Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.428/2014.
Kaposvári Egyetem
Szállítási szerződés a TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése - megvalósítása érdekében
2014.08.14.
2014.09.24.
D.463/2014.
Országos Mentőszolgálat
A TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001. azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" elnevezésű projekt keretében új mentőállomás építése kivitelezési és tervezési feladatok ellátása - EMR régióban
2014.09.09.
2014.09.25.
D.461/2014.
Budapest XXI. ker. Csepel Önkormányzata Gazdasági Szolgáltató Igazgatóság
Vállalkozási szerződés Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata közigazgatási területén működő nevelési, oktatási és szociális intézmények közétkeztetési szolgáltatásainak ellátására
2014.09.08.
2014.09.25.
D.445/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen
2014.08.26.
2014.09.26.
D.440/2014.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Vállalkozási Keretszerződés - Integrált kommunikációs szolgáltatások, kreatív és médiaügynökségi feladatkör ellátása 2014-2015.
2014.08.19.
2014.09.26.
D.468/2014.
Pannon Egyetem
A Pannon Egyetem infrastrukturális és informatikai fejlesztése tárgyú projekttel kapcsolatos laboratóriumi bútorok és irodabútorok beszerzése a C, D és J épületbe és azok helyszíni összeszerelése adásvételi szerződés keretében
2014.09.12.
2014.09.29.
D.434/2014.
Gimnáziumok Gazdasági Szervezete
Petőfi Sándor Gimnázium Budapest I. ker. Attila út 43. sz. alatti épüetében kiegészítő építési beruházási munkák kivitelezése
2014.08.15.
2014.09.29.
D.432/2014.
Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Vállalkozási szerződés műholdas alapú helykövető szolgáltatás biztosítása a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság gépjármű flottafelügyeleti rendszerének (FFR) üzemeltetéséhez a hozzá kapcsolódód OBU eszközök biztosításával
2014.08.15.
2014.09.29.
D.413/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
TÁMOP-3.1.4-12/2-2012-0485 számú projekt "Teremtsünk együtt egy jobb iskolát, avagy szemléletváltó módszertani változások a túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskolában - 3. rész
2014.08.04.
2014.09.29.
D.405/2014.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatás és tűzjelző - valamint kamerás megfigyelő és riasztó/vagyonvédelmi rendszerek kezelése megrendelése a Budapest Főváros Kormányhivatala által használt ingatlanok közül 58 db ingarlanra vonatkozóan, megbízási szerződés keretében
2014.08.01.
2014.09.29.
2.Kf.20.007/2014/5.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Ópusztaszer-Pusztaszer összekötő út építése
2014.09.30.
D.419/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2014.08.07.
2014.09.30.
D.414/2014.
Paks Város Önkormányzata
Paks vízkár veszélyeztetettségének csökkentése” (DDOP-5.1.5/B-11-2012-0045 ) kivitelezési szerződés keretében
2014.08.04.
2014.09.30.
D.458/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.09.05.
2014.09.30.
28.K.30.766/2014/9.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyban projekt keretében. -2. rész
2014.10.01.
D.472/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
ME ZRt 14/2014 számú eljárás alapján Bontófog szállítás 2014-2015. évben
2014.09.15.
2014.10.01.
D.420/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítái szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására az üzembe helyezése - 1. rész
2014.08.07.
2014.10.01.
Kfv.III.37. 675/2014/4.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. (1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.)
a MÁV Zrt. tulajdonában levő telephelyen vasúti személyszállító járművek tisztításához szükséges tisztítószerek beszerzése
2014.10.01.
26.K.31.593/2014/18.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019. azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése projekt keretében csatornahálózat fejlesztés FIDIC Piros Könyv és szennyvíztisztító telep fejlesztése FIDIC Sárga Könyv alapján
2014.10.02.
D.436/2014.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási (építési) szerződés "A főtér rehabilitációja Kunszentmiklóson" tárgyú projekthez kapcsolódó energia racionalizálási munkák
2014.08.18.
2014.10.02.
D.469/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése a TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében -1. rész
2014.09.12.
2014.10.03.
D.462/2014.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés veszélyes hulladékok begyűjtésére, elszállítására és ártalmatlanítására
2014.09.08.
2014.10.03.
D.459/2014.
Oroszlányi Szolgáltató Zrt.
„A városi hőfogadót az erőművel összekötő tranzitvezeték felújítása” tárgyban gyárilag előreszigetelt csőrendszer és elemei, valamint teljes átömlésű, behegeszthető gömbcsap elzáró szerelvények szállítása - 1. rész
2014.09.08.
2014.10.03.
D.426/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási keretszerződés haemodinamikai fogyóanyagok beszerzésére - 40. rész
2014.08.13.
2014.10.06.
D.477/2014.
Újkígyós Város Önkormányzata
Újkígyós Városi Kulturális Centrum kialakítása I-es ütem, II-es ütem
2014.09.19.
