Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.801/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
KÖZOP 5.5.0-09-11-2012-0009 azonosító számú "A Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem" projekt keretében közúti vasúti peron, vágány és egyenáramú kábelépítés, valamint kapcsolódó felsővezeték építési, váltófűtés létesítési, közműépítési, forgalomtechnikai és útépítési munkák, kiegészítő tervezési munkák elvégzése
2015.10.26.
2015.12.03.
D.811/2015.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök és anyagok beszerzése - 1. rész
2015.11.09.
2015.12.02.
D.833/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Vállalkozási keretszerződés, szennyvíz elszállítása, és szennyvízcsatorna tisztítása, valamint dugulás elhárítás - 3., 9., 10. részek
2015.11.17.
2015.12.02.
D.820/2015.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
(SG-883) Kecskemét Megyei Jogú Város közigazgatási területén üzemelő közvilágítási hálózat aktív elemeinek üzemeltetése és bővítése
2015.11.10.
2015.12.01.
D.815/2015.
Újlőrincfalva Önkormányzata
Újlőrincfalva Község Önkormányzat területén található információs központ felújítása, korszerűsítése, két darab utca és a kapcsolódó járdák megépítése, illetve két darab autóbuszöböl kialakítási és befejező munkáinak elvégzése költségvetési kiírás szerint
2015.11.10.
2015.12.01.
D.828/2015.
Alsó-Szabolcsi Viziközmű Beruházási Társulás
Önjáró csatornakamera berendezés telepítése zárt kisteherautóba
2015.11.16.
2015.11.30.
D.806/2015.
Debreceni Egyetem
Univerzális Plan Spectral Apochromal 30x IR objektív szállítása
2015.10.29.
2015.11.30.
D.795/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
A MÁV-START Zrt. vasúti járműveihez kétnormás, GSM-R/UIC751-3 mozdonyrádiók beszerzése
2015.10.22.
2015.11.30.
D.805/2015.
Debreceni Egyetem
N5202600 Plan Achromat 25x ScaleView objektív szállítása
2015.10.29.
2015.11.30.
D.785/2015.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB15/2015 Lakossági hulladékgyűjtésből származó műanyag csomagolási hulladékok anyagában történő hasznosítása 2015. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján - 12. rész
2015.10.14.
2015.11.27.
D.793/2015.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB17/2015 Lakossági gyűjtésből származó üveg csomagolási hulladékok hasznosítása 2015. évre szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény 22. § (1) bekezdés alapján
2015.10.20.
2015.11.27.
D.790/2015.
Monorierdő Község Önkormányzata
Monorierdő Község Önkormányzatának települési szilárd hulladék összegyűjtésére, elszállítására és ártalommentes elhelyeésére irányuló közszolgáltatási szerződés
2015.10.19.
2015.11.24.
D.765/2015.
Égáz-Dégáz Földgázelosztó Zrt.
KBT/01/2015. - Vállalkozási keretszerődés gázelosztó vezetékek hibaelhárításánál és javításánál szükségessé váló alépítményi és helyreállítási munkák; készenléttel, állandó műszaki ügyelettel- az Égáz-Dégáz Földgázelosztó Zrt. területén 2016-2019.
2015.10.01.
2015.11.24.
D.817/2015.
Provence Catering Kft.
Adásvételi szerződés alapján orvosi eszközök szállítása, berendezések beszerzése az ÉAOP-2.1.1/G-12-2012-0007. azonosítószámú projekt keretében
2015.11.10.
2015.11.24.
D.812/2015.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Irattári bértárolás és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal részére
2015.11.09.
2015.11.24.
D.814/2015.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2015.11.10.
2015.11.23.
D.841/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Multifunkciós közösségi tér kialakítása Békásmegyeren - A Heltai Jenő tér melletti lakóterület rehabilitációja című projekt keretén belül a közterület rekonstrukciója
2015.11.19.
2015.11.23.
D.780/2015.
Magyar Posta Zrt.
N1 kategóriájú új, gyári öszkerékmeghajtású jármű adásvételi szerződése kötelező szervizszolgáltatással
2015.10.09.
2015.11.23.
D.773/2015.
Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum
A "Ludwig goes Pop" című kiállítás belföldi és nemzetközi műtárgyszállítási feladatainak ellátása
2015.10.05.
2015.11.23.
D.771/2015.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest III. kerület, Csillaghegyi öblözet árvízvédelme projekthez kapcsolódó vízjogi engedélyes tervdokumentáció és tendertervek elkészítése
2015.10.02.
2015.11.19.
D.767/2015.
Országos Mentőszolgálat
Őrzés-védelmi szolgálat ellátása
2015.10.01.
2015.11.19.
D.707/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése
2015.09.07.
2015.11.19.
D.792/2015.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás megrendelése
2015.10.19.
2015.11.18.
D.797/2015.
Máv Zrt
4 db felsővezeték karbantartó-szerelő jármű és 3 db pályakarbantartó nagygép (vágányszabályozó gép, kitérő szabályozó gép, és dinamikus vágánystabilizátor gép) gyártása
2015.10.22.
