Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
21.G.40.176/2015/11
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
„Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2013-2014. években”
2016.03.07.
D.150/2016.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Megyei Projekt- és adatgűjtő, illetve kezelő online adatbázis modul kialakítása
2016.02.19.
2016.03.07.
D.129/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Új alacsonypadlós, dízel, csuklós autóbuszok beszerzése szállítási keretszerződés keretében
2016.02.12.
2016.03.07.
D.67/2016.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Szatymazi építési beruházás
2016.01.26.
2016.03.07.
D.66/2016.
Mórahalom Város Önkormányzata
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése során árubeszerzés
2016.01.26.
2016.03.07.
D.65/2016.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ
DAOP-4.1.2/B-11-2011-0001 azonosító számú projekt megvalósítása során PR és kommunikációs szakértői feladatok ellátása
2016.01.26.
2016.03.07.
D.34/2016.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítása
2016.01.15.
2016.03.05.
D.109/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Minőségbiztosítás: Megbízási szerződés minőségbiztosítói feladatok ellátására, ideértve az informatikai biztonsági szakértői feladatokat is
2016.02.04.
2016.03.05.
D.141/2016.
Füzér Község Önkormányzata
Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című, ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdasági épületszárnyak kiállítási eszközök beszerzése
2016.02.17.
2016.03.04.
D.142/2016.
Tolna Megyei Kormányhivatal
Irodai papírok, papíráruk, írószerek, irodaszerek beszerzése a Tolna Megyei Kormányhivatal részére 2 éves időtartamban kötött keretmegállapodás keretében
2016.02.17.
2016.03.04.
D.135/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a győri kötött gyűjtésű kerékpárkölcsönző közösségi közlekedési rendszer kialakításához szükséges eszközök beszerzésére, a rendszer kialakítására és üzembe helyezésére, valamint üzemeltetésére Győrött, az NYDOP-3.2.1/B-12-2013-0001 azonosító számú projekt keretében
2016.02.15.
2016.03.04.
D.100/2016.
KINCSINFO Kincstári Informatikai Nonprofit Kft.
Számítástechnikai eszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.02.
2016.03.04.
D.162/2016.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - pápai Eszterházy kastély fejlesztése kiemelt projekt megvalósításához kapcsolódóan turisztikai szakértői tevékenység és kapcsolódó feladatok ellátása
2016.02.24.
2016.03.04.
D.97/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2012. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.96/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Kompresszoros matrac beszerzése 2012. évben (GoReha Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.95/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (Docutrade Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.36/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
KÖZOP 5.5.0-09-11-2012-0009 azonosító számú "A Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem" projekt keretében közúti vasúti peron, vágány és egyenáramú kábelépítés, valamint kapcsolódó felsővezeték építési, váltófűtés létesítési, közműépítési, forgalomtechnikai és útépítési munkák, kiegészítő tervezési munkák elvégzése
2016.01.18.
2016.03.04.
27.K.30.988/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Biomedica Hungária Kft. CARDIO) 2012. évben”
2016.03.03.
D.143/2016.
Siófok Város Önkormányzata
Siófok város közigazgatási területén a város tulajdonában lévő zöldfelületek és parkok fenntartása - 1. rész
2016.02.17.
2016.03.03.
D.140/2016.
Füzér Község Önkormányzata
Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című, ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdasági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése
2016.02.17.
2016.03.03.
D.130/2016.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2016.02.12.
2016.03.03.
D.167/2016.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. üttem - "Home, street, home - művészetek az utcán" című program lebonyolítása
2016.02.29.
2016.03.02.
D.137/2016.
Rudabánya Város Önkormányzata
Nyilvánosság és marketingtevékenység ellátása a Rudapithecus Látványtár a Majomszigeten című projekt keretében
2016.02.16.
2016.03.02.
D.119/2016.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kerékpárral a Bükkön át - kerékpárral a városon át ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0158 azonosító számú projekt keretében történő eszközbeszerzés
2016.02.09.
2016.03.02.
D.127/2016.
Ózd Város Önkormányzata
Bútor és sporteszköz beszerzés az Újváros Téri Általános Iskolába (ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0031)
2016.02.12.
2016.03.01.
D.116/2016.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői ülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2016.02.08.
