Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.967/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Dunántúli Mosodák Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.12.23.
2015.02.09.
D.969/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok , egyéb szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
D.971/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció kiáll.tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart.szolgáltatás, irodaszer, sokszorosítási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Polko-Print Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.12.23.
2015.02.09.
Kfv.IV.37.046/2014/6.
Karácsond Község Önkormányzata
A KEOP-1.2.0/B pályázat projekt-management szervezett feladatainak teljes körű ellátására
2015.02.10.
D.27/2015.
Kelebia Község Önkormányzata
Szállítási szerződés „Kelebia Község szennyvízcsatornázás és -tisztítás fejlesztésének megvalósítása (II. forduló), azonosító szám: KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0068” projekthez kapcsolódó eszközbeszerzésre
2015.01.15.
2015.02.11.
28.K.31.767/2014/15.
Magyar Képzőművészeti Egyetem (1062 Budapest, Andrássy út 69-71)
Vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése
2015.02.11.
14.K.32.628/2014/12.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
„A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása" című KEOP-
2015.02.11.
D.40/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ágaprítógép beszerzése a Magyar Közút Nonprofit zrt. részére adás-vételi szerződés keretében a GOP-2.1.3-2012-0021 projekthez kapcsolódóan
2015.01.26.
2015.02.12.
D.877/2014.
Dr.Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet
Szállítási szerződés az „Ellátás racionalizálása a Réthy Pál Kórházban” című és TIOP 2.2.4-09/1-2010-0022 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére - 2. rész
2014.12.18.
2015.02.12.
D.57/2015.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
SAS statisztikai fejlesztőszoftver és ezzel kapcsolatos szolgáltatás teljesítése
2015.02.05.
2015.02.13.
D.9/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Szabadság utcai Helytörténeti Múzeum épületének külső homlokzatának festése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.11/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Kátyúzási munkák - - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.5/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal közvetlen környezetében végzett gyalogos járda elbontása és újraépítése, parkoló építés és átépítés, kocsibeálló kialakítás - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.6/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Napsugár Áruház előtti tér átépítése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.41/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés Székesfehérvár vasútállomás vágányhálózata felett gyalogos felüljáró építés II.ütemének tervezése és Érden a Szent István utcai közúti felüljáró építéséhez Előzetes Vizsgálati Dokumentáció készítése
2015.01.26.
2015.02.16.
D.10/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Járdaépítés (Mozi épülete előtt, Teleki utca mögött, bíróság épülete mellett, Ady utcában, Zöldfa utcában, Kölcsey utca déli végénél, Fő utcán) - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.4/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Villanyszerelési, festési munkák (a Polgármesteri Hivatal átköltözése során) - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.7/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Parkosítás - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
26.K.34.046/2014/15.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE „ 400 ágyas klinika ” épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására és üzembehelyezésére
2015.02.17.
D.58/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Régészeti földmunka M86 Hegyfalu - Csorna szakaszán" vállalkozási keretszerződés keretében
2015.02.05.
2015.02.17.
D.874/2014.
DAKÖV Dabas és Környéke Vízügyi Kft.
Keretszerződés ivóvízmérő órák javítására, felújítására, illetőleg szállítására - 1 rész (ivóvízmérő órák javítása, felújítása hitelesítéssel)
2014.12.18.
2015.02.17.
D.53/2015.
Modem Modern Debreceni Művészeti Nonprofit Kft., Maurice Ward&Co.Kft
2/2013/Modem - A Halálos természet és Still című kiállítások szállítási feladatai
2015.02.03.
2015.02.18.
D.51/2015.
Sellyei Kistérségi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Projekt előkészítésében projektmenedzsment
2015.02.02.
2015.02.18.
D.48/2015.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2015.01.29.
2015.02.18.
D.66/2015.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok adás-vétele tárgyában egyes munkaügyi kirendeltségek egységes arculatának megvalósításában.
2015.02.09.
2015.02.18.
D.34/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztéséhez kapcsolódó építési műszaki ellenőri feladatok ellátása a TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0001 azonosítószámú projekt keretében
2015.01.19.
2015.02.19.
D.56/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében az „Állami árvízvédelmi művek állékonyságának, védképességének helyreállítása a 2013. évi őszi felülvizsgálat eredményeként meghatározottak szerint” elnevezésű KEOP-2.1.1/2F/09-11-2013-0001 azonosítószámú projekt Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság, Alsó-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság, Körös-vidéki Vízügyi Igazgatóság és Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság területére eső építési kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása, FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása, kiviteli tervek elkészítésével a 191/2009. (IX.15.) Korm. rendeletnek és a hatályos jogszabályoknak megfelelő tartalommal
2015.02.04.
2015.02.19.
D.71/2015.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.02.13.
2015.02.23.
D.54/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem számítástechnikai eszközeinek felügyelete, karbantartása és eseti javítása (1-6/K/2013/SZTE) 3. rész
2015.02.03.
2015.02.23.
