Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.636/9/2006.
Magyar Közút Állami Közútkezelő Fejlesztő Műszaki és Információs Kht. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Igazgatósága
3313 jelú út korszerűsítése a 11+350-15+300 kmszakaszok között Oszlár-Tiszapalkonya elkerülésével és kapcsolódó létesítményei kivitelezése
2006.09.13.
2006.10.13.
D.1003/8/2005.
Magyar Közút Állami Közútkezelő Fejlesztő Műszaki és Információs Kht. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Igazgatósága
Magyar Közút Állami Közútkezelő Fejlesztő Műszaki és Információs Kht. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Igazgatósága részére 6000 tonna útszóró só beszerzése és telephelyre történő szállítása
2005.12.02.
2006.01.10.
D.982/10/2005.
Magyar Közút Állami Közútkezelő Fejlesztő Műszaki és Információs Közhasznú Társaság Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Területi Igazgatósága (korábbi elnevezése: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Állami Közútkezelő Kht.)
Vállalkozási szerződés a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Állami Közútkezelő Kht. nyíregyházi, mátészalkai, nyírbátori, vásárosnaményi, kisvárdai üzemmérnökségein őrzés-védelmi feladatok ellátása
2005.11.28.
2006.01.06.
D.174/9/2007.
Magyar Közút Állami Közútkezelő Kht.
2007.05.11.
19.K.30.535/2006/4.
Magyar Közút Állami Közútkezelő, Fejlesztő, Műszaki és Információs Kht., képviseli: dr. Gergácz Éva jogtanácsos
Azállítási szerződés 13000 tonna útszóró só folyamatos, ütemezett beszerzése tárgyában
2006.05.23.
D.571/2017.
Magyar Labdarúgó Szövetség
Labdarúgó pályák építése, hat részben
2017.10.11.
2017.11.06.
D.981/2016.
Magyar Labdarúgó Szövetség
2017. évi textil, cipő és kiegészítő sportfelszerelés beszerzése az MLSZ valamennyi korosztályos válogatottja részére
2016.11.23.
2016.12.07.
D.209/2023
Magyar Lovas Turisztikai Közhasznú egyesület
VEKOP-4.1.1-15-2017-00010 lovasturisztikai beruh 2 EKR000174222021
2023.06.02.
2023.08.28.
D.374/2026
Magyar Légimentő Nonprofit Kft.
„Gépjármű bérlet és flottaüzemeltetés-2026” - 1-6 db új személygépjármű EKR000477592026
2026.07.13.
2026.08.25.
D.13/2016.
Magyar Légimentő Nonprofit Kft.
Szerződés légijármű bérletére és részleges karbantartási szolgáltatás vásárlására vételi jog kikötésével
2016.01.11.
2016.01.26.
D.862/2016.
Magyar Lótenyésztők Országos Szövetsége
Komplex egyedi, integrált szoftver fejlesztése
2016.09.30.
2016.11.17.
D.153/2011.
Magyar Mozgókép Közalapítvány
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése I. Filmszakmai ellenőrzés, II. Könyvelés, főkönyvelés, III. Ingatlan hasznosítással kapcs. tánácsadás, IV.Kuratóriumi döntések előkész., V. Szakmai tanácsadás, VI. Informatika, megkötött szerz. vonatk.
2011.03.11.
2011.04.15.
D.225/2011.
Magyar Mozgókép Közalapítvány
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése - ingatlanbérleti szerződések
2011.04.11.
2011.05.12.
D.446/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 2. ajánlattételi szakasz” - 2. rész Kelet-Magyarországi régió EKR001518452023
2024.07.12.
2024.10.28.
D.409/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 3. ajánlattételi szakasz” - 2. rész – Kelet-Magyarországi régió EKR001737732023
2024.06.26.
2024.09.11.
D.408/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 3. ajánlattételi szakasz” - 1. rész - Dunántúli régió EKR001737732023
2024.06.26.
2024.09.11.
D.122/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Lakóépületek építése és felújítása DBR 45. AT szakasz” - Lakóép. felújítása Tolna vármegyében (2. rész) EKR002096942025
2026.03.17.
2026.06.09.
D.207/2025
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Ingatlanvagyon értékelési szolgáltatások” - 5.rész EKR001722082023
2025.03.28.
2025.06.30.
D.206/2025
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Ingatlanvagyon értékelési szolgáltatások” - 4.rész EKR001722082023
2025.03.28.
2025.06.30.
D.208/2025
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Ingatlanvagyon értékelési szolgáltatások” - 6.rész EKR001722082023
2025.03.28.
2025.06.30.
