Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.129/2015.
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Takarítási feladatok ellátása
2015.03.09.
2015.04.29.
D.209/2015.
Prevenció Egészségügyi- Szociális Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Orvosi eszközök beszerzése, telepítése, üzembehelyezése az Új Széchenyi terv keretében megjelent ÉAOP-2.1.1/G-12- Egészségügyi turizmus szolgáltatásainak fejlesztése a konvergencia régiókban
2015.04.14.
2015.04.28.
D.192/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
LF8E-8. sz., Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. sz. Zeneakadémia műemlék épületének rekonstrukciója és korszerűsítése - Professzionális hang és video stúdiotechnikai eszközök és hatáshang rendszerek szállítása a KMOP 4.2.1/A_1-2008-0002 számú projekt keretében
2015.04.02.
2015.04.28.
D.180/2015.
Balatonkeresztúr Község Önkormányzata
Építési szerződés - Játszóház kialakítása - 1.sz. szerződés módosítása
2015.03.27.
2015.04.28.
D.152/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft., Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2015.03.16.
2015.04.28.
D.207/2015.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kiviteli tervek elkészítése
2015.04.14.
2015.04.28.
D.208/2015.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezése
2015.04.14.
2015.04.28.
D.218/2015.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fluoreszcens kutatómikroszkóp beszerzése a GOP-1.1.1.-12/B-2012-0001 (P3) ELI lézer kutatóközpont megvalósítása (ELI-ALPS) nagyprojekt, 1 fázisa (P3 fázisa) keretében
2015.04.17.
2015.04.27.
D.193/2015.
Bácsborsódi "Őszi Napfény" Integrált Szociális Intézmény
Élelmiszerek folyamatos szállítása a Bácsborsódi „Őszi Napfény” Integrált Szociális Intézmény ajánlatkérő és az „A melléklet” IV) pontjában megnevezett „Harmónia” Integrált Szociális Intézmény, valamint a Pszichiátriai Betegek és Fogyatékos Személyek Otthona részére 16., 17. és 18 részek
2015.04.03.
2015.04.27.
D.154/2015.
Országos Örmény Önkormányzat
Rendezvényszervezői feladatok 2013. évi ellátására a Kilikia Kulturális Egyesülettel kötött szerződések - Kbt. mellőzése
2015.03.17.
2015.04.27.
D.190/2015.
Józsefvárosi Közterületi- és Parkolási Rendészet, Józsefvárosi Közterület-felügyelet és Városüzemeltetési Szolgálat
Parkolás ellenőrzési és pótdíjazási munkát támogató informatikai szoftver, egyéb rendszerelemek beszerzése , szoftverüzemeltetés a jármű nyilvántartási adatok kezelése, illetve a Közterület Felügyelet közterület ellenőrzési és ügyviteli informatikai szoftver beszerzése
2015.04.01.
2015.04.27.
D.153/2015.
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózat Zrt.
KÖF/KIF villamoshálózati vezeték tervezési munkái - 60. rész
2015.03.16.
2015.04.27.
20. K. 33514/2014/11.
Budapesti Corvinus Egyetem
Fénymásoló és egyéb digitális papírok szállítása és ezzel összefüggő webshop szolgáltatás nyújtása
2015.04.24.
D.214/2015.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hagyomány és megújulás Óvárosban - Tatabánya, Régi községháza átalakítása-pótmunkák II.
2015.04.16.
2015.04.24.
D.139/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt” nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére.
2015.03.11.
2015.04.24.
D.163/2015.
MKK Magyar Követeléskezelő Zrt.
Az Intrade-Dream Integrált Faktoring Informatikai Szoftver Rendszerhez tartozó maintenance (követési) és support (rendszertámogatási) szolgáltatások nyújtásához kiegésztő szolgáltatás megrendelése a DREAM modulokhoz meghatározott, meglévő 10 egyidejű felhasználón túlmenően további 5 felhasználóra kiterjedő jogosultságra
2015.03.23.
