Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.365/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
Vállalkozási szerződés kötése a MÁV-START Zrt. tulajdonában lévő 1 db prototípus kioszk megtervezésére és átalakítására és 60 db jegyátvételi kioszk átalakítására
2015.06.05.
2015.07.23.
D.548/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2015.07.06.
2015.07.21.
D.551/2015.
Magyar Diáksport Szövetség
Vállalkozási szerződés a Kézikönyv a Nemzeti Egységes Tanulói fittségi Teszt (NETFIT) alkalmazásához c. kiadvány nyomdai sokszorosítására, valamint a Multidiszciplináris I-II. tanulmánykötettel kapcsolatos nyomdai szolgáltatások ellátására - TÁMOP projekt keretében
2015.07.08.
2015.07.20.
D.535/2015.
HungaroControl Zrt
Rendezvényszervezési és kapcsolódó feladatok ellátása a HungaroControl Zrt. számára.
2015.06.30.
2015.07.20.
D.387/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.06.16.
2015.07.20.
D.319/2015.
Kittenberger Kálmán Növény-és Vadaspark Szolgáltató Kht
ZooEvolúció. A Veszprémi Állatkert kiemelt és integrált vonzerő-, termék- és infrastruktúrafejlesztése KDOP projekt keretében Elefánt Park, látványkifutó, vendégforgalmi bejárat II. ütem, vizes élővilágot bemutató projekt, orrszarvúház és orrszarvú kifutó és madárröpde építési beruházásának teljes körű kivitelezése egyösszegű átalányáron szerződése - 1. és 2. sz. szerződésmódosítás
2015.05.19.
2015.07.20.
D.292/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program” című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása vonatkozásában
2015.05.13.
2015.07.20.
D.398/2015.
Budapest Környéki Törvényszék
Telefonalközpont bérbevétele és az alközpont elemeinek üzemeltetése, rendszeres karbantartása 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.19.
2015.07.17.
D.392/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.06.18.
2015.07.17.
D.396/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nyomatmenedzsment rendszer kialakítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2") című kiemelt projekt keretében (kódszám: EKOP-1.1.4-2013-2013-0001)" - KM0101-10FMNY1 tárgyban
2015.06.19.
2015.07.17.
D.378/2015.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bűnügyi Főigazgatósága
A NAV Bűnügyi Főigazgatósága budapesti ingatlanjainak műszaki üzemeltetése vállalkozási szerződés keretében (gondnoki jelenléttel biztosított folyamatos üzemeltetés, gyorsszolgálati hibajavítás és üzemzavar elhárítás, épületgépészeti és biztonságtechnikai berendezések előírt tervszerű karbantartása, az eseti feladatok végrehajtása)
2015.06.12.
2015.07.17.
3.K.27.118/2015/6.
Esztergom Város Önkormányzata
„Esztergom Város Önkormányzata tulajdonában lévő ingatlanok őrzése"
2015.07.16.
D.567/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2015.07.15.
2015.07.16.
D.394/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archivum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében felmérési és koncepcióterv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.395/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében engedélyezési és kivitelezési terv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.320/2015.
Jászárokszállás Város Önkormányzata
ÉÁOP-5.1.2/D2-11-2011-0037 számú, Jászárokszállás Szarv-ágy patak árvízvédelmi fejlesztése c. projekt keretén belül a Szarv-ágy patak árvízvédelmi fejlesztésének kivitelezése a dokumentáció részét képező műszaki tervek és vízjogi létesítési engedély alapján - Kbt. mellőzése
2015.05.19.
2015.07.16.
D.391/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint az Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítésére
2015.06.17.
2015.07.15.
D.380/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.382/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.390/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint a Szent László Híd és környéke, Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítése
2015.06.17.
2015.07.15.
D.381/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.383/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Építész-Faktor Tervező és Építés Szervező Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.331/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés keretén belül a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2015.05.21.
2015.07.15.
D.523/2015.
Mórahalom Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/C-12-2013-0180 azonosító számú, "Napelemes kiserőmű létesítése Mórahalom Városi Önkormányzat beruházásában" megnevezésű projekt keretében napelemes erőmű kivitelezési munkáinak megvalósítása vonatkozásában
2015.06.26.
2015.07.14.
25.K.30.878/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„„Egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben”
2015.07.13.
D.552/2015.
Bodrogközi Többcélú Kistérségi Társulás
Bodrogköz - ÉMOP-4.2.1/A-11-2012-0054 Szociális épületek felújítása, kiegészítő építési beruházás - 2015.
2015.07.08.
2015.07.13.
D.528/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. alatti épület teljes körű rekonstrukciójához kapcsolódóan különféle hatásvilágítási és díszkivilágítási eszközök és berendezések, valamint tartozékaik szállítása
2015.06.29.
2015.07.13.
D.352/2015.
Visonta Községi Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés a „Visonta Község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék rendszeres gyűjtése, szállítása, illetve ártalmatlanítása, továbbá évenkénti lomtalanítás elvégzése"
2015.06.01.
2015.07.13.
D.248/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
Vitafoods, Genf - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.247/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
PLM's World private Label - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.549/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Szerződéses megállapodás a 76. és 86. sz. főutak Nádasd-Hegyhátsál-Katafa közös elkerülő szakasz (44+010 - 50+100 km szelvény) építési munkáinak elvégzéséhez kapcsolódó, a 86. sz. főút 47+200-47+400 km szelvényében kétoldali tengelyterhelés mérőhely tervezése és kivitelezése
2015.07.07.
2015.07.13.
D.520/2015.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015
2015.06.25.
2015.07.13.
D.405/2015.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem Klinikáinak és intézeteinek napi takarítása, nagytakarítása, ügyeleti takarítása, ablaküveg- és kerettisztítása 1-21. és 23. részek
2015.06.22.
2015.07.13.
D.403/2015.
Sygnus Kereskedelmi Kft.
Partfalépítés Paks Kikotóben, KÖZOP-4.1.0-13-2013-0004 kószámon nyilvántartott projekt keretében
2015.06.22.
2015.07.13.
D.379/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Pannonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ parkolójának kialakítása a műemlék magtár mellett
2015.06.12.
2015.07.13.
D.346/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.05.28.
2015.07.13.
D.330/2015.
Zala Megyei Kórház
Veszélyes hulladékok szállítása és ártalmatlanítása
2015.05.21.
2015.07.13.
D.246/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
A Beauty World Middle East szakkiállításon magyar stand építése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.441/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Biomedica Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
14.K.30.370/2015/7.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
„Budapest, XII. ker. Pethényi köz; Fogaskerekű utca - Határőr út közötti szakaszán (hrsz.: 10126) 67 fm DN 400 acél/DN 315 PE kisnyomású elosztóvezeték csőbehúzással-, 103 fm DN 315 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (10 db, 92 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontási, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 130 fm DN 100 acél ideiglenes vezetékek építésének-, továbbá 5 fm DN 400 acél- és 95 fm DN 300 acél vezetékek bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint”
2015.07.10.
D.467/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.447/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (BioMarker Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.432/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.375/2015.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata és költségvetési szervei részére folyószámla-vezetési szolgáltatások nyújtása, cash-pool rendszer működtetése, továbbá folyószámla-hitelkeret biztosítása
2015.06.12.
2015.07.10.
D.518/2015.
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Nyomdai szolgáltatások beszerzése – keretmegállapodás
2015.06.25.
2015.07.09.
D.469/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb más jellegű szolgáltatások (Medicommers Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.470/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.468/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.464/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.513/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Vascular Venture Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el