09.19.
2012.11.07.
D.543/2011.
Celldömölk Város Önkormányzata
XXI. századi iskola megteremtése a celldömölki közoktatási mikrotérségben
2011.08.04.
2011.09.02.
D.543/2010.
Berente Község Önkormányzata
Berente-Sajószentpéter összekötő út kivitelezése
2010.07.08.
2010.07.30.
D.543/2009.
Kaposszerdahely Község Önkormányzata
Integrált mikrotérségi alapfokú egészségügyi és szociális szolgáltató központ létrehozása
2009.09.11.
2009.10.28.
D.543/14/2008.
Hernád Völgye és Térsége Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás
„Hulladéklerakók környezetvédelmi felülvizsgálatának elvégzése,a felülvizsgálatok alapján a környezet védelme érdekében szükséges intézkedések meghatározása, hulladéklerakók rekultivációs kiviteli terveinek és költségvetéseinek elkészítése.”
2008.11.14.
2008.12.23.
D.542/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 8. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.542/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.542/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K2364 Faápolási munkák” – 3. rész EKR001347232023
2023.12.01.
2024.01.15.
D.542/2021
Gönc Város Önkormányzata
„Gönc új közösségi tér és pálinkás terasz kialakítása”
2021.12.16.
2022.02.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el