Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.482/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Roche Magyarország Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.480/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Pharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.443/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.444/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.445/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Frank Diagnosztika Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.449/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gépek, berendezések, fenntartási anyagok beszerzése (Medirex Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.451/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Reagens Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.452/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (3 Med Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.455/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Előz.felszámított le nem vonható ÁFA (Biotest Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.456/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Chemium Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.458/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.459/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.466/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.479/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.477/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.475/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.474/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Medlines Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.410/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.411/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.412/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.414/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.419/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (M.D.Point Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.422/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.423/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (ReplantMed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.424/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.425/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.428/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Biotronik Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.433/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.434/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egészségügyi egyszerhasználatos textília beszerzése (Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.435/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.436/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.438/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.440/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.371/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2015.06.10.
2015.07.09.
D.441/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Biomedica Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
14.K.30.370/2015/7.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
„Budapest, XII. ker. Pethényi köz; Fogaskerekű utca - Határőr út közötti szakaszán (hrsz.: 10126) 67 fm DN 400 acél/DN 315 PE kisnyomású elosztóvezeték csőbehúzással-, 103 fm DN 315 PE 100/G SDR 17,6 kisnyomású elosztóvezeték-, a terv szerinti leágazó elosztóvezetékek (10 db, 92 fm) nyílt feltárással történő építésének alépítményi (burkolatbontási, földmunka, dúcolási munka, befejező munkák, ideiglenes melléklétesítmények)- felépítményi (építés, szerelés)-, valamint 130 fm DN 100 acél ideiglenes vezetékek építésének-, továbbá 5 fm DN 400 acél- és 95 fm DN 300 acél vezetékek bontásának és kiemelésének munkái az Ajánlattételi Dokumentáció szerint”
2015.07.10.
D.467/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.447/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (BioMarker Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.432/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.375/2015.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata és költségvetési szervei részére folyószámla-vezetési szolgáltatások nyújtása, cash-pool rendszer működtetése, továbbá folyószámla-hitelkeret biztosítása
2015.06.12.
2015.07.10.
25.K.30.878/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„„Egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben”
2015.07.13.
D.552/2015.
Bodrogközi Többcélú Kistérségi Társulás
Bodrogköz - ÉMOP-4.2.1/A-11-2012-0054 Szociális épületek felújítása, kiegészítő építési beruházás - 2015.
2015.07.08.
2015.07.13.
D.528/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. alatti épület teljes körű rekonstrukciójához kapcsolódóan különféle hatásvilágítási és díszkivilágítási eszközök és berendezések, valamint tartozékaik szállítása
2015.06.29.
2015.07.13.
D.352/2015.
Visonta Községi Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés a „Visonta Község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék rendszeres gyűjtése, szállítása, illetve ártalmatlanítása, továbbá évenkénti lomtalanítás elvégzése"
2015.06.01.
2015.07.13.
D.248/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
Vitafoods, Genf - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.247/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
PLM's World private Label - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.549/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Szerződéses megállapodás a 76. és 86. sz. főutak Nádasd-Hegyhátsál-Katafa közös elkerülő szakasz (44+010 - 50+100 km szelvény) építési munkáinak elvégzéséhez kapcsolódó, a 86. sz. főút 47+200-47+400 km szelvényében kétoldali tengelyterhelés mérőhely tervezése és kivitelezése
2015.07.07.
2015.07.13.
D.520/2015.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015
2015.06.25.
2015.07.13.
D.405/2015.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem Klinikáinak és intézeteinek napi takarítása, nagytakarítása, ügyeleti takarítása, ablaküveg- és kerettisztítása 1-21. és 23. részek
2015.06.22.
2015.07.13.
D.403/2015.
Sygnus Kereskedelmi Kft.
Partfalépítés Paks Kikotóben, KÖZOP-4.1.0-13-2013-0004 kószámon nyilvántartott projekt keretében
2015.06.22.
2015.07.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el