Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.265/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (B.Braun Medical Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.264/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Labor-diagnosztikumok beszerzése (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.256/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Budmark Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
27.K.30.973/2015/6.
Pécsi Tudományegyetem
gészségügyi szakmai anyagok beszerzése, egyéb üzemeltetési , fenntart. szolg. gépjármű fenntartás anyagai, hajtó- és kenőanyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Mischl Autóház Kft. ) 2012 évben - Kbt. mellőzése
2015.05.11.
D.284/2015.
Halászati és Öntözési Kutatóintézet
Adatállomány szolgáltatása - Kbt. mellőzése
2015.05.08.
2015.05.11.
D.259/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Őrzés-védelmi feladatok ellátása (Török Biztonsági Szolgálat Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.279/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (OPC Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.277/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Corden International Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.274/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Irodaszerek beszerzése (PBS-Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.270/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.268/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Hartmann-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.253/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Egertej Tejipari Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.263/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mosószerek beszerzése (Ani-Roll Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.262/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Veszélyes hulladék ártalmatlanítása (Septox Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.261/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Biztosítási szolgáltatás (Groupama Garancia Biztosító Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.260/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Takarítási feladatok ellátása (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.258/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése - (Oligo 2000 Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.257/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Alba-Kenyér Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.255/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Helit Kereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.254/2015.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Andosa Market Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.05.
2015.05.11.
D.212/2015.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2015.04.15.
2015.05.11.
D.203/2015.
Szent István Király Múzeum
KDOP-2.1.1/B-2f-2010-002 számú projekt építési beruházásának kivitelezése átalányáras vállalkozási szerződés keretében
2015.04.13.
2015.05.11.
D.204/2015.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a győri kötött gyűjtésű kerékpárkölcsönző közösségi közlekedési rendszer kialakításához szükséges eszközök beszerzésére, a rendszer kialakítására és üzembe helyezésére, valamint üzemeltetésére Győrött, az NYDOP-3.2.1/B-12-2013-0001 azonosító számú projekt keretében
2015.04.13.
2015.05.11.
D.187/2015.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kistérségi járóbeteg szakellátó központ kialakítása Heves városában
2015.03.31.
2015.05.11.
D.184/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
A Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer Kiterjesztése (KKIR2) projekt keretében Kormányzati Elektronikus Aláírás Ellenőrzést és kliens oldali aláírást megvalósító szoftverek és szoftver komponensek beszerzése a KEAESZ kialakításának céljából
2015.03.30.
2015.05.11.
D.185/2015.
Velencei-tavi Kistérségekért Alapítvány
Kápolnásnyéki Dabasi-Halász Kastély rekonstrukciója során szükségessé vált pótmunkák elvégzése
2015.03.30.
2015.05.11.
D.141/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Combino típusú villamosok felújításához vontatómotor és csuklóelem forgókészlet beszerzése - 1. rész
2015.03.12.
2015.05.11.
D.226/2015.
XVI. ker. Kertvárosi Egészségügyi Szolgálat
Szállítási szerződés az ajánlatkérő intézmény részére 3 évre szükséges különféle szemlencsék, és tartozékaik beszerzése
2015.04.22.
2015.05.07.
D.222/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
TIOP-1.2.1/A-12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása" című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II.
2015.04.21.
2015.05.07.
D.181/2015.
Debreceni Egyetem
DEGF-156 Haemodinamikai laboratórium 12 havi működéséhez szükséges fogyóanyagok beszerzése konszignációs raktár üzemeltetéssel- 9. rész
2015.03.27.
2015.05.07.
D.225/2015.
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
KEOP-4.10.0/E/12-2014-0065 azonosítószámú Épületenergetikai fejlesztés a komáromi Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda épületébe
2015.04.22.
2015.05.07.
D.224/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Napsugár Áruház előtti tér átépítése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.04.21.
2015.05.06.
D.223/2015.
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Vállalkozási szerződés a Szombathely - Zalaszentiván vasútvonal 25kV 50Hz feszültséggel történő villamosítására, valamint kapcsolódó tervezési és infrastruktúrális munkáinak elvégzésére (KÖZOP-2.5.0-09-11-2012-0004 és/vagy IKOP)
2015.04.21.
2015.05.06.
D.201/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Szelektív hulladékgyűjtők beszerzése Gyöngyösön, a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás fejlesztéséhez szükséges eszközvásárlás
2015.04.10.
2015.05.05.
D.211/2015.
FÁBER Kft.
Bp.Főv. XII. ker. Hegyvidék Önkormányzat parkolás ellenőrzési és pótdíjazási munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzései
2015.04.14.
2015.05.04.
D.183/2015.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzat tulajdonában lévő ingatlanok őrzése
2015.03.30.
2015.05.04.
D.168/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.30., G4S Készpénzlogisztikai Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.171/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.165/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.01-2014.03.31., Józsefváros Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.111/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Vállalkozási keretszerződés keretében passzív felsővezeték vagyonvédelmi rendszer kiépítése
2015.03.02.
2015.05.04.
D.213/2015.
Heves Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgáltatás ellátása és higiéniai szerek biztosítása a Heves Megyei Kormányhivatal irodaépületeiben
2015.04.15.
2015.05.04.
D.186/2015.
Római Katolikus Egyház Nagykálló
A 4320 Nagykálló, Kossuth u. 3. szám alatt lévő műemléki védettség alatt álló római katolikus templom három ütemben történő felújítása
2015.03.31.
2015.05.04.
D.166/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.03.31., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.169/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.170/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2015.01.01.-2015.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.172/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2015.01.01.-2015.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.167/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.150/2015.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. ütem című projekt keretében "Közterületi rekonstrukció kivitelezési munkáinak elvégzése a KDOP-3.1.1/D-2010-0001 számú projekt keretében"
2015.03.16.
2015.05.04.
D.198/2015.
Hajdúböszörmény Városgazdálkodási Kft.
Élelmiszer alapanyagok szállítása - III. rész
2015.04.10.
2015.04.30.
D.230/2015.
Orfű Községi Önkormányzat
"Malom a múltból, látogatóközpont a jovőből" című, DDOP-2.1.1/A.B-12-2012-0025 projekt keretében Kbt. mellőzése
2015.04.23.
2015.04.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el