Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.154/2017.
Mecsekérc Zrt.
Massenza henyótalpas hidraulikus fúrógép beszerzése (2012. évben - Richter Mérnöki Iroda Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.158/2017.
Mecsekérc Zrt.
Fúrokocsi készenléti díj szolgáltatás (2012. évben - Horoszcoop Külkereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.161/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Strukturált közművagyon adatbázis felállítása
2017.04.12.
2017.05.03.
D.160/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.159/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.152/2017.
Mecsekérc Zrt.
Surpac szoftver - szolgáltatás (2012. évben - Gemcom Ltd.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.153/2017.
Mecsekérc Zrt.
Fotometriás asztali analizátor tartozékokkal árubeszerzés (2012. évben - Unicam Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.163/2017.
Nyírő Gyula Kórház-Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet
A Nyírő Gyula Kórház napelemes rendszerének kiépítése a KEHOP-5.2.11-16-2016-00076 azonosító számú pályázat keretében
2017.04.13.
2017.05.02.
D.162/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.04.13.
2017.05.02.
D.164/2017.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
HPV védőoltáshoz oltóanyag beszerzése adás-vételi szerződés keretében
2017.04.14.
2017.05.22.
D.165/2017.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, Elamen Kereskedelmi és Vendéglátó Zrt.
Közoktatási intézmények étkeztetési feladatainak ellátása
2017.04.18.
2017.06.27.
D.166/2017.
Bp2017 Világbajnokság Szervező és Lebonyolító Nonprofit Kft
TOVÁBBI szállodai szolgálatások biztosítása a Budapesten megrendezendő Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokságon résztvevő CSAPATOK számára 4*-os szálláshelyen Budapesten
2017.04.18.
2017.05.15.
D.167/2017
Tapolca Város Önkormányzata, SZ-L BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.
Egészséges Tapolca, egészséges Gazdaság című, HU11-0012-A1-2016 azonosítószámú projekt keretében megvalósítandó: Városi piac felújítása
2017.04.18.
2017.07.04.
D.168/2017.
Ferenczy Múzeumi Centrum
Régészeti bontómunka végzése közlekedési infrastruktúra-beruházáshoz kapcsolódó megelőző régészeti feltárások során
2017.04.19.
2017.09.27.
D.170/2017.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése - 2. rész
2017.04.20.
2017.05.08.
D.169/2017.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése - 1. rész
2017.04.20.
2017.05.26.
D.171/2017.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár, Medimpex Gyógyszer- Nagykereskedelmi Zrt.
Veleszületett vérzékenység kezelésére szolgáló készítmények 2016. évi beszerzése
2017.04.21.
2017.06.20.
D.174/2017.
SilverWood-IT Kft.
Orvostechnikai eszközök beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 azonosítószámú "Infrastruktúrafejlesztés a Jászberényi Szent Erzsébet Kórházban" c. pályázat keretei között.
2017.04.24.
2017.06.29.
D.172/2017.
Pálos Károly Szociális Központ és Gyermekjóléti Szolgálat
Szociálisan rászoruló személyek részére étkeztetés biztosítása 5 évesidőtartamra szóló Vállalkozási Keretszerződés keretében
2017.04.24.
2017.05.02.
D.173/2017.
Budapesti Zsidó Hitközség
A KEHOP-5.2.3-16-2016-00018 számú Támogatási Szerződés keretében a Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 1065 Bp.Révay u. 16. szám alatti helyi egyedi védelem alatt álló épületének energetikai korszerűsítési munkáinak kivitelezése
2017.04.24.
2017.05.10.
D.175/2017.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
MedWorkS szoftvermodulok karbantartása, frissítése és jogszabálykövetése
2017.04.25.
2017.05.05.
D.176/2017.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Csolnoky Ferenc Kórház részére vállalkozási szerződés keretében
2017.04.26.
2017.06.13.
D.178/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Adásvételi szerződés keretében gyógyszer és infúzió beszerzése
2017.04.27.
2017.05.17.
D.177/2017.
Országos Bírósági Hivatal
A Gödöllői Járásbíróság és a Gödöllői Járási Ügyészség épülete teljes rekonstrukciója és bővítése belsőépítészeti munkáinak megvalósítása, egyedi és típus bútorok beszerzése
2017.04.27.
2017.05.16.
D.179/2017.
Bp2017 Világbajnokság Szervező és Lebonyolító Nonprofit Kft
17. FINA Világbajnokság előkészítése és lebonyolítása érdekében egyes elemzői és kockázatmenedzsment szakértői kompetenciák igénybevétele
2017.04.27.
2017.05.23.
D.180/2017.
Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt.
1956-os Magyar Forradalom és Szabadságharc Emlékműve teljes felújítási munkálatainak megtervezése
2017.04.27.
2017.05.23.
D.184/2017.
