Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.338/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltetett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű után gyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása - 2. rész
2015.05.22.
2015.06.15.
D.334/2015.
GeoGebra Nonprofit Kft.
Szoftverfejlesztési és szolgáltatási szerződés a TÁMOP-3.1.12-12/1-2013-0001 azonosítószámú kiemelt pályázat keretében
2015.05.22.
2015.06.29.
D.333/2015.
Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány
i.e. SMART projekt keretében megvalósítandó SMART Campus projekt megvalósítása
2015.05.22.
2015.07.06.
D.329/2015.
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Balassagyarmat város és térsége ivóvízellátásának rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.05.21.
2015.07.08.
D.328/2015.
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Balassagyarmat város és térsége ivóvízellátásának rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.05.21.
2015.06.09.
D.330/2015.
Zala Megyei Kórház
Veszélyes hulladékok szállítása és ártalmatlanítása
2015.05.21.
2015.07.13.
D.331/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés keretén belül a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2015.05.21.
2015.07.15.
D.326/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Minőségbiztosítás: Megbízási szerződés minőségbiztosítói feladatok ellátására, ideértve az informatikai biztonsági szakértői feladatokat is
2015.05.20.
2015.06.08.
D.327/2015.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
Orvostechnológiai eszközök beszerzése a Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. részére a DDOP-3.1.3/C-11-2011-0001 azonosító számú pályázat keretében
2015.05.20.
2015.06.04.
D.325/2015.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Vállalkozási szerződés a Fogorvosi rendelők fejlesztése Egerben, a Technika Házában című ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0021 azonosítószámú" tárgyú támogatási szerződéshez kötődő építési beruházás megvalósítása
2015.05.20.
2015.06.19.
D.324/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében, FIDIC Piros Könyv szerinti kivitelezési munkákhoz kapcsolódóan független mérnöki, műszaki ellenőri feladatok ellátása, a 191/2009. (IX.15) Korm. rendelet szerint, a kiviteli tervdokumentációban meghatározott, csökkentett műszaki tartalomnak megfelelően
2015.05.19.
2015.06.08.
D.323/2015.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Földgáz energia szállítása az ajánlatkérő részére a 2015.07.01. 06:00 CET - 2016.10.01. 06:00 CET időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében
2015.05.19.
2015.06.03.
D.319/2015.
Kittenberger Kálmán Növény-és Vadaspark Szolgáltató Kht
ZooEvolúció. A Veszprémi Állatkert kiemelt és integrált vonzerő-, termék- és infrastruktúrafejlesztése KDOP projekt keretében Elefánt Park, látványkifutó, vendégforgalmi bejárat II. ütem, vizes élővilágot bemutató projekt, orrszarvúház és orrszarvú kifutó és madárröpde építési beruházásának teljes körű kivitelezése egyösszegű átalányáron szerződése - 1. és 2. sz. szerződésmódosítás
2015.05.19.
2015.07.20.
D.322/2015.
Iregszemcse Község Önkormányzata
A 65. számú, valamint a 6509. számú út Iregszemcse Község szennyvízcsatorna építéssel érintett szakaszán aszfalt burkolat helyreállítása, teljes burkolat felületen aszfalt kopóréteg beépítésével
2015.05.19.
2015.06.02.
D.321/2015.
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégiumában valamint Testnevelési és Sportközpontjában porta- és recepciós szolgálati feladatok ellátása
2015.05.19.
2015.06.09.
D.320/2015.
Jászárokszállás Város Önkormányzata
ÉÁOP-5.1.2/D2-11-2011-0037 számú, Jászárokszállás Szarv-ágy patak árvízvédelmi fejlesztése c. projekt keretén belül a Szarv-ágy patak árvízvédelmi fejlesztésének kivitelezése a dokumentáció részét képező műszaki tervek és vízjogi létesítési engedély alapján - Kbt. mellőzése
2015.05.19.
2015.07.16.
D.318/2015.
Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum Beruházó Nonp. Kft.
ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0003 Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum létrehozása a hatvani Grassalkovich-kastély rekonstrukciója és turisztikai célú hasznosítása tárgyú projekt keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásai
2015.05.19.
2015.05.26.
D.317/2015.
BW Organization Kft.
Innovativ turisztikai beszerzések Sopron belvárosában
2015.05.19.
2015.05.21.
D.316/2015.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Földgáz beszerzés az NMHH budapesti és vidéki telephelyeire 2015.07.01. 06.00 CET- 2017.10.01. 06.00 CET időszakra vonatkozóan
2015.05.18.
