Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.953/2016.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Személy- és vagyonvédelmi szolgáltatások a GYSEV Zrt. részére
2016.11.14.
2016.12.14.
D.952/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszerek beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.14.
2016.12.12.
D.955/2016.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.2-15-2015-00030 azonosítószámú projekt keretében, Túrricse község szennyvíztisztító telepének bővítési és korszerűsítési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
2016.11.14.
2016.12.20.
D.954/2016.
Nyíradony Város Önkormányzata
"Szociális célú városrehabilitáció Nyíradonyban" program keretében "Tornaterem, szociális és higiéniai épület építési munkálatai és akadálymentesítése"
2016.11.14.
2017.01.18.
D.961/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Lámpa, fénycső és egyéb villanyszerelési anyagok beszerzése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.15.
2016.12.12.
D.959/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Szalagfüggöny, reluxa, roletta és árnyékoló-fólia szerelése és javítása 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.15.
2016.12.12.
D.958/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Különféle irodaszerek és irodai papírok beszerzése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.15.
2016.12.15.
D.957/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Szőnyegek, függönyök és karnisok beszerzése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.15.
2016.12.15.
D.956/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Konyhai és háztartási kisgépek beszerzése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.15.
2016.12.15.
D.960/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Lámpa, fénycső és egyéb villanyszerelési anyagok beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.15.
2016.12.12.
D.962/2016.
BM HEROS Javító, Gyártó, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Ragasztóanyagok beszerzése 2 részben
2016.11.16.
2017.01.12.
D.963/2016.
Kocsér Község Önkormányzata
Hulladékgazdálkodási közszolgáltatási szerződés Kocsér község települési szilárd hulladékának összegyűjtésére és ártalmatlanításra történő elszállítására
2016.11.16.
2016.11.30.
D.964/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Multifunkciós eszközök beszerzése
2016.11.17.
2017.01.11.
D.965/2016.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
UD rendszer (beleértve a HD rendszert is) teljes központi rendszerének fejlesztői support támogatása, valamint a rendszer működés és üzemeltetés támogatása
2016.11.17.
2016.12.30.
D.968/2016.
Heves Város Önkormányzata
Római katolikus templom felújítási munkáinak ellátásával kapcsolatos beszerzések
2016.11.18.
2016.12.05.
D.969/2016.
HM Beszerzési Hivatal
Páncélozott terepjáró személygépjármű, valamint könnyű terepjáró személygépkocsi beszerzése
2016.11.18.
2017.01.11.
D.967/2016.
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
Megbízási szerződés keretében az ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0006.sz. projekthez kapcsolódó üzleti marketing szolgáltatás nyújtása
2016.11.18.
2017.01.18.
D.966/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciója: vágányépítési, alagúti munkák; biztosítóberendezés, automata vonatvezérlőrendszer felújítása; vasúti távközlési, központi diszpécser rendszerek korszerűsítése. Hivatkozási szám: FKLM/226/2016
2016.11.18.
2016.11.23.
D.970/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlás 2013. 07.hó - Kbt. mellőzése
2016.11.21.
2016.12.19.
D.971/2016.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
MAN típusú gyári, új és/vagy gyári felújított alkatrészek beszerzése és szállítása - 1. rész
2016.11.21.
2017.01.17.
D.975/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztési Zrt.)
Megbízási szerződés a 21. sz. főút 1+300-7+850 km, 23+300-27+820 km és a 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátására 3. rész - szerződés teljesítése
2016.11.22.
2016.12.12.
D.972/2016.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
MTVA telephelyein üzemelő emelőgépek, emelőberendezések vizsgálatainak elvégzése, karbantartása
2016.11.22.
2016.12.19.
D.974/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Portaszolgálat ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság központi telephelyén
2016.11.22.
2016.12.22.
D.973/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Őrzési szolgáltatás ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság I. Szakaszmérnökség 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 2. szám alatti telephelyén
2016.11.22.
2016.12.22.
D.977/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés mezőgazdasági tevékenységre 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.23.
2016.12.19.
D.976/2016
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklámcélú hasznosítására vonatkozó szolgáltatási koncesszió
2016.11.23.
2016.12.08.
D.980/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bio őszi búza, zab vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.23.
2016.12.19.
D.979/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Napraforgó vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.23.
2016.12.19.
D.978/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.23.
2016.12.19.
D.981/2016.
Magyar Labdarúgó Szövetség
2017. évi textil, cipő és kiegészítő sportfelszerelés beszerzése az MLSZ valamennyi korosztályos válogatottja részére
2016.11.23.
