Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.588/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés orvosi, laboratoriumi és fogászati műszerek beszerzésére a PTE ÁOK részére - 13. rész
2015.07.27.
2015.08.17.
D.585/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen-2.
2015.07.24.
2015.09.16.
D.582/2015.
Miskolci Apostoli Exarchátus
Vállalkozási szerződés "Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola bővítése és korszerűsítése II. ütem" tárgyában
2015.07.22.
2015.09.21.
D.584/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvostechnikai eszközök gép-műszerek, mobíliák, bútorok beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a” TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítása és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” projekt keretei között és a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása c. Kiemelt Projekt, melynek kódszáma TIOP-2.2.8/14-1 keretei között - 4. rész
2015.07.22.
2015.08.17.
D.581/2015.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítése
2015.07.21.
2015.09.21.
D.576/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B" kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.580/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
KEOP-5.6./E/15 "Egészségügyi eszközök energia-megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" pályázat keretében 1 darab PET/CT gép beszerzése
2015.07.20.
2015.08.17.
D.574/2015.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás megrendelése
2015.07.20.
2015.09.02.
D.579/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.07.20.
2015.08.25.
D.578/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd turisztikai fejlesztések - híd építés I. rész
2015.07.20.
2015.09.17.
D.577/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.573/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Forgalomszámláló rendszer kialakítása - II/2014.
2015.07.17.
2015.08.08.
D.572/2015.
Kodina Fuvarozási, Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
"Komplex vállalati technológia - fejlesztés a KODINA Bt-nél" c. projekt megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.05.
D.571/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A Várkertbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedés fejlesztés keretében - mély- és magasépítési kivitelezési feladatok, régészeti és restaurálási feladatok ellátása, továbbá egyes részelemek tekintetében műszaki tervek készítése - speciális pótmunkái megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.14.
D.570/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti M3 metróvonal járműparkjának korszerűsítéssel egybekötött felújítása és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások és eszközök szállítása
2015.07.17.
2015.09.11.
D.569/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 1. rész
2015.07.17.
2015.08.31.
D.568/2015.
Pilis Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Pilis város közigazgatási terültén
2015.07.16.
2015.08.06.
D.566/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés "A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban" c., ÉMOP-4.1.2/A-11-02019-0001 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök és mobíliák szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére III. tárgyban
2015.07.15.
2015.08.26.
D.567/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2015.07.15.
2015.07.16.
D.563/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében, FIDIC Piros Könyv szerinti kivitelezési munkákhoz kapcsolódóan független mérnöki, műszaki ellenőri feladatok ellátása, a 191/2009. (IX.15) Korm. rendelet szerint, a kiviteli tervdokumentációban meghatározott, csökkentett műszaki tartalomnak megfelelően
2015.07.14.
2015.07.29.
D.565/2015.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái
2015.07.14.
2015.08.24.
D.564/2015.
Magyar Olimpiai Bizottság
Vállalkozási szerződés az Olimpia megvalósíthatóságához kapcsolódó rendezvények megszervezésére és lebonyolítására
2015.07.14.
2015.08.27.
D.562/2015.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1., 2.részek
2015.07.13.
2015.07.28.
D.560/2015.
Országos Mentőszolgálat
MIR szoftver fejlesztés szolgáltatás
2015.07.13.
2015.07.28.
D.559/2015.
FŐTÁV Zrt.
FŐTÁV Zrt. tulajdonában, használatában levő, kijelölt ingatlanok és nyomvonalas létesítmények alatti terület karbantartása
2015.07.13.
2015.08.26.
D.561/2015.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés ÉAOP "Interaktív sör- és gasztronómiai pincemúzeum Szolnokon" pályázat megvalósításához szükséges kiegészítő építési munkák elvégzésére
2015.07.13.
2015.08.12.
D.557/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
Mobil bútor besezrzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" c. projekt keretében
2015.07.10.
2015.08.14.
D.558/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében – 2.
2015.07.10.
2015.08.27.
