Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.355/2016.
Nyírtelek Város Önkormányzata
Középületek energetikai korszerűsítése
2016.05.19.
2016.06.14.
D.355/2017.
PADA Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. augusztus 28. napján AlternAccounting Kft.-vel létrejött pénzügyi-, adótanácsadási tevékenység elvégzésére vonatkozó szerződés - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.07.26.
D.355/2018
Univerzál Beszerző Kft.
Új kishaszongépjárművek beszerzése” - 1-4. és 6-10. részek
2018.10.18.
2018.11.20.
D.355/2019
Komló Város Önkormányzat
„Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Energetikai számítások elvégzése”
2019.06.28.
2019.09.09.
D.355/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Csomaszné Áros Ágnes Mária) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.355/2021
Békéscsabai Tankerületi Központ
EFOP-1.3.9-17-2017-00060 - Rendezvényszervezési szolgáltatások ellátása (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.07.28.
2021.09.27.
D.355/2022
Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök és hardverek beszerzése - 2. rész (Elektronikai és kültéri eszközök) EKR000955322022
2022.09.24.
2022.11.07.
D.355/2023
Szerencsi Szakképzési Centrum
"Eszközbeszerzés oktatáshoz" - 5. rész Szerszámgép 5 EKR000275482023
2023.08.29.
2023.10.10.
D.355/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Tanuszoda tervezése és kivitelezése Csornán” EKR001245042023
2024.06.04.
2024.07.11.
D.355/2025
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
„Szerverek és tárolók, valamint ehhez kapcsolódó szolgáltatások beszerzése (SRVT21) közbeszerzési eljárás 1. rész: „Homogén szerverek és tárolók beszerzése” Versenyújranyitás Keretmegállapodás azonosító száma: DKM02SRVT21
2025.06.02.
2025.07.03.
D.355/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 1. rész Ezüsthegyi utca, Lazaret, Szent Donát utca EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.355/9/2006.
Mór Város Önkormányzata, képviseli: BESZT Kft.
Mór, Bányásztelep szennyvízcsatorna-beruházási kiviteli terv készítése és kivitelezése, valamint az azt követő úthelyreállítási munkák kivitelezése
2006.05.29.
2006.06.27.
D.356/17/2007.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Képviseli: Tóth Andrea Ügyvédi Iroda
a BME által alkalmazott integrált gazdálkodási információs rendszer üzemeltetése, 3 rétegű architektúrára történő fejlesztése; Vezetői Információs Rendszer, valamint integrált pályázatnyilvántartási- és projektmenedzsment rendszer kialakítása
2007.08.09.
D.356/2010.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Acéldilatációs szerkezetek karbantartása 2010.
2010.05.03.
2010.06.02.
D.356/2011.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti 4-es számú metróvonal I. szakasz - kapcsolódó felszíni beruházások megvalósítása -K2/D - Baross tér felszíni rendezés megvalósítására
2011.05.26.
2011.07.05.
D.356/2012.
NIF Zrt. Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
68. sz. főút Marcali és Nagyatád elkerülés építéséhez kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása
2012.05.25.
2012.07.06.
D.356/2013.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Mercedes-Benz Unimog típusú eszközhordozók karbantartása és alkatrész ellátása 6, 16., 18. részek tekintetében
2013.08.22.
2013.09.09.
D.356/2014.
BIOMŰ - Baranya Kft.
A Pellérdi szennyvíztisztító telepen a telepítendő gázmotorok és a meglévő 20 kV-os SM6 típusú középfeszültségű állomás csatlakoztatásának tervezési és kivitelezési munkái
2014.07.16.
2014.08.21.
D.356/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.356/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az M1 autópálya 158 km szelvényében lévő Lajta pihenőhelyen tengelysúly-mérő ikerállomás kivitelezési munkáihoz és kiegészítő tervezési feladataihoz kapcsolódó mérnöki feladatok ellátására
2016.05.19.
2016.07.04.
D.356/2017.
Pénziránytű - Alapítvány a Tudatos Pénzügyekért
2015. szeptember 7. napján a La Communications Tanácsadó Kft.-vel létrejött, tananyagfejlesztésre vonatkozó megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2017.07.10.
2017.08.10.
D.356/2018
Borsod Bacon Kft.