2015.04.24.
D.176/2015.
Bethánia Rehabilitációs Otthon Alapítvány
Vállalkozási szerződés a Bethánia Rehabilitációs otthon bővítésére
2015.03.25.
2015.04.23.
D.97/2015.
Hajdúdorog Város Önkormányzata
Csapadékvíz elvezető rendszer kiépítése Hajdúdorog városában, ÉAOP-5.1.2/D2-11-2011-0021 azonosító jelű projekt keretében megvalósuló munkákhoz kapcsolódó új műszaki tartalom tárgyában
2015.02.23.
2015.04.23.
D.146/2015.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régzéseti történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2015.03.13.
2015.04.23.
D.216/2015.
Vay Ádám Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Traktor és ahhoz tartozó keréklassító rögzítő eszköz vásárlása - Kbt. mellőzése
2015.04.17.
2015.04.22.
D.174/2015.
Zalakaros Város Önkormányzata
NYDOP-2.1.1/F-12-2012-0005 számú Termáltó és Ökopart című projektje keretében lefolytatott, 1.rész. vállalkozási szerződés keretében Termáltó és Ökopart kialakítása: 2. rész: vállalkozási szerződés keretében csúzda építése
2015.03.25.
2015.04.22.
D.140/2015.
Fővárosi Vízművek Zrt.
BKSZTT telepén működő kogenerációs erőmű üzemeltetése, karbantartása és hibaelhárítása - KE-90/2014
2015.03.12.
2015.04.22.
D.122/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták üzemeltetése
2015.03.09.
2015.04.20.
D.124/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási informatikai rendszer üzemeltetése
2015.03.09.
2015.04.20.
D.123/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkoló automaták alkatrészcseréje
2015.03.09.
2015.04.20.
D.120/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szent Gellért u. - Szőlős u. kiegészítő szakaszon burkolati jelfestés, Rumi út-Szent Gellért út csomópont jelzőlámpa rendszerének kerékpárút átvezetés miatti áthangulása, kerékpártámaszok telepítése
2015.03.06.
2015.04.20.
D.130/2015.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP.1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekt keretén belül csarnok kivitelezési feladatainak ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2015.03.10.
2015.04.20.
D.121/2015.
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzat
Parkolási ügyfélszolgálat üzemeltetés
2015.03.09.
2015.04.20.
D.157/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Rendezvénynaptár elkészítése - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.17.
D.144/2015.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Adásvételi keretmegállapodás, melynek tárgya Magyarországon közvetlenül nem elérhető, külföldi kiadású tudományos és szakmai sorozat- és egyedi nyomású, vagy könyvárusítási forgalomba nem hozott szerzői kiadású, vagy konferenciákon megjelenő, vagy új, kiadóktól beszerezhető kiadványok, vagy régi kiadású, kiadóktól vagy a kiadó terjesztőjétől közvetlenül már nem beszerezhető, jellemzően antikváriumokon keresztül hozzáférhető könyvek és egyéb szakmai dokumentumok (minden, sokszorosítással előállított vagy elektronikusan létrehozott, nem időszaki jellegű kiadvány, hordozótól függetlenül) beszerzése, és ajánlatkérő egyes telephelyeire történő kiszállítása
2015.03.13.
2015.04.17.
D.126/2015.
Szent Borbála Kórház
Vállalkozási szerződés a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére II. elnevezésű beruházásának generál kivitelezéséhez kapcsolódóan
2015.03.09.
2015.04.17.
D.128/2015.
Viva Natura Biztonságos Környezetért Közhasznú Alapítvány
Elektromos meghajtású kishajó beszerzése
2015.03.09.
2015.04.17.
D.79/2015.
Palotás Község Önkormányzata
"Egészségügyi Alapellátás fejlesztése Palotás és Kisbágyon községek konzorciumában" Palotás község orvosi rendelő építése tárgyú ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0100 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő építési beruházás megvalósítására
2015.02.20.