2015.06.25.
D.309/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Bútorozási, kellékezési feladatok ellátsa (ENLI 21. Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.315/2015.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Vállalkozói szerződés - Kazincbarcika város szennyvíztisztító telepének korszerűsítése és kapcsolódó fejlesztések. Vállakozó szerződés Kazincbarczika, Alkotmány, Balassi, Gorkij és Vadvirág utcák szennyvízcsatorzánása és a meglévő szennyvízcsatorna hálózat rekonstrukciója. KEOP-1.2.0/09-11-2012-0030.
2015.05.15.
2015.06.03.
D.313/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Hangosítástechnikai feladatok ellátása (Yuvexin Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.312/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Hangosítástechnikai feladatok ellátása ("StadNa" Besz. Értékesítő és Szolg. Szövetkezet) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.311/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Világítástechnikai feladatok ellátása (Dream-Light-Theatre Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.307/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Díszítői, illetve dekorációs feladatok ellátása (DEKOR SIX Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.308/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Díszítői feladatok ellátása (ENLI 21 Kft.) 2014. évben - Kbt mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.314/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
"Árvízi kockázati térképezés és stratégiai kockázatkezelési terv készítése" (KEOP-2.5.0/B/09-12-2013-001) munkákhoz kapcsolódó feladatok végrehajtása, a Kormány 1866/2014. (XII.30.) Korm. határozatának teljesítése
2015.05.15.
2015.06.01.
D.310/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Bútorozási, kellékezési feladatok ellátása (ENLI 21. Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.05.15.
2015.06.02.
D.298/2015.
Zala Megyei Kórház
Orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.295/2015.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Irodai munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök beszerzése a GYSEV Zrt. részére
2015.05.14.
2015.06.11.
D.302/2015.
Zala Megyei Kórház
Hagyományos textília beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.303/2015.
Zala Megyei Kórház
Vizsgálókesztyűk beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.304/2015.
Zala Megyei Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.305/2015.
Zala Megyei Kórház
Anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.296/2015.
Zala Megyei Kórház
Termálhő energia-szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.297/2015.
Zala Megyei Kórház
Víz-csatorna szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.306/2015.
Batthyány Kázmér Szakkórház
Orvosi eszközök szállítása a KDOP-5.2.1/C-11-2011-0001 azonosító számú projekt keretében
2015.05.14.
2015.06.02.
D.294/2015.
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
Adásvételi szerződés a XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. részére számítógépek, perifériák és monitorok beszerzésére
2015.05.14.
2015.07.06.
D.293/2015.
Kutas Község Önkormányzata
Orvosi rendelő átalakítása, korszerűsítése Kutason
2015.05.14.
2015.05.29.
D.299/2015.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.300/2015.
Zala Megyei Kórház
Műtéti izolációs szettek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.301/2015.
Zala Megyei Kórház
Egészségügyi adminisztrációs fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.05.14.
2015.05.18.
D.292/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program” című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása vonatkozásában
2015.05.13.
2015.07.20.
D.290/2015.
Országos Mentőszolgálat
Szolgáltatási szerződés PR és kommunikációs tanácsadás, valamint tájékoztatási feladatok ellátása TIOP-2.3.4/09/2 és KMOP-4.3.3/B-09-2F kódszámú kiemelt tükörprojektben
2015.05.13.
2015.06.23.
D.291/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.05.13.
2015.05.19.
D.289/2015.
Füzéri Várgondnokság
"Élő Vár Zemplénben" című projekt keretében "Füzér tervezői művezetés, kiegészítő szolgáltatások"
2015.05.13.
2015.06.05.
D.286/2015.
EDF Démász Zrt.
Szabadvezetéki szerelvények szállítása
2015.05.11.
2015.06.30.
D.288/2015.
Magyar Posta Zrt.
Szolgáltatási szerződés a Magyar Posta Zrt. munkajogi létszáma részére a 27/1995. (VII. 25.) NM rendelet szerinti foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás biztosítása
2015.05.11.
2015.06.26.
D.287/2015.
Növényi Diverzitás Központ
"Napelemes rendszer fejlesztése a Növényi Diverzitás Központ épületein"c. projekt megvalósítása
2015.05.11.
2015.06.10.
D.285/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Foglalkozás - egészségügyi- munkahigiénés szolgáltatás és menedzserszűrés ellátása a FŐTÁV Zrt.munkavállalói részére
2015.05.08.
2015.06.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el