BM HEROS Javító, Gyártó, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Adás-vételi keretszerződés tűzoldó gépjárművek gyártásánál használt rozsdamentes acél félgyártmányok beszerzése - 2. rész
2017.05.04.
2017.06.12.
D.182/2017.
BVOP Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosodai- és bértextília szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház részére vállalkozási szerződés keretében.
2017.05.04.
2017.06.14.
D.183/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.), Slovenská správá ciest
Komárom-Komárno határon átívelő Duna-híd kivitelezési munkái vállalkozási szerződés keretében
2017.05.04.
2017.05.15.
D.185/2017.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft, Bátkontroll Mérnöki Szolgáltató Kft.
Nehezen mérhető radioizotópok mérése a Radioaktívhulladék-feldolgozó és Tároló (RHFT) környezetében
2017.05.05.
2017.07.04.
D.187/2017.
Volánbusz Zrt.
Közlekedési Központok, valamint a VOLÁNBUSZ Zrt. részére komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése 6. rész
2017.05.05.
2017.06.27.
D.186/2017.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft.,Bátkontroll Mérnöki Szolgáltató Kft.
Nehezen mérhető radioizotópok mérése a Nemzeti Radioaktívhulladék-tároló (NRHT) környezetében
2017.05.05.
2017.07.04.
D.189/2017.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata, Halastó Camping Kft.
Budapest XIV. Mogyoródi út 130., 40091/6 helyrajzi számú ingatlanon sportpavilon építése
2017.05.08.
2017.07.10.
D.188/2017.
Dunántúli Távközlési és Biztosítóberendezési Építő Kft. kérelmezett ellen (ajánlatkérő: GYSEV Zrt.)
Vállalkozási szerződés Központi Forgalomirányítás tervezésére és kivitelezésére a GYSEV hálózatán
2017.05.08.
2017.07.17.
D.197/2017.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
A Budapesti Temetkezési Intézet Zrt. Csömöri Sírkert és Hamvasztóüzemében üzemelő 3. számú, EW-2 típusú 4. generációs hamvasztó kemence komplex felújítása
2017.05.10.
2017.06.06.
D.196/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvezetési, számviteli, bérszámfejtési, ügyviteli és éves beszámoló-készítési szolgáltatások (2015. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.195/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvezetési, beszámoló-készítési, bér- és társadalombiztosítási ügyintézési, számviteli, és adótanácsadási szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.193/2017.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Könyvvezetési, számviteli, bérszámfejtési, ügyviteli és éves beszámoló-készítési szolgáltatások (2015. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.07.
D.192/2017.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.190/2017.
Concerto Akadémia Nonprofit Kft.
Repülőjegy beszerzés (2014.évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.13.
D.191/2017.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgálatások (2014. év) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.198/2017.
Balatoni Halgazdálkodási Nonprofit Zrt.
Élőhal beszerzése 2012-2015. években - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.22.
D.194/2017.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgáltatások (2014. évben) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.199/2017.
Iparművészeti Múzeum
Vállalkozási-, Szállítmányozási-, Letéti megőrzési és Bérleti szerződés az Iparművészeti Múzeum (IMM) épületének rekonstrukciója idejére a műtárgyak elhelyezésének, illetve a múzeumi szervezet működésének biztosítása céjából
2017.05.11.
2017.06.28.
D.202/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás a 339/2014. (XII. 19.) Korm. rendelet 1.§ b) pontja szerinti víziközmű projektekhez kapcsolódó komplex előkészítési feladatok ellátására
2017.05.12.
2017.05.29.
D.201/2017.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság, Felni Gépipari és Kereskedelmi Kft.
"A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság kezelésében Gépjármű alkatrész és akkumulátorok, kenőolajak beszerzése a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság részére 24 hónapra" tárgyban kötendő adásvételi keretmegállapodás - 1. rész
2017.05.12.
2017.06.19.
D.200/2017.
Magyar Nemzeti Levéltár
Informatikai eszközök beszerzése - 1. rész
2017.05.12.
2017.05.29.
D.205/2017.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata, Extreme-Park Kft., Harmat Kert Kft.
"Hagyomány és megújulás Óvárosban" - Tatabánya, Május 1 Park komplex felújítása
2017.05.15.
2017.07.26.
D.204/2017.
DTRT Vízépítő és Környezetgazdálkodási Kft.
Vállalkozási szerződés az "ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0158" számú Kerékpárral a Bükkön át - Kerékpárral a városon át" című projekt gyalok és kerékpárút építési kivitelezési feladatainak ellátására
2017.05.15.
2017.07.11.
D.203/2017.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében a KEHOP-1.3.0-15-2016-00015 "A Velencei-tavi partfal komplex fenntartható rehabilitációja" tárgyú projekt mérnöki, műszaki ellenőrzési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga könyv és a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendelet előírásainak és a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelelően
2017.05.15.
2017.06.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el