Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.381/2025
Budapesti Corvinus Egyetem
„Hibrid oktatótermek kialakítása” EKR000891422023
2025.06.11.
2025.09.11.
D.381/2026
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt.
„K2535_2 Növényvédelmi kertészeti tevékenységek” EKR001037942026
2026.07.16.
2026.08.13.
D.382/2010.
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
A magyar rendőrség részre nyomkutató- és nyomrögzítő anyagok és eszközök beszerzése
2010.05.11.
2010.06.10.
D.382/2011
Jánoshalma Város Önkormányzata
Infrastruktúrális fejlsztések a Jánoshalmi Általános Iskolában
2011.06.03.
2011.06.30.
D.382/2012.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Duna Projekt 02.02.02.03. védelmi szakaszán a Tas-Szigetfalu és Szigetújfalu-Csepel tölétésfejlesztés építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési terveinek elkészítése
2012.06.12.
2012.06.21.
D.382/2013.
Abádszalók-Tiszaroff közös Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP - 1.3.0/2F/09-2010-0035 Abászalók-Tiszaroff Ivóvízminőség-javító Projekt keretében FIDIC Sárga Könyv szerinti tervezési és kivitelezési feladatokra két részben
2013.09.02.
2013.09.19.
D.382/2014.
Mohácsvíz Kft.
Ingatlan bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.382/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.382/2016.
Baja Város Önkormányzata
Baja Város Önkormányzata részére mélyépítési keretmegállapodás megkötése
2016.05.27.
2016.06.06.
D.382/2017.
Pécsi Tudományegyetem
a Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2017.07.26.
2017.08.18.
D.382/2018
Országos Onkológiai Intézet
Eljárást megindító felhívás „Különféle orvosi felszerelések, orvosi fogyóeszközök beszerzése adás-vételi szerződés keretében 12 hónapos határozott időtartamra - 1-2. rész
2018.11.10.
2018.12.20.
D.382/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
„DBC - Orvostechnikai eszközök” - 11. rész EKR001064122018
2019.07.18.
2019.09.03.
D.382/2021
Vas Megyei Kormányhivatal
Könyvvizsgálói szolgáltatás beszerzése GINOP-5.2.1 EKR000913562020
2021.08.25.
2021.10.19.
D.382/2022
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
BNM 2022. évi őszi vetőmag beszerzése ME EKR001406252022
2022.09.29.
2022.10.17.
D.382/2023
Boconád Községi Önkormányzat
„A boconádi Szeleczky-kastély fejlesztése” - 3. rész: Tető részleges felújítása EKR000476872021
2023.09.14.
2023.11.30.
D.382/2024
VOLÁNBUSZ Zrt.
Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése - 3. rész EKR001044722023
2024.06.10.
2024.08.06.
D.382/2025
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„Villamos mérőhelyi szolgáltatások elvégzése” - 11. része (EEL Dél-Buda) vonatkozásában EKR001036772024
2025.06.11.
2026.01.06.
D.382/2026
Győri Tankerületi Központ
RRF eszközök beszerzése - 3. rész Speciális gyógyászati és technikai eszközök EKR000645272026
2026.07.16.
D.382/6/2006.
Szent Márton Óvoda
2006.07.11.
D.382/6/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Sportközpont megtervezése
2009.07.17.
2009.08.03.
D.383/14/2006.
Vecsés Város Önkormányzata
2006.07.19.
D.383/2009.
Magyar Állami Közútkezelő és Fejlesztő Műszaki és Információs Kht., képviseli: Szilvási Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Szilvási László ügyvéd
„ROP burkolat felújítás 2009. II. – Közép-Magyarországi Régió
2009.07.01.
2009.08.03.
D.383/2010.
Büntetésvégrehajtás Országos Parancsnoksága
6724 Szeged, Mars tér 13. szám alatti Szeged Fegyház és Börtön épületének korszerűsítése, gépészeti munkák elvégzése
2010.05.12.
2010.05.31.
D.383/2011.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala Budapest
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal részére a 8002/2007. (11.21.) MeH tájékozatóban meghatározott közép és felső-közép kategóriás személygépjárművek beszerzése
2011.06.03.
2011.07.14.
D.383/2012.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Kelenföld(kiz.) - Százhalombatta(bez.) vasútvonalszakasz kiviteli és tender terveinek, valamint a kivitelezésre irányuló közbeszerzési eljárás III., IV. és V. köteteinek elkészítése
2012.06.12.
2012.07.19.
D.383/2013.
