Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.180/2016.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
Kereszttartók cseréje függőszigetelős madárbarát kereszttartóra vonatkozó kivitelezési szerződés
2016.03.08.
2016.03.24.
D.139/2016.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátása
2016.02.16.
2016.03.24.
D.186/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklámcélú hasznosítására vonatkozó szolgáltatási koncesszió
2016.03.11.
2016.03.23.
D.69/2016.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Megbízási szerződés 82 db Siemens Prisma5 típusú automata napi karbantartására, üzemeltetésére, ürítés és távfelügyelet ellátására
2016.01.27.
2016.03.23.
D.173/2016.
Ismeretlen
Biogáz üzem korszerűsítése mechanikai roncsoló beépítésével
2016.03.01.
2016.03.21.
D.198/2016.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Megbízási szerződés szakmai rendezvények szervezésére
2016.03.18.
2016.03.21.
D.117/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére kiegészítő építési beruházás az ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására vállalkozási szerződés, Tolcsva Község Önkormányzata részére kiegészítő építési beruházás ablakok cseréjére az ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására
2016.02.09.
2016.03.21.
D.118/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére kiállítás üzemeltetéséhez kapcsolódó szoftverek fejlesztése és kiállítási animáció elkészítése az ÉMOP-2.1.1/B-12-1012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására szállítói szerződés keretében
2016.02.09.
2016.03.21.
D.160/2016.
Nemzeti Sportközpontok
Non-invazív Cardiac Output monitor beszerzése
2016.02.23.
2016.03.18.
D.134/2016.
'Szeged-Algyő' Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
"Szeged-Algyő" Ivóvízminőség-javító projekthez (KEOP-1.3.0/09-11-2011-0018) kapcsolódó építési, rekonstrukciós és tisztítási munkák kivitelezése, a kapcsolódó tervezési feladatokkal
2016.02.15.
2016.03.18.
12.K.34.618/2015/12.
Zala Megyei Kórház
„Vállalkozási szerződés egészségügyi intézményi veszélyes hulladékok szállítására”
2016.03.18.
D.159/2016.
Legfőbb Ügyészség
21 db személygépjármű beszerzése
2016.02.23.
2016.03.18.
D.62/2016.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Közpnti Hivatala
NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20 szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái
2016.01.25.
2016.03.18.
D.90/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Az Educatio 2015 Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás helyszínének biztosítása ("Syma+SD" Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.17.
D.153/2016.
BKV (Budapesti Közlekedési) Zrt.
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklámcélú hasznosítása
2016.02.22.
2016.03.16.
D.136/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Szerencsi Rendőrkapitányság "C" épület magastető ráépítése és "A" épület tető héjazat cseréjének (3900 Szerencs, Bekecsi u.10.) kivitelezési munkái
2016.02.15.
2016.03.16.
D.132/2016.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése és üzembe helyezése, továbbá parkolójegy-kiadó automaták üzemeltetése Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata közigazgatási területén
2016.02.15.
2016.03.16.
D.123/2016.
Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum Beruházó Nonp. Kft.
A hatvani Grassalkovich-kastély műemlék épületének és környezetének építési engedélyezési terveinek áttervezése, kivitelezési tervdokumentációjának és tervezői költségvetésének elkészítése tervezési szerződés keretében
2016.02.11.
2016.03.16.
D.122/2016.
Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum Beruházó Nonprofit Kft.
A hatvani Grassalkovich-kastély műemlék épületében létrehozandó Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Vadászati Múzeumban létrejövő kiállítás, közönségszolgálati funkciók, valamint a megvalósult muzeális intézmény működésének megtervezése és e létrejövő dokumentációk alapján a kiállítás megvalósítási szakaszában muzeológiai és kiállításrendezési szakértői tevékenység ellátása vállalkozási szerződés keretében
2016.02.11.
2016.03.16.
D.120/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére installációs elemek elkészítése az ÉMOP-2.1.1/B-12-1012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására megbízási szerződés keretében
2016.02.10.
