Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.141/2013.
Magyar Posta Zrt.
Bankkártya elfogadó eszközzel (POS terminállal) ellátott, kültéri "flat" típusú csomagfelvevő és - kézbesítő automaták szállítása, telepítése, üzembe helyezése, rendszerintegrációja és egyéb szolgáltatások teljesítése
2013.03.26.
2013.04.10.
D.422/2026
Magyar Posta Zrt.
Takarítás (Fejér, Komárom-Esztergom, Zala) - 2.rész Komárom-Esztergom vármegye, 3.rész Zala vármegye EKR001723492025
2026.08.04.
2026.08.26.
D.458/2026
Magyar Posta Zrt.
Takarítás (Fejér, Komárom-Esztergom, Zala) - 2.rész Komárom-Esztergom vármegye és 3.rész Zala vármegye EKR001723492025
2026.08.21.
13.K.33.173/2005/5.
Magyar Posta Rt., képviseli dr. Tóth Ildikó jogtanácsos
1 darab 40 rackszekrény elhelyezésére alkalmas gépterem és 1 darab három fő üzemeltető személyzet elhelyezésére alkalmas kiszolgáló terület bérlete, adatátviteli szolgáltatás
2006.02.03.
25.K.33.653/2004/5.
Magyar Posta Rt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
pécsi postaigazgatósági épület tetőjavítása, homlokzat felújítása
2005.10.27.
D.856/14/2005.
Magyar Posta Rt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
L3 kategóriájú motorkerékpárok és L1 kategóriájú segédmotor kerékpárok szállítása
2005.10.25.
2005.12.02.
D.836/9/2005.
Magyar Posta Rt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
A Magyar Posta Rt. logisztikai üzletág részére marketingtevékenység végzése vállalkozási szerződés keretében EMS-hűségakció és az új csomagtermékek bevezetéséhez kreatív ügynökség kiválasztása
2005.10.19.
2005.11.28.
25.K.30.216/2005/3.
Magyar Posta Rt.
190 db gépjárművel tartós bérleti formában flottakezelés szolgáltatás nyújtása
2005.06.07.
13.K.30.326/2005/9.
Magyar Posta Rt.
2005.10.12.
D.531/9/2007.
Magyar Posta Beszerzési Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
2007.10.15.
D.549/18/2007.
Magyar Posta Beszerzési Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
2007.10.29.
D.934/2011.
Magyar Országos Levéltár
Vállalkozási szerződés gépterem kivitelezésére
2011.12.08.
2012.01.18.
D.136/2011.
Magyar Országos Levéltár
EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítószámú Elektronikus Levéltár projekt keretében műszaki szakértői szolgáltatás
2011.03.02.
2011.03.28.
D.72/2011.
Magyar Országos Levéltár
Szabályozási modell, követelményrendszer, folyamatspecifikációk, technikai és szakmai ajánlások kidolgozása levéltári és közigazgatási informatika terén vállalkozási szerződés keretében
2011.02.09.
2011.02.21.
D.222/2012.
Magyar Országos Levéltár
Elektronikus Levéltár projekt keretében műszaki szakértői szolgáltatás beszerzése
2012.03.23.
2012.04.23.
3.Kf.27.552/2006/7.
Magyar Országos Közjegyzői Kamara
2007.01.31.
D.698/2024
Magyar Országos Horgász Szövetség
„Szolgálati járművek és eszközök beszerzése” - 2. rész Halőri terepjáró EKR001397042021
2024.10.30.
2025.01.17.
D.192/2012.
Magyar Olimpiai Bizottság
XXX. Londoni Nyári Olimpiai Játékokra utazó Magyar Olimpiai Csapat felvonuló- és fornmaruhájának legyértása és leszállítása
2012.03.14.
2012.04.04.
D.75/2026
Magyar Olimpiai Bizottság
Formaruha beszerzése - Kbt. mellőzése
2026.02.23.
2026.05.12.
D.564/2015.
Magyar Olimpiai Bizottság
Vállalkozási szerződés az Olimpia megvalósíthatóságához kapcsolódó rendezvények megszervezésére és lebonyolítására
2015.07.14.
2015.08.27.
D.76/2026
Magyar Olimpiai Bizottság
Sportruházat beszerzése - Kbt. mellőzése
2026.02.23.
2026.05.12.
