Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.545/2012.
Magyar Államkincstár
UPS berendezések hibás akkumulátorainak cseréje
2012.09.20.
2012.09.28.
D.960/2010.
Magyar Államkincstár
a MÁK Homlokzat és pártafal helyreállítás I. ütemének teljes körű építési kivitelezési munkái
2010.12.10.
2011.01.20.
D.680/2009.
Magyar Államkincstár
Kaposvár, Széchenyi tér 3-4. B. épület II-III. emelet felújítása
2009.11.05.
2009.11.30.
D.408/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.08.04.
2014.08.21.
D.85/2014.
Magyar Államkincstár
UPS berendezések karbantartása és eseti javítása
2014.02.26.
2014.03.10.
D.696/8/2007.
Magyar Államkincstár
2008.01.15.
D.683/8/2007.
Magyar Államkincstár
2007.12.19.
D.395/11/2006.
Magyar Államkincstár
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer beszerzése
2006.06.13.
2006.07.25.
D.30/14/2006.
Magyar Államkincstár
Fénymásoló gépek beszerzése és karbantartása
2006.01.12.
2006.02.13.
D.6/8/2006.
Magyar Államkincstár
Kaposvár, Rákóczi tér 7-8. irodaépület nyílászáróinak cseréjére vonatkozó tervezési és kivitelezési munkák
2006.01.04.
2006.01.27.
D.52/11/2009
Magyar Államkincstár
a Magyar Államkincstár Dél-alföldi Regionális Igazgatósága Békés Megyei 5600 Békéscsaba, Dózsa György u. 1-3. szám alatti irodaépület felújítási beruházási munkái
2009.02.16.
2009.03.23.
D.539/9/2008.
Magyar Államkincstár
„a Magyar Államkincstár területeinek takarítására, nagytakarítására, rovar- és rágcsálóirtására”
2008.11.13.
2008.12.15.
D.253/2022
Magyar Államkincstár
„Gépjárművek szervizelése, javítása, karbantartása” - 1. rész EKR000367422022
2022.07.11.
2022.08.16.
D.393/2026
Magyar Államkincstár
„Épületkarbantartási tevékenység a Kincstár részére” - 2-3. rész EKR000181862026
2026.07.20.
D.354/2018
Magyar Államkincstár
100 darab munkaállomás és 100 darab notebook beszerzése
2018.10.15.
2018.10.19.
D.943/2016.
Magyar Államkincstár
Oracle ASFU support
2016.11.07.
2016.11.22.
D.172/2016.
Magyar Államkincstár
45 db memóriakártya (KINGSTON 16 GB SDHC Class 10 Flash Card) beszerzése KM0501-19SZGR15 keretmegállapodás terhére
2016.03.01.
2016.04.05.
D.133/2016.
Magyar Államkincstár
200 db laptop és 300 db monitor beszerzése
2016.02.15.
2016.03.29.
D.59/2016.
Magyar Államkincstár
7 db személygépjármű beszerzése TOP feladatok ellátására
2016.01.22.
2016.03.16.
D.58/2016.
Magyar Államkincstár
9 db kisáruszállító haszongépjármű beszerzése TOP feladatok ellátására
2016.01.22.
2016.03.16.
D.393/2015.
Magyar Államkincstár
A Magyar Államkincstár vagyon és felelősségbiztosítása, gépjárműveinek kötelező felelősség és casco biztosítása - 1. rész
2015.06.18.
2015.08.03.
D.458/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.09.05.
2014.09.30.
D.212/2014.
Magyar Államkincstár
Kincstár Központ és a Megyei Igazgatóságok napi és eseti költöztetési és szállítási feladatainak ellátása
2014.04.25.
2014.05.19.
D.537/2012.
Magyar Államkincstár
Budapest, V. Hold u. 4. sz. épülete homlokzat és pártafal helyreállításához szükséges egyedi, kézzel készített pirogránit díszítő elemek legyártása, helyszínre szállítása és a műemléki épület homlokzat és pártafal helyreállítása
2012.09.17.