2016.03.16.
D.35/2016.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Különböző tárgyi eszközök beszerzése 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.03.16.
D.59/2016.
Magyar Államkincstár
7 db személygépjármű beszerzése TOP feladatok ellátására
2016.01.22.
2016.03.16.
D.58/2016.
Magyar Államkincstár
9 db kisáruszállító haszongépjármű beszerzése TOP feladatok ellátására
2016.01.22.
2016.03.16.
D.86/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Microsoft szerver szoftverek és licencek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.85/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Nagyteljesítményű szerver beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.83/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Tinta e-Book könyvtár/lexikontár beszerzése (Tinta Könylönykiadó Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.81/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Kiállítás és konferencia kivitelezési feladatainak ellátása (Fenyves Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.80/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Személygépkocsik beszerzése (Tromf Car Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.79/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakértői tevékenység (Sandon Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.78/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Inter Skoool lokalizáció, adaptálás (Frederich Strarr Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.77/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Elemzések készítése, kutatás, hatásvizsgálat lebonyolítása, valamint az eredmények összegzése (EMESZ Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.76/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Elemzések készítése (Flexycom Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.94/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Munkerőkölcsönzés 4. szakasz (First Job Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.93/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Munkaerő kölcsönzés 3. szakasz - (First Job Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.89/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Programok kidolgozása (Etanulás Módszertani Kutató Intézet Nonprofit Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.88/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakértői szolgáltatás (Viéta NKft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.84/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Fejlesztői, üzemeltetői és egyéb desktop szoftverek beszerzése (Licenseport Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.75/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Kutatás, hatásvizsgálat lebonyolítása, képzési program kifejlesztése, próbaképzés megvalósítása (Okker Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.74/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Koncepció kialakítása, kézikönyv elkészítése Eduweb Multimédia Zrt., Rehabilitációs Központ Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.73/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Koncepció kialakítása és javaslatok kidolgozása kutatásfejlesztés-innovációs tevékenység tárgyában 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.72/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Kiállítás megrendezése, lebonyolítása (Fenyves Műszaki Szolgáltató Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.92/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szoftverlicencek bővítése, kiegészítése, meghosszabbítása, verziókövetése, cseréje, valamint új szoftverlicencek beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.91/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Sajátos nevelési igényű gyermekek integrációja (szakszolgálatok fejlesztése) - (Consilium-Tender Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.177/2016.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés a Bujtosi Szabadidő Csarnokhoz elektromos és egyéb eszközök szállítására és telepítésére
2016.03.05.
2016.03.10.
D.125/2016.
Kapuvár Város Önkormányzata
Kapuvár Város Önkormányzata, Ausztria-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési program 2007-2013. keretében megvalósuló "Fertő-Hansági Környezetbarát Mobilitás" című, L00109 számú projekt keretében megvalósuló építés beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2016.02.11.
2016.03.10.
D.124/2016.
Nyugat-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Kft.
I. rész: a AP2 Oberwart-Szombathely közlekedési hálózatra vonatkozóan, II. rész: AP3 Sopron-Ebenfurth közlekedési hálózatra vonatkozóan megvalósíthatósági és műszaki tanulmányok, valamint üzemeltetési költségek és költséghaszon elemzés készítése a GRENZBAHN projekt keretében
2016.02.11.
2016.03.10.
D.105/2016.
Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Az Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. részére autóbusz vázfelújítás
2016.02.02.
2016.03.09.
D.131/2016.
Zöld Jövőnkért Hulladékhasznosító Kft.
Üzemeltetési szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-11-2011-0002 Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer” című konstrukció keretében megvalósuló hulladékgazdálkodási létesítmények és eszközökre vonatkozóan
2016.02.12.
2016.03.08.
D.121/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat üzleti marketing feladatainak ellátására
2016.02.11.
2016.03.08.
D.144/2016.
Balmazújváros Város Önkormányzata
Balmazújváros városközpontjának fejlesztése - Semsey Kastély műemlék jellegű parkjának revitalizációja
2016.02.18.
2016.03.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el