2015.04.17.
D.195/2015.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Adásvételi szerződés 16 000 db 120 literes új műanyag hulladékgyűjtő edény beszerzésére vonatkozóan
2015.04.09.
2015.04.16.
D.151/2015.
Magyar Útügyi Társaság
Kiegészítő szakmai tájékoztatási feladatok végzése ajánlatkérő részére a KÖZOP-2.5.0-11-2012-0009 számú projekt megvalósítása érdekében
2015.03.16.
2015.04.15.
D.117/2015.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Vállalkozási szerződés keretében a "Szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer továbbfejlesztése a Heves megyei Regionális Hulladékgazdáklodási Társulás területén" (KEOP-1.1.1/B/10-11-2013-005) elnevezésű projekt tervezési és kivitelezési munkáinak megvalósítása FIDIC sárga könyv feltételei szerint
2015.03.06.
2015.04.15.
D.118/2015.
Máv Zrt.
Vasúti átjárókban videó megfigyelő rendszerek leszállítására, telepítésére és a sorompó berendezésekhez történő illesztésére irányuló, vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi szerződés KÖZOP-2.5.0-09-11-2011-0006
2015.03.06.
2015.04.15.
D.156/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
Lendvai Bogrács Fesztivál és Lendvai Szüret rendezvényeinek marketing és PR tevékenysége - 2012. évben
2015.03.19.
2015.04.14.
D.98/2015.
Magyar Állami Operaház
Fuvarozási szerződés alkalmankénti belföldi díszlet- és egyéb fuvarozási feladatok ellátására a Magyar Állami Operaház részére - 2014
2015.02.23.
2015.04.14.
D.188/2015.
Almási Balogh Pál Kórház
ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 sz. Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban c. projektjével összefüggésben az Almási Balogh Pál Kórház infrastruktúrájának fejlesztése szolgáltatási feltételek racionalizálása érdekében
2015.03.31.
2015.04.13.
D.109/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - X. és XI. részek
2015.02.27.
2015.04.13.
D.178/2015.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Informatikai eszközök beszerzése a TÁMOP-4.1.2.B.2-13/1-2013-0003 számú projektben (Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2013.)
2015.03.26.
2015.04.13.
D.164/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Szállítási keretmegállapodás számítástechnikai gépek alkatrészek és tartozékainak beszerzésére
2015.03.23.
2015.04.13.
D.110/2015.
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Rendőrségi alapfeladatok ellátásához szükséges multifunkciós eszközök beszerzése a vidéki kapitányságok részére 2522/214.
2015.03.02.
2015.04.13.
D.106/2015.
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ Agrárkörnyezettudományi Kutatóintézet
Laboratóriumi eszközök és berendezések szállítása (Labor-Trend Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.02.27.
2015.04.13.
D.159/2015.
Galga-menti Viziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
A Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető (Üzemeltető) Társulással kötött megbízási szerződés alapján az "Aszód és térsége szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" elnevezésű projekt megvalósítását követően a tagönkormányzatok irányába történő teljes körű pénzügyi elszámolás elkészítése
2015.03.19.
2015.04.10.
D.177/2015.
Fővárosi Vízművek zRt
Vállalkozási szerződés vízvezetékek nyíltárkos technológiával történő felújítására
2015.03.25.
2015.04.10.
D.160/2015.
HM Beszerzési Hivatal
MH nagykonyháiban keletkezető ételhulladék elszállítása és ártalmatlanítása
2015.03.19.
2015.04.09.
D.158/2015.
EU-Régió Menedzsment Nonprofit Kft.
12 rendezvény szervezése Zala megyében
2015.03.19.
2015.04.08.
D.147/2015.
Bethlen Gábor Alapkezelő Közhasznú Nonprofit Zrt.
Vállalkozási szerződés portaszolgálati, valamint őrzés-védelmi feladatok ellátására
2015.03.13.
2015.04.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el