Szentgotthárd Város Önkormányzata
NYDOP-4.1.1/B-11-2011-0006. "Rába szentgotthárdi szakasz árvízvédelmi fejlesztése" pályázat keretében a Rába folyó szentgotthárdi szakasza jobb partján (205+970-206+390 fkm) 381,7 m hosszúságú vasbeton támfal építése
2013.09.02.
2013.10.14.
D.383/2014.
Mohácsvíz Kft.
Gépjárművek bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.383/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Építész-Faktor Tervező és Építés Szervező Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.383/2016.
Baja Város Önkormányzata
Vízi színpad felújítási, bővítési munkái
2016.05.27.
2016.06.06.
D.383/2017.
Esztergom Város Önkormányzata
Szociális intézmény központ épület bővítés, átalakítás, környezetendezés- építési beruházás beszerzés
2017.07.27.
2017.08.07.
D.383/2018
Meleghegyi és társa Gépgyártó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Gépek beszerzése a Meleghegyi és Társa Kft. részére a GINOP-1.2.1-16-2017-01045 projekt keretében a korábban eredménytelen részek vonatkozásában (2. rész)
2018.11.13.
2018.12.04.
D.383/2019
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
„Szemcsés keverék beszerzése” - 1. rész (Kelet-Magyarország)
2019.07.19.
2019.09.05.
D.383/2020
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok Nagytétényi úti kollégiumban EKR000587662018
2020.09.04.
2020.12.17.
D.383/2021
Mihályháza Község Önkormányzata
„Négyszögletű-Kerekerdő Óvoda és Családi Napközi energetikai felújítása Mihályházán’’ - építési beruházás kivitelezése
2021.08.25.
2021.10.25.
D.383/2022
Nemzeti Sportközpontok
„SZVSE Sporttelep rekonstrukció- II eljárás” EKR000061542020
2022.09.30.
2022.12.20.
D.383/2023
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.
a „Tornacsarnok, kiszolgáló helyiségek felújítása - III” EKR000220552022
2023.09.14.
2023.11.22.
D.383/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 1. rész (1 db Adler Trumpf Junior (leltári szám: 12.87.121.1) személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.383/2025
IZSÓFALVA NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
"Belterületi csapadékvíz elvezetés” EKR000007872024
2025.06.12.
2025.10.06.
D.383/2026
Hajdúdorog Város Önkormányzata
Belterületi úthálózat fejlesztése Hajdúdorogon - 1. rész EKR002203252025
2026.07.17.
2026.07.27.
D.384/11/2008
Belváros-Lipótváros Budapest Főváros V. kerületi Önkormányzat
2008.09.17.
D.384/2010.
Millenáris Tudományos Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.
A Millenáris Nonprofit Kft. épületeinek általános vagyonvédelme, biztonságtechnikai rendszerek üzemeltetése, kezelése
2010.05.12.
2010.06.03.
D.384/2011.
Berekböszörmény Község Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése
2011.06.06.
2011.06.17.
D.384/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Közúti jelzőtáblák és tartozékaik beszerzése 2012. 6. rész
2012.06.12.
2012.07.23.
D.384/2013.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Solymár szennyvízcsatorna hálózatának búvítése" című, KEOP-1.2.0/B/10-2011-0001 azonosító számmú projekt keretében szennyvízhálózat építése a FIDIC Piros Könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerint
2013.09.03.
2013.09.06.
D.384/2014.
FŐTÁV Zrt.
Távvezeték kivitelezések III./2013
2014.07.24.
2014.08.18.
D.384/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Adásvételi szerződés Gyermekélelmezési Intézmény 4 konyhája részére különféle élelmiszerek beszerzése tárgyában - II. beszerzés - 3. és 10. rész
2015.06.15.
2015.07.02.
D.384/2016.
Baja Város Önkormányzata
Turisztikai Központ kiviteli terv elkészítése és kivitelezés
2016.05.27.
2016.06.06.
D.384/2017.
BVOP Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Egyszer használatos steril nem szőtt műtéti textíliák megrendelése fajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétele keretében a BVOP által a Bács-Kiskun Megyei Kórház számára - 5-7., 15-36., 39-40., 42. részek
2017.07.27.
2017.09.18.
D.384/2018
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Százszorszép Bölcsőde és Mocorgó Óvoda fejlesztésének építési munkái vállalkozási szerződés keretében II
2018.11.15.
2019.01.23.
D.384/2019
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Mercedes-Benz Citaro G Blue Tec Hybrid típusú városi autóbuszok javítása, karbantartása
2019.07.19.
2019.10.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el