D.44/2015.
Tata Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a tatai angolkert természeti és kulturális örökségének helyreállítása tárgyban.
2015.01.28.
2015.02.23.
D.77/2015.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közvilágítás energiatakarékos átalakítása c. pályázati konstrukció szerinti KEOP 2014-5.5.0/K kódszámú pályázati kiírásra benyújtandó pályázat előkészítéséhez szükséges tevékenységek
2015.02.19.
2015.02.23.
D.46/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019 azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése " projekt keretében Csatornahálózat fejlesztése FIDIC Piros könyv és szennyvíztisztító telep fejlesztése és FIDIC Sárga Könyv alapján
2015.01.28.
2015.02.23.
D.981/2014.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezési szerződés az M0 autóút északi szektor 11. sz. főút - 10. sz. főút közötti szakasz és csomóponti elemei engedélyezési és ahhoz kapcsolódó egyéb szakági tervek készítése, építési engedély megszerzése, ajánlati terv készítése
2014.12.29.
2015.02.23.
D.35/2015.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése a FIDIC piros könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti, valamint szennyvíztisztító telep építés a FIDIC sárga könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel és engedélyeztetéssel fővállalkozási szerződés keretében
2015.01.20.
2015.02.24.
D.26/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés a 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakasz és a hozzá kapcsolódó létesítmények kiviteli terveinek elkészítésére, illetve kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.01.14.
2015.02.24.
D.2/2015.
Konyár Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0024 azonosítószámú, „Konyár Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep építése” elnevezésű projekt keretében a szennyvízcsatorna hálózat FIDIC Piros könyv szerinti és a szennyvíztisztító telep FIDIC Sárga könyv szerinti szerződéses rendszerben történő kivitelezése és a szennyvíztisztító telep engedélyes terveinek elkészítése tárgyában
2015.01.05.
2015.02.24.
28.K.30.831/2014/33.
Országos Vízügyi Főigazgatóság (1126 Budapest, Márvány u. 1/d)
Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció " projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
2015.02.25.
D.882/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program” című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása vonatkozásában
2014.12.22.
2015.02.25.
D.22/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Foglalkozás - egészségügyi- munkahigiénés szolgáltatás és menedzserszűrés ellátása a FŐTÁV Zrt.
2015.01.12.
2015.02.26.
12.K.33.432/2014/14.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt. (1075 Budapest, Rumbach S. u. 19-21.)
A Széli Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széli Kálmán téri ág projekt Széli Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2015.02.27.
D.73/2015.
Szegedi Tudományegyetem
A Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére bútorok beszerzése a 265 ágyas új klinika épületébe - 1. rész
2015.02.16.
2015.03.02.
D.67/2015.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Nyomdai kivitelezési szolgáltatások ellátása - Kbt. mellőzése
2015.02.11.
2015.03.02.
D.32/2015.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt.
Tervezési szerződés keretében „A műemléki Palatinus Strandfürdő kiviteli terveinek elkészítése
2015.01.19.
2015.03.02.
D.45/2015.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
471. sz. főút Debrecen-Hajdúsámson közötti szakaszának korszerűsítésének megvalósításához szükséges tervezői feladatok elvégzése - 2. rész
2015.01.28.
2015.03.02.
D.12/2015.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
1 db 9 m-es Jimmy JIB kameramozgató berendezés kezelővel, szállítással és 1 db Go-Cam kameramozgató kamerával, kezelővel, valamint installálással - Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.03.02.
D.29/2015.
Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum
Adás-vételi keretszerződés a Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum részére élelmiszer alapanyagok szállítására - 1., 2. és 3. rész
2015.01.16.
2015.03.03.
Kfv.II.37.787/2014/5.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Csongrádi partfal rekonstrukciója és mederrézsű állékonyságának növelése - FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2015.03.04.
D.52/2015.
Biharnagybajom-Sárrétudvari Viziközmű Beruházási Társulás
Vállalkozási szerződés az „Biharnagybajom és Sárrétudvari szennyvízcsatornázása” megnevezésű, EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt keretén belül „Biharnagybajom és Sárrétudvari települések szennyvíz-elvezetési és közös szennyvíztisztítási munkáinak tervezési és kivitelezési feladatainak ellátására vonatkozóan, a szennyvízelvezetés esetén a FIDIC Piros Könyv, míg a szennyvíztisztítás esetén a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint KEOP-1.2.0/09-11-2013-0003
2015.02.02.
2015.03.04.
D.43/2015.
MÁV Zrt.
VPR (Videós pályafelügyeleti rendszer) felszerelésére alkalmas, közforgalmú vasúti hálózatra dízelmotoros önjáró vasúti jármű szállítása, beszerzése és üzembe helyezése.
2015.01.27.
2015.03.06.
24.K.27.382/2014/18.
Miskolc Holding önkormányzati Vagyonkezelő Zrt
„Informatikai alkalmazásfejlesztési és konszolidációs projekt
2015.03.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el