Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.606/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Varrógépek és tárak beszerzése
2017.11.06.
2017.12.06.
D.607/2017.
Békés Megyei Központi Kórház
Gyengeáramú elektromos hálózat kiépítése a Békés Megyei Központi Kórház Pándy Kálmán Tagkórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztályán
2017.11.06.
2017.12.11.
D.609/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Minisztériumok és háttérintézményeik számára ballonos v íz beszerzése a kapcsolódó vízadagoló berendezések biztosításával
2017.11.06.
2017.12.14.
D.610/2017.
Univerzál Beszerző Kft.
Hálózatkarbantartási anyagok beszerzése az Univerzál Beszerző Kft. részére - 5. rész
2017.11.07.
2018.01.02.
D.611/2017.
Vértes-Út Kft.
2 db homlokrakodó gép beszerzése a Vértes-Út Kft. részére
2017.11.08.
2017.12.29.
D.612/2017.
Komlói Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulás
Komló és Térsége szociális alapszolgáltatásainak komplex fejlesztése megnevezésű pályázat keretében informatikai és egyéb eszközök beszerzése - 1. rész
2017.11.08.
2017.12.20.
D.615/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 23-án megkötött szerződés a STARJOBS Magyarország Kft-vel munkaerőkölcsönzés tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.613/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egységes kormányzati beléptető rendszer kialakítása a KEF által működtetett épületekben
2017.11.13.
2017.12.11.
D.619/2017.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
HP nyomtatókhoz kellékanyag beszerzése a Soproni Gyógyközpont részére
2017.11.13.
2017.11.21.
D.618/2017.
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Marketing és kommunikációs feladatok ellátása és kötelező tájékoztatás, nyilvánosság biztosítása az EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú, Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek című kiemelt projekt keretében - 2. rész
2017.11.13.
2017.12.20.
D.617/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.614/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 30-án kötött szerződés a KRISTÁLY-MIX Kft-vel, Várkert Bazár egyes részeinek takarítása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.616/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2015. szeptember 1-én megkötött szerződés a POLŐR Kft-vel a Citadella vagyonvédelmi feladatainake llátása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.620/2017.
HM Védelemgazdasági Hivatal
A Magyar Honvédség katasztrófavédelemmel összefüggő beavatkozási képességének fejlesztése - műszaki technikai eszközök beszerzése - KEHOP 1.6.0 - 1 rész
2017.11.14.
2017.12.20.
D.621/2017.
Budavári Ingatlanfejlesztő és Üzemeltető Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az Alaszka Metál Kft-vel az Oroszlány- Majkapuszta Kamalduli Remeteség gondnoki feladatainak ellátására - Kbt. mellőzése
2017.11.16.
2017.12.21.
D.622/2017.
Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház
A Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére orvos közreműködők beszerzése 24 szakterületen
2017.11.17.
2017.12.07.
D.624/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
KEHOP-5.2.11-16-2017-00148 sz. pályázat keretén belül "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal épületein"
2017.11.22.
2017.12.08.
D.623/2017.
Kaposvári Egyházmegye
Mikrobusz és személygépkocsi beszerzése
2017.11.22.
2017.12.18.
D.626/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
EAR rendszerrel kapcsolatos szakértő szolgáltatás nyújtása
2017.11.23.
2017.11.30.
D.627/2017
Kanizsai Dorottya Kórház
Vállalkozási szerződés egészségügyi inézményi takarítási feladatok ellátására (1-8. részre vonatkozóan) - 3. és 8. részek
2017.11.23.
2017.12.12.
D.628/2017.
Magyar Államkincstár, NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Az önkormányzati ASP 2.0 projekt keretében megvalósítandó ASP adattárház és kiaknázó licencek szállítása, tervezése, implementációja, integrációja, bevezetése, a bevezetés projektvezetése, oktatása, valamint támogatási szolgáltatás nyújtása
2017.11.23.
2017.12.28.
D.625/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Nyugat- és Dél-Dunántúli szennyvízelvezetési és kezelési fejlesztés 5. (NYDDU 5) elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2016-00099 projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Kaposvár)
2017.11.23.
2017.12.19.
D.629/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Határozott idejű adás-vételi szerződés keretei között kíván beszerezni az Ajánlatkérő varrófonalakat a jelen eljárást megindító felhívás és a közbeszerzési dokumentumban lévő specifikáció szerint, konszignációs raktár működtetésével
2017.11.23.
2018.01.12.
D.630/2017.
Pest Megyei Kormányhivatal
KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00041 azonosítószámú, „A szolgáltató kormányhivatali és közigazgatási modell bevezetése” című projekt keretében megvalósított laboreszközök beszerzése - 20. rész
2017.11.24.
2018.01.05.
D.633/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Szennyvízelvezetés és tisztítás fejlesztése Ózd városában II. szakasz" elnevezésű, KEHOP-2.2.4-15-2016-00005 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2017.11.24.
2017.12.21.
D.637/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Közép- és Kelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 6. (KKMO 6) elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2016-00028 projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2017.11.24.
2017.12.22.
