Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.636/2015.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására.
2015.08.03.
2015.09.25.
D.635/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egységes tulajdoni nyilvántartást és üzemeltetést támogató szoftver fejlesztése, illetve tizenkét hónapos szoftverkarbantartás és support biztosítása a TÁMOP-6.2.5-B-13/1-2014-0001 azonosító számú, „Szervezeti hatékonyság fejlesztése az egészségügyi ellátórendszerben - Területi együttműködések kialakítása” c. kiemelt projekt keretében / Vállalkozási szerződés
2015.07.31.
2015.08.27.
D.633/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távvezeték felújítási munkák II/2015. - 1. rész
2015.07.31.
2015.09.10.
D.634/2015.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivavatal
EKOP-2.1.23 A járási hivatalok integrálása kormnyhivatalok ügyfélszolgálati rendszerébe keretében „A személyes ügyfélszolgálatok helyi ügyfélhívó rendszereihez szükséges alkalmazások, terminálok, sorszámosztók, kijelzők és szükséges szoftverek beszerzése, szállítása, integrálása és üzembe helyezése”
2015.07.31.
2015.08.24.
D.631/2015.
Sokoró Natúrzóna Innovációs és Fenntartható Projektfejlesztő Nonprofit Kft.
Biomimetikus Életmód Központ (BÉK) épületének építés-kivitelezési és kapcsolódó egyéb munkáinak elvégzése
2015.07.30.
2015.09.17.
D.632/2015.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
1134 Budapest, Kassák Lajos utca 17. szám alatti 28189 hrsz. ingatlanon 16 csoportos passzívház óvoda építése
2015.07.30.
2015.09.14.
D.623/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2013. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.625/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2014. évben (Budapesti Faipari Termelő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.626/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Levéltári szolgáltatás 2014. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.627/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanfolyam 2014. évben (Semmelweis Egyetem ÁOK Dékáni Hiv.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.595/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.618/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Parkettázás, festés 2013. évben (Szacsita Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.601/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Gázenergia beszerzés 2012. évben (Fővásori Gázművek Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.628/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Ügyféltámogatás 2014. évben (Türr István Képző és Kutató Intézet) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.609/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
(tárgy megjelölése nélküli) beszerzés 2012. évben (Boros Áram-vonal Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.23.
D.610/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
EKG integrált hang és adatszolgáltatás beszerzése 2012. évben (Magyar Telekom Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.611/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2013. évben (Nagyfa-Alföld Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.617/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Lajos u. mosdó kialakítása 2013. évben (HG Vision Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.620/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanfolyam 2013. évben (Semmelweis Egyetem ÁOK Dékáni Hiv.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.621/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Telekommunikáció 2013. évben (Telenor Magyarország Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.629/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Vezetékes telefon beszerzés 2014. évben (Nemzeti Infokommunikációs Szolg. Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.624/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2014. évben (Nagyfa-Alföld Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.630/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2014. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.596/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.597/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.598/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Ágy beszerzés 2012. évben - (ASS Berendzési Rendszerek Ipari Bt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.599/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Bútor beszerzése 2012. évben (Falco Sopron Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.600/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Elemzés 2012. évben (Activate Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.602/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Gépszerelés, szállítás, tárolás 2012. évben (Innomed Medical Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.603/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (KOHO Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.604/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (Docutrade Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.605/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Kompresszoros matrac beszerzése 2012. évben (GoReha Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.606/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Közbeszerzési tanácsadás beszerzése 2012. évben (RBH Consulting Közbeszerzési Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.607/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanulmány készítés 2012. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.608/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2012. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.612/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2013. évben (Budapesti Faipari Termelő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.613/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Eljárásrend készítése 2013. évben (Os Frontale Benchmarking Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.614/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Eljárásrend kidolgozás 2013. évben (AXIS Rehab Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.615/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Épület átalakítási munkák 2013. évben (KIMA Studio Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.616/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Konyha azbeszt mentesítés 2013. évben (IGNIS értékmentő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.619/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Személyszállítás, fuvarozás 2013. évben (KoczkaKő Fuvarozó és Szolgáltató Bt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.622/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Ügyfélszolgálati szoftver beszerzése 2013. évben (Call-X Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.593/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés a „Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Dél-Dunántúli Régióban” megnevezésű és DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 azonosító számú project terhére - 3., 5., 7., 8., 12., 16., 17., és 19. részek
2015.07.28.
2015.09.14.
D.594/2015.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - A Pápai Eszterházy-kastély komplex, környezetb arát üzemeltetését lehetővé tevő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése, KDOP-2.1.1/A-09-2f-2010-0002 projektben csillár rekonstrukció
2015.07.28.
2015.08.12.
D.586/2015.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.25.
D.592/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzése a Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 sz. projekt keretében - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.04.
D.590/2015.
MÁV-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.25.
D.591/2015.
Zala Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés egészségügyi intézményi veszélyes hulladékok szállítására
2015.07.27.
2015.08.19.
D.587/2015.
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Parkolás nyilvántartó rendszerhez szükséges PDA eszközök és kapcsolódó tartozékok, valamint mobil nyomtatók beszerzése
2015.07.27.
2015.08.27.
D.589/2015.
Országos Roma Önkormányzat
TÁMOP "Kompetenciaalapú tananyagfejlesztés II - és roma kultúra és nyelv ápolása" c. projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2015.07.27.
2015.09.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el