2016.12.07.
D.983/2016.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás nyújtása, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. részére
2016.11.24.
2016.12.27.
D.982/2016.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
A Norvég Alapból finanszírozott HU12-0001-PP3-2016. azonosítószámú, "Módszertani, strukturális és kapacitásfejlesztés a lakosság mentális egészségfejlesztésére irányuló beavatkozások támogatására" című projekt keretében "Rendezvényszervezési feladatok ellátása"
2016.11.24.
2017.01.05.
D.984/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A Magyar Igazságügyi Akadémia létesítményével kapcsolatos őrzés-védelmi szolgáltatás
2016.11.24.
2017.01.10.
D.986/2016.
Északdunántúli Vízmű ZRt
Esztergom, Simor János utca - kivitelezés
2016.11.25.
D.985/2016.
Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.
Azbesztcement anyagú ivóvíz fővezetékek cseréje B.A.Z. megye kistérségi településein a GW-Borsodvíz Kft. szolgáltatási területén" tárgyú projekt keretén belül a korábban leszerződött építési beruházáshoz szorosan kapcsolódó új építési beruházás vonatkozásában FIDIC mérnök-felügyeleti feladatok ellátása
2016.11.25.
2016.12.19.
D.987/2016.
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem területén működő felvonók karbantartása és javítása
2016.11.28.
2017.01.23.
D.988/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
FŐNIX-Pro-DIVAS integrált medikai és PACS rendszerhez kapcsolódó üzemeltetési, támogatási, karbantartási és javítási szolgáltatás ellátása
2016.11.28.
2016.12.14.
D.989/2016.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzat étkeztetési kötelezettségébe tartozó óvodák, általános és középiskolák, kollégiumok étkeztetési feladatainak ellátása
2016.11.29.
2017.01.17.
D.990/2016.
Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft.
"Informatikai eszközök beszerzése" GINOP-5.1.2-15-2016-00001. "PiacTárs - Kiemelt projekt a társadalmi vállalkozások ösztönzésére a fenntartható és versenyképes szociális gazdaság érdekében" c. kiemelt projekt keretében
2016.11.29.
2016.12.20.
D.992/2016.
Veszprém Megyei Önkormányzata
Szolgáltatási szerződés a TOP-5.1.1-15-VE1-2016-00001 azonosítószámú Veszprém megyei foglalkoztatási-gazdaságfejlesztési együttműködés című támogatási kérelem tekintetében szükséges előzetes tanulmányok elkészítésére, valamint szakmai tanácsadásra
2016.11.30.
2017.01.05.
D.991/2016.
Vidra Környezetgazdálkodási Kft.
Vízminőség javítása Káld kistérségben
2016.11.30.
2016.12.16.
D.994/2016.
Szépművészeti Múzeum
Berendezések (fénymásológépek) bérbeadása, üzemeltetése, szervízelése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.12.01.
2017.01.11.
D.993/2016.
Szépművészeti Múzeum
Berendezések (fénymásológépek) bérbeadása, üzemeltetése, szervízelése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.12.01.
2017.01.11.
D.995/2016.
Szépművészeti Múzeum
Berendezések (fénymásológépek) bérbeadása, üzemeltetése, szervízelése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.12.01.
2017.01.11.
D.997/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés "Őrzési szolgáltatás ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság I. Szakaszmérnökség 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 2. szám alatti telephelyén" tárgyú közbeszerzési eljárása alapján kötött szerződés módosítása
2016.12.02.
2017.02.08.
D.996/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés "Portaszolgálat ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság központi telephelyén" tárgyú közbeszerzési eljárása alapján kötött szerződés módosítása
2016.12.02.
2017.01.26.
D.1000/2016.
Litér Község Önkormányzata
Turisztikai attrakciók és szolgáltatások
2016.12.05.
2017.02.13.
D.999/2016.
Budapesti Fegyház és Börtön, Bodrogi Bau Kft., Idomok Kft., Martivill Kft., Piramis Építőház Kft.
Karbantartó anyagok beszerzése (6 rész)
2016.12.05.
2017.02.03.
D.998/2016.
MTA Könyvtár és Információs Központ
A Clinicalkey on-line adatbázishoz való hozzáférés biztosítása (2017)
2016.12.05.
2016.12.19.
D.1002/2016.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szent Márton program keretében burkolatfelújítási és vízközmű rekonstrukciós munkák elvégzése I. ütem Berzsenyi tér- Szily J. u. és környéke, II. ütem Szent Márton templom felújítása
2016.12.05.
2017.01.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el