Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.447/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Alkohol és natrium chliridum beszerzése 2016. évben (Molar Chemicals Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.445/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.441/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek beszerzése 2016. február 2.-i megrendelés alapján (Bio-Rad Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.440/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek beszerzése 2016. évben (Roche Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.27.
D.443/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Gépek és berendezések karbantartási szolgáltatása 2016. évben (Medirex-Szeged Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.442/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Orvosi szakmai anyagok beszerzése 2016. évben (Euromedic Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.477/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintéz
Textil mosás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Magyar Egészségügyi Mosodák Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.476/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Fekvőbeteg ellátás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (ANASTÁZIA-2005. Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.467/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Veszélyes hulladék áramtalanítás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (NHSZ Szolnok Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.466/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Fecskendő és infúziós toldalékok beszerzése 2016. évben (B.Braunk Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.464/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszertári anyagok és gyógyszerek beszerzése 2016. évben (TEVA Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.463/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszertári anyagok és gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.460/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Infúzió beszerzése 2016. évben (Fresenius Kabi Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.02.
D.459/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Vizsgálókesztyűk beszerzése 2016. évben (Belle Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.29.
D.457/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Coronaria stent termékek beszerzése 2016. évben (Medlines Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.456/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Coronaria stent termékek beszerzése 2016. évben (Novomed Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.455/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Műszemlencse beszerzése 2016. évben (Medicontur Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.454/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Műszemlencse beszerzése 2016. évben (Premed Pharma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.25.
D.453/2017.
Szent Margit Kórház és Rendelőintézet
Népegészségügyi szűrés és mammográfiai vizsgálat elvégzése 2015. július 30.-i szerződés alapján (GÉ-RAD Szolgáltató Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.09.28.
D.451/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Használt textíliák (orvosi ing, nadrág, köpeny) beszerzése 2016. évben (Szőtt Ker. Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.450/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Reagens cartridge beszerzése 2016. évben (Diagnosticum Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.448/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Egyszer használatos fecskendő beszerzése 2016. évben (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.446/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (Fresenius Kabi Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.444/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.480/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Zöldfelület kezelés, növények ápolása (Forlana Flow Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.05.
D.482/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.483/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Fresenius Medical Care Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.485/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.486/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
2017.08.17.
2017.09.25.
D.491/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Laboratóriumi speciális anyagok beszerzése 2016. évben (Biomedica Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.28.
D.492/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Diagnosztikák speciális anyagainak beszerzése 2016. évben (Diagnosticum Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.04.
D.497/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
FT-1065/Kecskemét/2015- Takarítási szolgáltatás
2017.08.17.
2017.08.31.
D.481/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.484/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Unicorp Biotech Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.487/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Emberi szervezetbe kerülő szakmai anyagok beszerzése 2016. évben (Sanatmetal Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.25.
D.488/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Fertőtlenítőszer beszerzése 2016. évben (Bradochem Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.25.
D.489/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Laboratóriumi speciális anyagok beszerzése 2016. évben (Roche Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.28.
D.490/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Laboratóriumi speciális anyagok beszerzése 2016. évben (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.28.
D.493/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése 2016. évben (Hunnia Gasztro Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.04.
D.494/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (P.Dussmann Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.01.
D.495/2017.
Újszilvás Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében külső szakértői szolgáltatások elvégzése 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.09.22.
D.496/2017.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Városháza épületében végzendő tervezési munkák 1. és 2. rész
2017.08.17.
2017.10.03.
D.500/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2013. március 7-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Gyógyszerkereskedelmi Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
D.506/2017.
Ferenczy Múzeumi Centrum
M3 Mogyoród és Fót megközelítését szolgáló új M3 autópálya csomópont megvalósítása területén megelőző feltárásokhoz kapcsolódó régészeti bontómunka elvégzése tárgyú, a Marotinvest Kft-vel kötött szerződés tekintetében
2017.08.18.
2017.11.16.
D.502/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2013. május 21-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Phőnix Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.16.
D.499/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2004. április 22-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Euromedic-Pharma Gyógyszernagykereskedelmi Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.16.
D.498/2017.
Békés Megyei Központi Kórház
Immunhematológiai (vércsoport szerológiai) automata készülékek beszerzése két általános és egy nagy forgalmú eszköz beszerzésével. "Vércsoport vizsgálatok koncentrálása, vásárolt szolgáltatás kiváltása eszközbeszerzéssel" című pályázathoz
2017.08.18.
2017.09.26.
D.505/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés lélegeztető munkaállomások beszerzésére - 1. és 2. rész
2017.08.18.
2017.10.12.
D.504/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2016. július 22-i szerződés alapján műszaki karbantartási és javítási szolgáltatás beszerzése 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
D.503/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2014. január 8-i szerződés alapján szoftver-felhasználási és karbantartási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Globenet Zrt) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el