Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.686/2015.
Budapest Főváros IV.kerület Újpest Önkormányzata
KEOP-5.5.0/B/12-2013-0305 Újpest Önkormányzata tulajdonában lévő Szűcs Sándor Általános Iskola épületenergetikai fejlesztése műszaki tartalom bővítése napelemes rendszerrel és világítás korszerűsítése
2015.08.24.
2015.09.23.
D.685/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Szállítási szerződés (atipikus adásvételi szerződés) keretében "Szervezeti és infrastrukturális megújulás - Markhot Ferenc Kórház" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0027 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés - 2. rész
2015.08.19.
2015.09.21.
D.684/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása a BKK Zrt. munkavállalói részére
2015.08.19.
2015.09.22.
D.683/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műszaki kisgépek beszerzése (Technor 93 Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.680/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műtőasztal beszerzése(Palmedico Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.671/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Másolási és nyomtatódíj (XCOPY Kft.) 2012-2013. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.666/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.664/2015.
Ghandi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel" tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.08.18.
2015.09.11.
D.663/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén - 1. és 2 rész
2015.08.18.
2015.09.07.
D.675/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Endoszkópos egyszer használatos eszközök szállítása (Anamed Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.682/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Traktor beszerzése (KITE Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.681/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műtőasztal beszerzése (Mediszer Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.679/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vényes értékesítésre szánt gyógyszerek beszerzése (Hungaropharma) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.678/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Egészségügyi szolgáltatás ellátása (Szegeczki Kft.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.677/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Laborvegyszerek beszerzése (Diagon Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.11.03.
D.676/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Synlab Hungary Kft.) 2014. éven - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.674/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tű és fecskendő beszerzése (Meditrade Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.673/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Transzplantációs anyagok, tű beszerzése (Ga-Med Kft.)2013-2014. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.672/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Kötszerek beszerzése (Hungcare - Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.670/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tisztítószerek beszerzése (Festék'96 Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.669/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.668/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.667/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungarocare Kft.) - 2013-2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.665/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.08.26.
D.662/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés a 14. számú főút Vámosszabadi határátkelőhely akadálymentesítésé-hez, továbbá ezzel összefüggésben a Duna árterén vezetett főút szakaszhoz kapcsolódó Tanulmányterv és Előzetes Vizsgálati Dokumentáció készítése
2015.08.17.
2015.09.08.
D.661/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
állalkozási szerződés az Egységes Nemzeti Oktatási és Térinformatikai Rendszer fejlesztésére, bevezetésére és az oktató trénerek betanítására - TÁMOP 3.2.14-12/1-2013-0001.
2015.08.17.
2015.09.24.
D.659/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számított 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.17.
2015.09.28.
D.660/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
TIOP 2.3.3 Intézmények NTG csatlakoztatásához szükséges CE routerek beszerzése - Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-egészségügy) Rendszer - Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi infrastruktúra fejlesztések) ("Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése-2013." 1.részteljesítés
2015.08.17.
2015.09.09.
D.658/2015.
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem számítástechnikai alkatrészek beszerzése és kapcsolódó javítási szolgáltatások ellátása
2015.08.15.
2015.09.15.
D.657/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számítot 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.14.
2015.09.30.
D.656/2015.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Komplex szolgáltatás ellátása vállalkozási szerződéssel
2015.08.14.
D.654/2015.
Ráctherm Hévízhasznosító Kft.
Rácalmás Gyógyfürdő fejlesztése során ellátandó tervezési és szaktanácsadási faladatok
2015.08.13.
2015.09.16.
D.655/20158.
Budapest Főváros Önkormányzata
A fővárosi hulladékgazdálkodási rendszer környezetbarát technológiáinak bővítése, a hulladékfeldolgozás és újrahasznosítás arányának növelése című KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-0002 azonosítószámú, európai uniós támogatásból megvalósuló projekt részeként létesítményekhez szükséges audiovizuális eszközök beszerzése
2015.08.13.
2015.08.28.
D.653/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.08.12.
2015.08.28.
D.652/2015.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest III. kerület, Csillaghegyi öblözet árvízvédelme projekthez kapcsolódó vízjogi engedélyes tervdokumentáció és tendertervek elkészítése.
2015.08.12.
2015.09.02.
D.651/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés műszaki tartalom felülvizsgálata értékelemzés keretében 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakaszára tárgyában
2015.08.10.
2015.09.10.
D.648/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M0 autóút vízelvezetése miatt szükséges törökbálinti vízrendezési beavatkozások kivitelezése (A000.39)
2015.08.07.
2015.09.17.
D.649/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés keretén belül a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2015.08.07.
2015.09.23.
D.650/2015.
Tisztavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Vállalkozási szerződés: „Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása, a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása ” tárgyú, ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 azonosítószámú projekt kerékpárút, hídműtárgy és vasúti átjáró építés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.08.07.
2015.08.24.
D.647/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.08.07.
2015.08.26.
D.646/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás a 2012.08.31.-2015.08.06. közötti időszakban (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.643/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás a 2012.08.06.-2015.08.06. közötti időszakban (Dussmann Kft.)- Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.644/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Szervízszolgáltatás a 2012.08.06.-2015.08.06 közötti időszakban (Roche Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.645/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Számítástechnikai anyagok vásárlása a 2012.08.06.-2015.08.06. közötti időszakban (Kontírpress Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.642/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Élelmiszervásárlás a 2013.03.21-2015.08.06. közötti időszakban (Oligo Kft. és Alfa Meat Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.639/2015.
Mád Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Mádon található Borsay kastély felújítására
2015.08.05.
2015.09.02.
D.638/2015.
Szépművészeti Múzeum
A műemléknek minősülő Szépművészeti Múzeum Román Csarnokának és további belső tereinek rekonstrukciójára, átalakítására, pincei, mélyföldszinti, földszinti, I. emeleti, II. emeleti helyiségeinek átszervezésére, átalakítására, tetőterének, tetőfelületeinek felújítására, elektromos és gépészeti rendszerek energiatakarékos korszerűsítésére, valamint 6 db új gépészeti felvonó berendezés beépítésére és 2 db meglévő gépészeti felvonó berendezés elbontására készült kiviteli tervek megvalósítása
2015.08.05.
2015.08.28.
D.641/2015.
Balatonmáriafürdő Község Önkormányzata
Balatonmáriafürdő háziorvosi rendelő fejlesztése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0123
2015.08.05.
2015.09.07.
D.640/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Dózsa Gy. és Tavasz utcai háziorvosi rendelő épületek korszerűsítése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0130
2015.08.05.
2015.09.04.
D.637/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés Bács-Kiskun Megyei Kórház Kiskunfélegyházi Tagkórházának bontási, építési és felújítási munkáinak kivitelezésére TIOP projekt keretében
2015.08.03.
2015.08.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el