D.566/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Karancsság_új épület kivitelezés_2024” EKR000160052024
2024.09.09.
2024.11.25.
D.271/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Lakóépületek építése és felújítása DBR 50. AT. sz.”- 2. rész: Lakóép. építése Baranya vármegyében EKR002515292025
2026.06.01.
D.253/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Lakóépületek építése és felújítása DBR – 34. AT” EKR001611432025
2026.05.23.
D.268/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
Lakóépületek felújítása - 43. AT szakasz - 1 - Lakóép. felújítása Fejér vármegyében, 5 - Lakóép. felújítása Szabolcs-Szatmár-Bereg v.m-ben EKR002089092025
2026.05.30.
D.265/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
Lakóépületek építése és felújítása DBR– 31.AT (2) - 3. rész Lakóép. felújítása Nógrád vármegyében (3) EKR001864382025
2026.05.29.
D.340/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
Lakóép. építése felújítása 47. AT. szakasz EKR002116262025
2026.07.02.
D.445/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 2. ajánlattételi szakasz” - 1. rész Dunántúli régió EKR001518452023
2024.07.12.
2024.10.28.
D.205/2025
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Ingatlanvagyon értékelési szolgáltatások” - 3.rész EKR001722082023
2025.03.28.
2025.06.30.
D.204/2025
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Ingatlanvagyon értékelési szolgáltatások” - 2.rész EKR001722082023
2025.03.28.
2025.06.30.
D.264/2026
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Lakóép. építése felújítása 21. AT. szakasz ism.” EKR002100032025
2026.05.29.
D.172/2011.
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Máltai Szeretetszolgálat Népkonyha és étkező rekonstrukciója
2011.03.21.
2011.04.20.
D.441/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
„Lakóép. építése felújítása 4. ajánlattételi szakasz” EKR001629792023
2024.07.09.
2024.11.14.
D.388/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 6. rész (; 1db WM betegszállító üzemképes, kiállítható állapotra történő restaurálása) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.385/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 3. rész (1 db Csonka személygépkocsi) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.384/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 2. rész (1 db Oldsmobile Model R Curved Dash típusú személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.383/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 1. rész (1 db Adler Trumpf Junior (leltári szám: 12.87.121.1) személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.328/2019
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
Megbízási keretmegállapodás mérnöki feladatok vonatkozásában EKR 001006812018
2019.06.06.
2019.07.19.
D.387/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 5. rész (1db Opel Olympia személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.386/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 4. rész (1 db BMW Isetta típusú személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.111/2022
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
"Ingatlanbiztonsági szolg.-ok - Északi Járműjavító" EKR001736182021
2022.03.30.
2022.05.19.
D.726/2015.
Magyar Művészeti Akadémia
Megbízási szerződés a Magyar Művészeti Akadémia Irodaházának teljeskörű tervezési és tervezői művezetési feladatainak ellátására
2015.09.14.
2015.09.16.
D.731/2015.
Magyar Művészeti Akadémia
Az MMA intézményeiben őrzés-védelmi és takarítási feladatok ellátása - keretszerződés 1. rész
2015.09.16.
2015.11.11.
D.799/2015.
Magyar Művészeti Akadémia Titkárság
Az MMA Irodaházának teljes körű tervezési, engedélyezési és tervezői művezetési feladatainak ellátása
2015.10.26.
2015.11.12.
D.624/2025
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
„Munkaerő biztosítása - Pesti Vigadó 2025” - 1.rész DIÁK MUNKAERŐ BIZTOSÍTÁSA EKR001059162025
2025.09.26.
2025.12.02.
D.64/2018
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
Az MMA intézményeiben takarítási feladatok elvégzése
2018.03.09.
2018.03.14.
D.296/2021
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
3/2021 DM-PV-MCS EKR000523372021
2021.06.21.
2021.07.22.
D.730/2024
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
„MMA - Őrzés és porta HNT” - 2. rész - Magyar Építészeti Múzeum és Műemlékvédelmi Dokumentációs Központ EKR002160162024
2024.11.21.
2025.02.05.
D.733/2024
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
„MMA - Őrzés és porta HNT” - 5. rész - Magyar Művészeti Akadémia Művészetelméleti és Módszertani Kutatóintézet EKR002160162024
2024.11.21.
2025.02.05.
D.116/2024
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
"MMA - Takarítás 2024" - 5. rész, Vigadó EKR001316582023
2024.02.28.
2024.04.15.
D.732/2024
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
„MMA - Őrzés és porta HNT” - 4. rész - Pesti Vigadó Nonprofit Kft. Műcsarnok Nonprofit Kft.: EKR002160162024
2024.11.21.
2025.02.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el