2012.10.05.
D.637/2011.
Magyar Államkincstár
Oktatás helyszíneinek és a résztvevők étkezésének biztosítása az ÁROP projekt keretén belül
2011.09.02.
2011.09.21.
D.38/2010.
Magyar Államkincstár
Vállalkozási szerződés a Magyar Államkincstár használatában álló ingatlanok szakipari (javítási, karbantartási, állagmegóvási és kárelhárítási szakipari munkák) karbantartó tevékenység végzése a dokumentációban foglaltak szerint
2010.01.25.
2010.03.05.
D.590/10/2008.
Magyar Államkincstár
„Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer beszerzése a dokumentációban foglaltak szerint”
2008.12.08.
2009.01.08.
D.74/2026
Magyar Államkincstár
„SAP licencek supportja”
2026.02.20.
2026.04.13.
D.364/2023
Magyar Államkincstár
„Közbesz-jogi szakértői tanácsadás-RRF-1.1.2-2021” EKR000850142023
2023.09.01.
2023.09.12.
D.427/2022
Magyar Államkincstár
Számlavezető rendszerhez támogatás EKR000623502022
2022.11.07.
2022.11.29.
D.364/2013.
Magyar Államkincstár
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás
2013.08.26.
2013.10.11.
D.358/2013.
Magyar Államkincstár
Magyar Államkincstár informatikai átvilágítása - kbt. mellőzése
2013.08.22.
2013.10.02.
D.692/2012.
Magyar Államkincstár
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás
2012.12.27.
2013.01.16.
D.652/9/2007.
Magyar Államkincstár
2007.12.19.
D.448/6/2007.
Magyar Államkincstár
2007.08.17.
D.5/6/2006.
Magyar Államkincstár
Budapest, Szabadság tér 10-11. sz. alatti épület felújítási munkái során szükségessé váló pótmunkák elvégzése
2006.01.04.
2006.01.26.
D.294/2022
Magyar Államkincstár
"JDolBer felhasználási és támogatási szolgáltatás" EKR000683702022
2022.08.09.
2022.09.26.
D.548/2017.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési és tervezési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház korszerűsítésének színpadtechnológiai (színpadgépészeti) tervezési, gyártási, bontási és kivitelezési feladatai
2017.09.18.
2017.10.24.
D.363/2017.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési és tervezési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház korszerűsítésének színpadtechnológiai (színpadgépészeti) tervezési, gyártási, bontási és kivitelezési feladatai
2017.07.17.
2017.08.03.
D.98/2015.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.02.23.
2015.04.14.
D.353/2013.
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház nézőtéri szolgáltatási feladatainak ellátása
2013.08.15.
2013.09.18.
D.804/2015.
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház és az Erkel Színház új műhelyháza és próbacentruma lebonyolítói feladatai
2015.10.29.
2015.11.13.
D.36/2022
Magyar Állami Operaház
„Konyhatechnológia beszerzése a MÁO részére” EKR001169782021
2022.01.28.
2022.03.09.
D.537/2021
Magyar Állami Operaház
„Eiffel műhelyház eszközök beszerzése II.” EKR000815772021
2021.12.11.
2021.12.22.
D.66/2021
Magyar Állami Operaház
COVID-19 tesztek elvégzése a MÁO részére
2021.02.12.
2021.03.31.
D.71/2019
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház, Rajnai sellők című produkció - díszletelemek - Kbt. mellőzése
2019.03.12.
2019.03.26.
D.70/2019
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház részére színpadi világítástechnikai eszközök bérlése - Kbt. mellőzése
2019.03.12.
2019.03.26.
37.Kpk.45.792/2015/3.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.08.31.
D.71/2015.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.02.13.
2015.02.23.
D.613/2012.
Magyar Állami Operaház
Az Erkel Színház előadás tartására alkalmas állapotba történő felújítása
2012.11.07.
2012.12.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el