Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.691/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Fordítási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.690/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Telekommunikációs szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.05.
D.689/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Hangrögzítő rendszerrel kapcsolatos szolgáltatások 1. - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.688/2016.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2016.07.13.
2016.08.08.
D.687/2016.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Mobiltelefonok vásárlása és telekommunikációs szolgáltatások megrendelése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.12.
2016.07.28.
D.678/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.677/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.673/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Orvosi gáz beszerzése (Siad Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.681/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Laboratóriumi anyagok vásárlása (Roche Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.682/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kötszerbeszerzés (Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.686/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Labor eszközök beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.684/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Műtéti textília vásárlása (Mölnlycke Health Care Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.680/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Laboreszközök bérlete (Roche Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.679/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.676/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szoftverkarbantartási szerződés (GlobeNet Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.675/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Étkeztetési szolgáltatás (Kórház- és Menzaétkeztetés Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.674/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Laboratóriumi reagens vásárlása (MEDI-LAB Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.672/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Emberi szervezetbe kerülő szakmai anyagok beszerzése (Medimetál Kft.)- 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.671/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Másológép karbantartás, szervizelés és kellékanyag ellátási szolgáltatás (Profil-Copy Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.685/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Ortopédiai eszközök beszerzése (Sanatmetal Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.683/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kötszerbeszerzés (Wolf Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.669/2016.
Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.667/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.668/2016.
Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.670/2016.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Közép-magyarországi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatósága ingatlanjainak teljes körű üzemeltetése, karbantartása, valamint javítási munkáinak elvégzése
2016.07.08.
2016.08.16.
D.666/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB11/2016 Társított csomagolási hulladékok gyűjtése, előkezelése és hasznosítása 2016. évre szóló szolgáltatás-megrendelési szerződés a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. tv. 22.§ (1) bekezdés alapján - 1., 2., 3. és 4. rész
2016.07.08.
2016.09.05.
D.662/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.07.
2016.07.25.
D.664/2016.
MÁV Zrt.
Zúzottkő beszerzése - XI. és XII. részek
2016.07.07.
2016.08.30.
D.663/2016.
KEVIÉP Építőipari és Kereskedelmi Kft.
Vállalkozási szerződés keretében a "Szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer továbbfejlesztése a Heves megyei Regionális Hulladékgazdáklodási Társulás területén" (KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-0005) elnevezésű projekt tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása FIDIC sárga könyv (2. magyar nyelvű liadás 2011) feltételei szerint
2016.07.07.
2016.09.16.
D.665/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Keretszerződés közútfejlesztési és vasútfejlesztési projektek új és záró költség-haszon elemzésének elkészítésére
2016.07.07.
2016.07.18.
D.661/2016
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
2015. évi hídfelújítások I. ütem - 2. rész - Nagy Sándor József utca - M5 bevezető feletti közúti híd felújításainak kivitelezési munkái
2016.07.06.
2016.07.29.
D.660/2016.
HBF Építőipari Kft.
Orosházi Kórház villanyszerelési munkáinak elvégzése
2016.07.06.
2016.07.26.
D.658/2016.
STRABAG Általános Építő Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek III. építési szakasz (111+800-125+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.07.05.
2016.10.04.
D.659/2016.
Miniszterelnökség
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben (1. rész)
2016.07.05.
2016.07.19.
D.657/2016.
Colas Hungária Zrt., Swietelsky Magyarország Kft.
Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek I. építési szakasz (96+055-109+460 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.07.05.
2016.10.04.
D.656/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB15/2016 Lakossági gyűjtésből származó üveg csomagolási hulladékok hasznosítása 2016. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján - 4., 5., 6. és 7. részek
2016.07.05.
2016.08.15.
D.655/2016.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
K1644 Rendezvényszervezési szolgáltatások megszervezése és lebonyolítása
2016.07.04.
2016.08.23.
D.654/2016.
Mátrai Erőmű Zrt.
Mátrai Erőmű ZRt 1 db LMZ-ALSTOM gyártmányú 220 MW névleges teljesítményű gőzturbina ciklikus főjavítása
2016.07.04.
2016.08.03.
D.653/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés röntgen berendezések szállítására, üzembe helyezésére, javítására a jótállási időn belül, a felhasználók betanítására az "Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzezésének támogatása" elnevezésű, KEOP - 5.6.0/E/15 számú projekt keretében"
2016.07.04.
2016.07.20.
D.652/2016.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Az MTVA képernyős munkatársainak képernyőn történő megjelenéséhez smink és maszkmesteri szolgáltatás nyújtása
2016.07.04.
2016.08.09.
D.649/2016.
Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Adásvételi szerződés jegykiadó parkoló automaták beszerzésére pénzkazetta zárral
2016.07.01.
2016.07.19.
D.650/2016.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Munkaállomások és projektorok beszerzése - 1. rész
2016.07.01.
2016.08.12.
D.651/2016.
TiszaSzolg 2004 Kft.
A tiszaújvárosi távhő vezetékrendszer rekonstrukciója a 2016. évben
2016.07.01.
2016.08.19.
D.610/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 3. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött vállalkozási szerződés az Ybl Miklós tér 8. szám, 4. emeleti iroda belsőépítészeti tervezési és kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.608/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az Ybl Miklós tér 8. (földszint, I. emelet, II. emelet) kialakításra kerülő alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak II. szakaszának elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.624/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2015. augusztus 4. napján kelt, a Magyar Építő Zrt.-vel kötött kivitelezési szerződés az 1054 Budapest, Kálmán Imre u. 20. sz. alatti épület átalakítási munkálataira - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.600/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. január 29. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel innovációs, kreatívipari és gazdaságfejlesztési tanulmány és stratégia elkészítésére kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.598/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. január 6. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel (székhely: 1056 Budapest, Molnár u. 53. III/3.) szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.597/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. január 6. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel külföldi szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.596/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 15. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el