D.479/2020
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Vállalkozási szerződés keretében a KEHOP-2.1.1.-15-2017-00024 azonosító számú "A Baranya megyei Sellye Térségének Ivóvízminőség - javító Programja B" projekt tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint EKR000301482020
2020.11.09.
2020.12.10.
D.219/2023
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Az MNV Zrt. ingatlanainak komplex vagyonvédelme EKR000660172023
2023.06.09.
2023.07.27.
D.376/2020
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Kőszeg Zsinagóga és Rabbiházak helyreállítása EKR 001534832019
2020.09.02.
2020.09.28.
D.372/2019
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
MNV Zrt. ingatlanjainak komplex vagyonvédelme EKR000363192019
2019.07.11.
2019.08.13.
D.28/2019
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Az ELTE Bibó István Szakkollégium komplex felújítása és bővítése érdekében a létesítmény épület átalakításához szükséges kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében”
2019.02.05.
2019.04.17.
D.300/2018
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Bontási munkák, valamint ahhoz kapcsolódó szolgáltatások (tervezés, engedélyezés, egyéb környezetvédelmi feladatok) elvégzése meghatározott ingatlanokon
2018.08.30.
2018.11.10.
D.280/2021
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
SAP fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzés EKR 000863212020
2021.06.10.
2021.07.09.
D.488/2020
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
Vállalkozási szerződés keretében a KEHOP-2.1.1.-15-2017-00024 azonosító számú "A Baranya megyei Sellye Térségének Ivóvízminőség - javító Programja B" projekt tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint EKR000301482020
2020.11.16.
2020.12.10.
D.99/2021
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
MNV Zrt. ingatlanjainak komplex vagyonvédelme EKR000363192019
2021.03.03.
2021.03.18.
D.557/2020
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság
SAP fejlesztés támogatási szolgáltatások beszerzése EKR 000863212020
2020.12.29.
2021.02.12.
D.171/13/2009
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt., képviseli: dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
Adás-vételi szerződés a VPOP és egyes középfokú szervezeti egységek elhelyezését biztosító irodaépület tulajdonjogának megszerzésére
2009.04.22.
2009.05.28.
D.192/ 14 /2008
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
2008.05.30.
3.Kf.27.117/2012/7.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (1133 Budapest, Pozsonyi út 1-3.)
„Pécs Középkori Egyetem építési beruházás befejezése”
2012.09.05.
D.162/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.04.13.
2017.05.02.
14.K.32.628/2014/12.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
„A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása" című KEOP-
2015.02.11.
28.K.31.814/2010/10.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Magyar Állam tulajdonában álló, és az állami vagyonkörbe tartozó termőföldek értékesítése
2010.10.13.
D.11/2018
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási Keretszerződés Projektellenőri, Építési Műszaki Ellenőri, Szakági Műszaki Ellenőri és Szakértői feladatok ellátására a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. által Magyarország Központi Költségvetéséből finanszírozott környezeti kármentesítési projektek megvalósítása során
2018.01.12.
2018.01.23.
D.626/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.11.23.
2017.11.30.
D.760/2015.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás keretében az MNV Zrt. érdekkörébe tartozó ingatlanok értékbecsléseinek elkészítése
2015.09.29.
2015.10.16.
D.524/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
„A fehérvárcsurgói Károlyi-kastélykert helyreállításának első üteme: A kastély környezete és a tó helyreállítása.” című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0002 számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.16.
2014.11.17.
D.13/2012.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
ingatlan értékbecslések elkészítése az MNV Zrt. részére
2012.01.06.
2012.02.17.
D.490/2011.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Pécs, Középkori Egyetem építési beruházás befejezése című projekt kivitelezési munkái
2011.07.19.
2011.08.17.
D.112/2010.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A Magyar Állam tulajdonában álló, és az állami vagyonkörbe tartozó termőföldek értékbecslése
2010.02.17.
2010.03.03.
D.316/ 9 /2008
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
2008.07.25.
D.317/ 9 /2008.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
2008.07.25.
D.350/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Vállalkozási szerződés a volt Peremartoni Vegyipari Vállalat kármentesítése során kiépített talajvíz-kitermelő és kezelő rendszer üzemeltetésére
2017.07.10.
2017.07.31.
D.539/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása" című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.27.
2014.12.04.
D.238/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” „A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása” című, KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.05.15.
2014.06.27.
D.119/2010.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A Magyar Állam tulajdonában álló, és az állami vagyonkörbe tartozó termőföldek értékbecslése
2010.02.22.
2010.03.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el