D.638/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Közép- és Kelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 7. (KKMO7)" elnevezésű, KEHOP-2.2.1-15-2015-00024 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Solt szennyvíztisztító telep korszerűsítése, tisztított szennyvíz Duna sodorvonali bevezetésével)
2017.11.24.
2017.12.22.
D.639/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Délkelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 1. (DKMO1)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00008 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Battonya Város szennyvízelvezetésének- és tisztításának bővítése, korszerűsítése)
2017.11.24.
2017.12.22.
D.642/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére 2 részajánlati körben. "A sejtek fehérjeháztartását szabályozó folyamatok vizsgálata újszerű genetikai és proteomikai módzserettel" projekt (GINOP-2.3.2-15-2016-00032)
2017.11.24.
2017.12.20.
D.631/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az "Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 4. (ÉMO 4)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00039 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Dunavarsány Szennyvíztisztító Telep Technológiájának korszerűsítése)
2017.11.24.
2017.12.21.
D.632/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az "Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 3. (ÉMO 3)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00042 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Szentendrei szennyvíztisztító telep fejlesztése)
2017.11.24.
2017.12.21.
D.634/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Közép- és Kelet-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 3. (KKMO3)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00012 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására (Madaras és Katymár települések szennyvízhálózatának és szennyvíztisztító telepének építése
2017.11.24.
2017.12.21.
D.635/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 1. (ÉMO1)" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2015-00031 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátása
2017.11.24.
2017.12.22.
D.636/2017.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Szennyvíztisztító telep fejlesztése Vácon" elnevezésű, KEHOP-2.2.2-15-2016-00051 azonosítószámú projekt keretében műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2017.11.24.
2017.12.22.
D.640/2017.
Luferro Kft
Ipari park humuszmentés
2017.11.24.
2018.01.24.
D.641/2017.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Csillaghegyi öblözet árvízvédelmi fejlesztése tárgyú projekt megvalósítása érdekében szolgáltatásmegrendelés tárgyban kötött egyes szerződések vonatkozásában
2017.11.24.
2017.12.20.
D.644/2017.
Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet
CT berendezés beszerzése - Kbt. mellőzése
2017.11.27.
2017.12.19.
D.646/2017.
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Ipari park humuszmentés
2017.11.28.
2017.12.22.
D.645/2017.
Zala Megyei Kórház, DESIGN Kft.
Egészségügyi intézményi veszélyes hulladékok szállítása
2017.11.28.
2018.01.08.
D.647/2017.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Forrás.NET rendszerkövetés és support szolgáltatás
2017.11.28.
2017.12.06.
D.649/2017.
Volánbusz Zrt.
A VOLÁNBUSZ Zrt. részére létesítmény-, és utasforgalmi területek takarítási szolgáltatásainak beszerzése - 1. és 2. részek
2017.11.30.
2017.12.22.
D.650/2017.
SkillStar 2018 Nonprofit Kft.
A SkillStar 2018. Nonprofit Kft. részére marketing folyamatszervező ügynökségi (LEAD) szolgáltatás nyújtása
2017.11.30.
2018.01.08.
D.648/2017.
MNB Magyar Nemzeti Bank
MNB Székház kőhomlokzatok és tetőfelépítmények felújítása tervezési és engedélyezési munkái (KBF/00496/2017)
2017.11.30.
2017.12.14.
D.651/2017.
ELMŰ Hálózati Kft., ÉMÁSZ Hálózati Kft.
Főelosztó hálózati és elosztó hálózati növényzeti munkák elvégzése az ELMŰ Hálózati Kft. és az ÉMÁSZ Hálózati Kft. ellátási területén - 12. rész
2017.12.04.
2018.01.31.
D.654/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Az alkalmazott egészségügyi informatikai rendszerek (e-MedSolution/GLIMS és kapcsolódó modulok) működésének támogatása, karbantartása és szorosan kapcsolódó szolgáltatások megrendelése
2017.12.05.
2017.12.18.
D.653/2017.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A debreceni déli gazdasági övezet megközelíthetőségének javítása: 5 ágú körforgalom, feltáró úthálózat és kapcsolódó közművek tervezési feladatainak ellátása
2017.12.05.
2017.12.21.
D.652/2017.
Mórahalom Város Önkormányzata
Mórahalom Oktatási épület III. kivitelezés
2017.12.05.
2017.12.18.
D.655/2017.
Öttevény Község Önkormányzata
Mackó-kuckó Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde átalakítása, bővítése és korszerűsítése 3 részben
2017.12.07.
2018.01.22.
D.656/2017.
Testnevelési Egyetem, A.R.M. Vagyonvédelmi és Szolgáltató Kft.
Vagyonvédelmi tevékenység, porta- és járőrszolgálat végzése a Testnevelési Egyetemen megbízási szerződés keretében
2017.12.11.
2018.01.15.
D.657/2017.
Sármellék Község Önkormányzata
Sármellék Község Önkormányzati Óvoda és Bölcsőde épületének átalakítása és korszerűsítése
2017.12.12.
2018.01.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el