Sertéstelep korszerűsítése és bővítése Borsodszirákon
2018.10.19.
2018.12.19.
D.356/2019
Egri Tankerületi Központ
Általános iskola bővítése és felújítása Kompolton EKR000143952019
2019.07.01.
2019.08.02.
D.356/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Angyal-Tótok Medical Egészségügyi Szolgáltató Bt.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.356/2021
Békéscsabai Tankerületi Központ
EFOP-1.3.9-17-2017-00062 - Rendezvényszervezési szolgáltatások ellátása (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.07.28.
2021.09.27.
D.356/2022
BIOKOM Nonprofit Kft.
Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák 1. rész EKR000396352022
2022.09.23.
2022.10.05.
D.356/2023
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
„Orvostechnológiai eszközök (megismételt)” EKR001254402023
2023.08.30.
2023.10.03.
D.356/2024
Borota Községi Önkormányzat
„VP-6-7.2.1.2-16 Egyedi szennyvízkezelés Borotán” EKR000168542024
2024.06.04.
2024.07.15.
D.356/2025
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
„Csillagszem Óvoda energetikai korszerűsítése” EKR002368252024
2025.06.03.
2025.09.08.
D.356/2026
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetési munkák Pilisborosjenőn - 2. rész Tücsök utca csapadékvíz EKR002395742024
2026.07.07.
2026.07.17.
D.356/25/2006.
Budapest Főváros Önkormányzata, lebonyolító: Enviroduna Beruházás Előkészítő Kft.
2006.07.07.
D.356/5/2008
Szeghalmi Kistérségi Többcélú Társulás
2008.08.08.
D.357/2010.
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat Rákoscsaba u.1. szám alatti óvoda-épületének részleges felújítása, korszerűsítése
2010.05.04.
2010.05.10.
D.357/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz, vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak, valamint a kapcsolódó ideiglenes vasúti biztosítóberendezési, vasúti üzemi, stb. épületek és rakodó építmények bontásának tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.357/2012.
Kisköre Város Önkormányzata
Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola felújítása, bővítése, akadálymentesítése
2012.05.25.
2012.06.27.
D.357/2013.
Napfényes Támogató Szociális Egyesület
Napfényes Sziget Integrált Intézmény épületének kivitelezése
2013.08.22.
2013.08.23.
D.357/2014.
ERVA Erzsébetvárosi Önkormányzati Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
A Budapest VII. kerület Akácfa utca 42-48. szám alatti, helyi védettség alatt álló, védett települési érték, műemléki környezetben található épületének (Klauzál téri vásárcsarnok) felújítása és átalakítása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.16.
2014.08.01.
D.357/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Szervízszolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.02.
2015.06.08.
D.357/2016.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem Központi Betegellátó Épületének, valamint a II. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájának napi takarítása, nagytakarítása, ablaküveg- és kerettisztítása
2016.05.19.
2016.06.10.
D.357/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszóró só beszerzése 2017. 1., 3. rész
2017.07.11.
2017.08.15.
D.357/2018
Budai Farm Kft.
Új pálinkafőző üzem építése Tiszadorogmán
2018.10.19.
2018.12.21.
D.357/2019
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Szent István Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma elektromos vezetékének karbantartási munkálatai (2018.07.16.-2018.10.15.) - Kbt. mellőzése
2019.07.02.
2019.09.17.
D.357/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Dr. Kator Miklós e.v.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.357/2021
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Univerzális vágányon járó kotrógépes szolgáltatás EKR001106662020
2021.07.29.
2021.08.31.
D.357/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 1. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.357/2023
Országgyűlés Hivatala
Mobil tolmácsrendszer, beltéri mobil hangosítási rendszer és hangtechnikai eszközök beszerzése - 1. rész Mobil tolmácsrendszer beszerzése EKR001154722023
2023.08.31.
2023.09.05.
D.357/2024
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000491392022
2024.06.05.
2024.08.21.
D.357/2025
Onga Város Önkormányzata
„Onga csapadékvíz hálózatának felújítása, bővítése” EKR001902352023
2025.06.03.
2025.11.03.
D.357/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Országos közúthálózat felújítási munkái 2025-2029. EKR001200742024
2026.07.07.
2026.08.19.
D.357/7/2007.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
2008.08.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el