2016.03.01.
D.52/2016.
Régészeti megfigyelés és feltárás
Régészeti megfigyelés és feltárás
2016.01.21.
2016.03.01.
D.48/2016.
Országos Onkológiai Intézet
Energia megtakarítást célzó, CT berendezések beszerzése
2016.01.20.
2016.03.01.
D.61/2016.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
DAOP-2.1.1/G-11-k2-2012-0003 azonosítószámú, a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című projekt keretében a grafikai tervezési és szoftverfejlesztési szolgáltatások ellátása
2016.01.22.
2016.02.29.
D.44/2016.
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Földgáz beszerzése
2016.01.19.
2016.02.29.
D.851/2015.
Energie AG Heves Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Kft.
Szolgáltatási koncesszió keretében a Heves megyei regionális hulladékgazdálkodási rendszerelemek engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, a munkák elvégzéséhez szükséges minden engedély beszerzése és a kivitelezési munkák megvalósítása, továbbá a megépített művek közszolgálatás keretében 2030. április 1-ig történő üzemeltetése.
2015.12.01.
2016.02.29.
D.99/2016.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2016.02.02.
2016.02.29.
D.60/2016.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
DAOP-2.1.1/G-11-k2-2012-0003 azonosítószámú, a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című projekt keretében a műszaki tervezési szolgáltatások ellátása
2016.01.22.
2016.02.26.
D.57/2016.
Tolna Megyei Kormányhivatal
Őrzés védelmi szolgáltatás, recepciós portaszolgálati feldatok ellátására egy fő biztonsági őrrel - Kbt. mellőzése
2016.01.21.
2016.02.26.
D.33/2016.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dobó tér-Eger patak-Belvárosi térsor funkcióbővítő rehabilitációja (ÉMOP-3.3.1.2/C-09-2f-2011-0001) Városháza fejlesztése projekt kivitelezése, megépítése
2016.01.15.
2016.02.26.
D.854/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Orvosi segédanyagok és egyéb működési jellegű anyagok - 2013. (Diagnosticum Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.856/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Mosodai és vegytisztító szolgáltatás, textíliák javítása - 2013. (Miskolci Patyolat Szolgáltató Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.46/2016.
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Intézményműködtető és Fenntartó Központ
A Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Intézményműködtető és Fenntartó Központ kezelésében lévő közintézmények takarítási munkáinak ellátása
2016.01.20.
2016.02.24.
D.115/2016.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Irodabuszok beszerzése a NAV részére
2016.02.05.
2016.02.23.
D.47/2016.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Gépjárművek karbantartása, javítása 1. rész
2016.01.20.
2016.02.23.
D.64/2016.
Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara irodaházának helyi hőigényének kielégítése megújuló energiaforrással
2016.01.26.
2016.02.22.
D.108/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.106/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.50/2016.
Jávorszky Ödön Városi Kórház
Szállítási szerződés a Jávorszky Ödön Kórház bővítéses korszerűsítésének célkitűzéseit támogató gép-műszer-eszköz beszerzésére
2016.01.20.
2016.02.19.
D.43/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
A Várkert Bazár fejlesztése keretében restaurátori, műemléki rekonstrukciós és kiegészítő kivitelezési feladatok ellátása
2016.01.19.
2016.02.19.
D.41/2016.
Tiszavasvári Város Önkormányzata
ÉAOP-4.1.1/A-11-2012-0006. sz. "Férőhelybővítés és komplex fejlesztés a tiszavasvári Fülemüle Természetvédő Óvodában a minőségi nevelés érdekében" című projekt keretében - Eszközök beszerzésére irányuló szerződések
2016.01.19.
2016.02.19.
D.107/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.98/2016.
Pécsi Állatkert és Akvárium-Terrárium Közhasznú Nonprofit Kft.
Tengeri halak és élőlények beszerzése
2016.02.01.
2016.02.19.
9.G.40.187/2015/7.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
„Eszközbeszerzés (Metalobox Kft.) 2013. évben”
2016.02.18.
D.910/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Síkosságmentesítési és hóeltakarítási munkálatok elvégzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére a 2015/2016 év telén, vállalkozási szerződés keretében - 2. rész
2015.12.23.
2016.02.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el