D.556/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Mentési rendszer bővítése és műszaki korszerűsítése Licenc szállítása és támogatási szolgáltatások
2015.07.10.
2015.08.26.
D.555/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények 12 havi gyógyszerellátásának biztosítása "B" mellékletben részletezett hatóanyagok tekintetében-GYO-009/2014/KM - 38. rész
2015.07.10.
2015.09.02.
D.554/2015.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
GINOP 5.2.1-14 azonosítószámú "Ifjúsági Garancia" című kiemelt projekt keretében meghirdetett "Munkaerő-piaci humán (tanácsadó) szolgáltatás biztosítása"
2015.07.10.
2015.08.19.
D.553/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az 521. sz. Solt északi elkerülő út építése tárgyában
2015.07.09.
2015.08.08.
D.551/2015.
Magyar Diáksport Szövetség
Vállalkozási szerződés a Kézikönyv a Nemzeti Egységes Tanulói fittségi Teszt (NETFIT) alkalmazásához c. kiadvány nyomdai sokszorosítására, valamint a Multidiszciplináris I-II. tanulmánykötettel kapcsolatos nyomdai szolgáltatások ellátására - TÁMOP projekt keretében
2015.07.08.
2015.07.20.
D.552/2015.
Bodrogközi Többcélú Kistérségi Társulás
Bodrogköz - ÉMOP-4.2.1/A-11-2012-0054 Szociális épületek felújítása, kiegészítő építési beruházás - 2015.
2015.07.08.
2015.07.13.
D.550/2015.
Józsefvárosi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés tervezési, útépítési és iskolaépület lábazat vízszigetelési munkálatok elvégzésére
2015.07.08.
2015.07.24.
D.549/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Szerződéses megállapodás a 76. és 86. sz. főutak Nádasd-Hegyhátsál-Katafa közös elkerülő szakasz (44+010 - 50+100 km szelvény) építési munkáinak elvégzéséhez kapcsolódó, a 86. sz. főút 47+200-47+400 km szelvényében kétoldali tengelyterhelés mérőhely tervezése és kivitelezése
2015.07.07.
2015.07.13.
D.547/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az „M0 déli szektor 3+200 - 11+650 km szelvényei közötti rekonstrukció I. ütemű kivitelezése (zajárnyékoló fal)” tárgyában
2015.07.06.
2015.08.06.
D.545/2015.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás
2015.07.06.
2015.07.27.
D.548/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2015.07.06.
2015.07.21.
D.583/2015.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás - Kbt. mellőzés
2015.07.06.
2015.07.27.
D.546/2015.
Balatonfüred Kulturális Közgyűjtemény Fenntartó Nonprofit Kft.
Vitorlástörténeti Interaktív kiállító tér kialakítása projekt keretében (KDOP2.1.1/D-12-2012-0023)
2015.07.06.
2015.08.10.
D.544/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 2. rész
2015.07.03.
2015.08.17.
D.543/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén.
2015.07.03.
2015.07.24.
D.541/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-7529/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.542/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében - 2
2015.07.02.
2015.08.18.
D.538/2015.
Nyírő Gyula Kórház-Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet
Laboratóriumi reagensek beszerzése 24 hónapra, a vizsgálatok végzésére alkalmas automaták kihelyezésével - 3 rész
2015.07.02.
2015.08.25.
D.540/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-6174/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.539/2015.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Szociális Városrehabilitáció Ferencvárosban - József Attila Terv I. ütem, Budapest IX. kerület, Gát u. 25. sz. alatti Ferencváros Munkaerő-piaci Iroda kialakítása és az épület homlokzatának felújítása II.
2015.07.02.
2015.07.30.
D.537/2015.
Ivád Község Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés megkötése települési szilárd hulladék összegyűjtésére és ártalmatlanítására - Kbt. mellőzése
2015.07.02.
2015.08.25.
D.536/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Vegyszeres gyom-, kártevő- és rágcsálóirtás 2015. - 5., 8., 12., 27-32., 35-37. részek
2015.07.02.
2015.08.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el