2015.11.17.
D.777/2015.
Országos Mentőszolgálat
Defibrillátorok beszerzése 2015.
2015.10.08.
2015.11.17.
D.796/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Vállalkozási szerződés (FIDIC alapú) a Kelenföld vasútállomás XXI-XXVIII. vágányainak helyén létesülő P+R parkoló és a hozzá tartozó útépítési, vízépítési, közműépítési, műtárgyépítési és magasépítési munkák megvalósítására
2015.10.22.
2015.11.16.
D.764/2015.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Városi Rendelőintézet felújítása Mezőkövesden" című ÉMOP-4.1.1/B-12-2013-0001 azonosító számú pályázat keretében eszközszállításra
2015.09.30.
2015.11.16.
D.823/2015.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor besezrzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" c. projekt keretében
2015.11.11.
2015.11.16.
D.804/2015.
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház és az Erkel Színház új műhelyháza és próbacentruma lebonyolítói feladatai
2015.10.29.
2015.11.13.
D.798/2015.
Földművelésügyi Minisztérium
Az Európai Mezőgazdasági Garanciaalap (EMGA) tanúsító szervi, Európai Halászati Alap (EHA) ellenőrző szervi és Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap (EMVA) zárásához kapcsolódó feladatok, valamint EMVA/EMGA illetékes hatósági közreműködés.
2015.10.22.
2015.11.13.
D.794/2015.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kistérségi járóbeteg szakellátó központ kialakítása Heves városában - Eszközbeszerzés (ÉMOP-4.1.1/B-09-2010-0002)
2015.10.21.
2015.11.13.
D.807/2015.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015
2015.10.30.
2015.11.12.
D.799/2015.
Magyar Művészeti Akadémia Titkárság
Az MMA Irodaházának teljes körű tervezési, engedélyezési és tervezői művezetési feladatainak ellátása
2015.10.26.
2015.11.12.
D.743/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma, TEVA Gyógyszergyár, Hungaropharma) 2014.évben
2015.09.21.
2015.11.11.
D.742/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2012., 2014. években
2015.09.21.
2015.11.11.
D.731/2015.
Magyar Művészeti Akadémia
Az MMA intézményeiben őrzés-védelmi és takarítási feladatok ellátása - keretszerződés 1. rész
2015.09.16.
2015.11.11.
D.740/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Laboranyagok beszerzése (Roche Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.739/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Élelmiszer beszerzés (Ozirisz Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.738/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Takarítás (Profi Komfort Kft.) 2010. évben
2015.09.21.
2015.11.10.
D.753/2015.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adásvételi szerződés - hulladékgyűjtő járművek és aprítógép besezrzése a KEOP-1.1.1/C/13-2013-0022 azonosító számú, a mosonmagyaróvári nagytérség települései hulladék közszolgáltatásának fejlesztése tárgyú projektben (I. rész - hulladékgyűjtő jármművek beszerzése, II. rész - aprítógép beszerzése) - 2. rész
2015.09.25.
2015.11.10.
D.736/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.789/2015.
Zala Megyei Kórház
A TIOP 2.2.6/12/1/B -2013-0050 kódszámú „Eszközállomány-fejlesztés és korszerűsítés a Zala Megyei Kórházban” című projekt keretében különféle eszközök, berendezések és tartozékainak beszerzése a Zala Megyei Kórház részére – adásvételi szerződés - 1. rész
2015.10.16.
2015.11.09.
D.787/2015.
Nagymaros Város Önkormányzata
A KEOP-2.1.2/2F/09-2011-0001 azonosító számú projekt keretében Nagymaros város árvízvédelmi vonalának átépítése, fejlesztése
2015.10.15.
2015.11.09.
D.744/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eszközbeszerzés (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.791/2015.
Tata Város Önkormányzata
A tatai vRéti 8-as sz. tó természetes vízi élőhellyé történő rehabilitációjához (KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0014.) kapcsolódó kiegészítő munkálatok, nevezetesen Kismosó patak további szakaszának mederfelújítása cserjeirtással, kotrással, kőszórással és a Magasvezetésű töltőcsatorna átépítése 165 fm hosszan c. pályázat keretei között
2015.10.19.
2015.11.09.
D.786/2015.
Abasár Község Önkormányzata
Anya és gyermekvédelmi tanácsadó és fogorvosi rendelő, továbbá az I. sz. orvosi rendelő átalakításának, felújításának építési munkái az "Egészségügyi alapellátás fejlesztése Abasár Községben ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0086" azonosító számú projektben
2015.10.15.
2015.11.09.
D.746/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eseti javítás (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.745/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Karbantartási szerződés alapján kifizetett szolgáltatás (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.750/2015.
Máv Zrt.
Budapesti Déli Összekötő Vasúti Duna-híd átépítésének tervezése
2015.09.21.
2015.11.09.
D.803/2015.
Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem
Tapasztalat az aktív időskor kulcsa elnevezésű pályázat keretében egy meglévő, Seconet elnevezésű szoftver licencének és fejlesztési környezetének átadása, a szoftver továbbfejlesztése
2015.10.27.
2015.11.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el