2014.10.07.
D.466/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 18 havi időszakra taxi jellegű személyszállítási szolgáltatás biztosítása
2014.09.11.
2014.10.07.
Kfv.II.37.507/2014/11.
Duna Televízió Nonprofit Zrt. (1016 Budapest, Naphegy tér 8.)
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2014.10.08.
D.450/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2014.08.28.
2014.10.08.
D.439/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Budapest III.ker. Szentendrei út Reményi Ede utca - Szentendrei út 89. szám előtt lévő DN 200 acél gázelosztó vezeték közötti szakaszán (hrsz.: 19396) gázelosztó vezeték létesítése
2014.08.19.
2014.10.08.
D.465/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Közmédia napja 2014. rendezvényhez szükséges visuáltechnikai eszközök bérlete kezelőszemélyzettel
2014.09.10.
2014.10.09.
D.359/2014.
Pannon Egyetem
Pannon Egyetem TÁMOP projektjeivel kapcsolatos nyomdai szolgáltatási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.17.
2014.10.09.
D.453/2014
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.08.29.
2014.10.10.
4.K.27.511/2014/7.
Gödöllő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás ellátására
2014.10.10.
D.485/2014.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1., 2., 3., 4. és 5. rész
2014.09.25.
2014.10.13.
D.480/2014.
Veresegyház Város Önkormányzata
2014. évi likvidhitel felvételei - Kbt. mellőzése
2014.09.23.
2014.10.13.
D.478/2014
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Fürdő és beléptető rendszer szoftver komponensei és funkcionálisan kapcsolódó forgókapuk és egyéb eszközök beszerzése a Miskolci Turisztikai Kft és az MVSI részére
2014.09.19.
2014.10.13.
D.456/2014.
Csolnoky Ferenc Kórház
Kiegészítő építési beruházás a "Struktúraváltás a Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.-nél" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0023 azonosító jelű projekt vonatkozásában
2014.09.03.
2014.10.14.
D.501/2014.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága
Az állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisból több települést érintő, poligonnal lehatárolt, szelektív, térinformatikai adatokkal kiegészített komplex értéknövelt digitális térképi adattartalom szolgáltatása
2014.10.06.
2014.10.14.
D.361/2014.
Kaposvári Egyetem
A Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centrum orvostechnológiai berendezéseinek, valamint az orvostechnológiai berendezésekhez kapcsolódó épületgépészeti, és egyéb műszaki berendezéseinek műszaki üzemfenntartása, karbantartása és szervizelése
2014.07.17.
2014.10.14.
D.457/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.09.04.
2014.10.15.
D.451/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program" című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására
2014.08.28.
2014.10.15.
D.486/2014.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Veszprém Város intermodális pályaudvar és kapcsolódó közösségi közlekedési fejlesztések” Megvalósíthatósági Tanulmány kidolgozása és megalapozó tevékenységek végzése című KÖZOP 5.5.0-09-11-2011-0013 azonosító számú projektben megvalósíthatósági tanulmány és megalapozó tevékenységek végzésére.
2014.09.26.
2014.10.16.
D.467/2014.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ funkcióbővítő felújításához kapcsolódó kiegészítő munkálatok kivitelezőjének kiválasztása
2014.09.12.
2014.10.16.
D.454/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a „Siófoki szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítása” elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0014 azonosító számú projekthez kapcsolódóan a támogatási arány korrekcióját megalapozó tanulmányok elkészítésére
2014.09.01.
2014.10.20.
D.525/2014.
Új Nemzedék Központ Nonprofit Közhasznú Kft.
az Új Nemzedék Központ Nonprofit, Közhasznú Kft. tevékenységéhez és a Bázisiskolai programjának megvalósításához a vállalkozói kultúrát népszerűsítő és oktatási munkát is támogató PROFITY internetes alkalmazás felhasználási jogainak az átengedése
2014.10.16.
2014.10.20.
D.470/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére - 4. rész
2014.09.12.
2014.10.20.
D.460/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése s TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében - VII. rész
2014.09.08.
2014.10.20.
D.479/2014.
PÉTÁV Pécsi Távfűtő Kft.
„Elhasználódott, nagy hőveszteségű távhővezetékek cseréje a PÉTÁV Kft. hőellátási körzetében, és az Ércbányász lakótelep csatlakoztatása a távvezetékes hőellátásra” tárgyú projekt keretében 10 vezetékszakasz cseréje, stb.
2014.09.22.
2014.10.21.
14.K.32.860/2014/4.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Kazánházak karbantartása, műszaki ellenőrzése, javítási munkák elvégzése
2014.10.22.
D.498/2014.
Komárom Város Önkormányzata
Komárom, Ipari Park bővítés gerincút valamint az út mellett vezetett gyalog és kerékpárút kiépítése, víziközmű ellátása valamint közvilágításának kiépítése
2014.10.02.
2014.10.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el