Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.415/2019
Barcs Város Önkormányzata
„EV13 GAP HUHR/6011/2.1.1-0006 azonosító számú, „INTERREG V-A Magyar – Horvát Együttműködési Program 2014 – 2020 keretében, a Barcs – Drávatamási közötti szakaszon kerékpárút kiépítése.” EKR 001038282018
2019.08.15.
2019.09.17.
D.415/2020
Mátészalkai Tankerületi Központ
EFOP pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés” - 1. rész (Informatikai eszközök) EKR000551272020
2020.09.24.
2020.11.09.
D.415/2021
Nagykutas Község Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nagykutason”
2021.09.22.
2021.11.24.
D.415/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Áramvezető sodronyok és szigetelőláncok - 2. rész: Szigetelőláncok és szerelvények
2022.10.26.
2022.11.16.
D.415/2023
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 7. rész: 7 - EDD - Pécs és Szekszárd EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.415/2024
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
„MOME Vagyonvédelmi szolgáltatás” EKR000216212023
2024.07.01.
2024.09.06.
D.415/2025
Pécsi Tudományegyetem
„PTE ÁOK főépület energetikai korszerűsítése" EKR000748012024
2025.06.25.
2025.06.30.
D.415/2026
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Belterületi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000220172026
2026.07.31.
D.415/5/2008
Jászberény Város Önkormányzata
2008.09.29.
D.415/7/2006.
MIK Miskolci Ingatlangazdálkodó Zrt.
2006.07.14.
D.416/10/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer használata
2006.06.21.
2006.07.31.
D.416/11/2008
Siófok Város Önkormányzata
2008.10.29.
D.416/2009.
Szentendrei Református Egyházközség
Szentendrei Református Gimnázium épületének tornateremmel való bővítése, sporttechnológiai eszközök beépítése, két udvar burkolása, épület részleges akadálymentesítése
2009.07.30.
2009.09.09.
D.416/2010.
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy Önkormányzatok Társulása
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy települések szennyvíz beruházási projekt kivitelezése
2010.05.25.
D.416/2011.
Újpesti Sajtó Nonprofit Kft
Újpesti Napló nyomdai kivitelezése és szállítása
2011.06.15.
2011.07.25.
D.416/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Informatikai és biztonságtechnikai rendszer szállítása
2012.06.29.
2012.08.13.
D.416/2013.
Tata Város Önkormányzata
"Tatai Angolpark Rehabilitációja" elnevezésű pályázati projekt keretében a Természetvédelmi Park részét képző műemléki védelem alatt álló Tatai Angolpark Szabadtéri Színpadának átépítése
2013.09.19.
2013.10.25.
D.416/2014.
Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház
Diósgyőr kórházrész régi traumatológia épület felújítása a Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére
2014.08.05.
2014.09.11.
D.416/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.416/2016.
Népi Mesterségek Műhelye Egyesület
Égíg érő paszuly Mesepark - építési beruházás kivitelezése
2016.06.03.
2016.07.04.
D.416/2017.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár részére Polrtál fejlesztése és szoftvertámogatása az EFOP-3.3.3-VEKOP/16-2016-00001 pályázati konstrukció keretében
2017.08.14.
2017.09.19.
D.416/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítására - 2017. július 5-től, Partiscum Busz Kft.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.416/2019
Budapest Közút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Adásvételi szerződés diszpécseri megjelenítő fal és hozzá kapcsolódó rendszerelemek vonatkozásában EKR 000451282019
2019.08.16.
2019.09.19.
D.416/2020
HM Védelemgazdasági Hivatal
Kábelek alépítményeinek bérlete EKR000024282020
2020.09.25.
2020.10.20.
D.416/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Központi porelszívó rendszer EKR000274692018
2021.09.23.
2021.12.09.
D.416/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tervezés KM 2021-2025 - DA - 18. VÚNY – 5. részajánlati kör EKR000479312022
2022.10.27.
2022.12.15.
D.416/2023
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Keretszerződés tervezési szolgáltatások EKR001070972023
2023.09.26.
2023.11.06.
D.416/2024
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetés rekonstrukciója EKR002243432023
2024.07.01.
2024.09.09.
D.416/2025
Sopianae Talentum Ingatlanfjelsztő Kft.
„Műszaki ellenőri feladatok - Pécs” beszerzése EKR002386142024
2025.06.26.
2025.07.08.
D.416/2026
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Távfelügyeleti szolgáltatás 36 hónapra 3 részben - 1.rész Budapest és Pest vármegye, 2. rész Kelet- Magyarország, 3. rész Nyugat- Magyarország EKR000789462026
2026.07.31.
D.417/2010.
Belváros-Lipótváros Városüzemeltető Kft.
ifjúsági-tábori közétkeztetés és főzőkonyha működtetése
2010.05.21.
2010.07.09.
D.417/2011.
Pécel Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés, Pécel Városközpont Komplex Rehabilitációja KMOP-5.2.1/B-2f-2009-0006 azonosítójú pályázathoz kapcsolódó építési munkák kivitelezése a teljesítési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2011.06.15.
2011.06.30.
D.417/2012.
Római Katolikus Plébánia Somlóvásárhely
Somlóvásárhely 33 hrsz-ú ingatlanon található templom épület tetőszerkezetének felújítása
2012.06.29.
2012.07.26.
D.417/2013.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivatal
Keretszerződés irodabútorok és egyéb kiegészítő bútorok szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése tárgyában a kormányablakok és egyes munkaügyi kirendeltségek egységes arculatának megvalósításában
2013.09.20.
2013.10.30.
D.417/2014.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Különféle steril műtéti izolációs anyagok – szettek és kiegészítő termékek – beszerzése 21 részben szállítási szerződés keretében - 2. rész
2014.08.06.
2014.09.17.
D.417/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.417/2016.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest, XIII.ker. Tüzér u. 62. sz. alatti Gyermekkert Tagóvoda bővítése (helyrajzi szám: 27950/5)
2016.06.06.
2016.06.16.
D.417/2017.
KÉSZ Építő és Szerelő Zrt., WIS Holding
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezésük (A projekt hivatkozási száma: KÖZOP-5.5.0-0911-2011-0016)
2017.08.15.
2017.10.24.
D.417/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítása - 2017. július 1-től, DAKK Zrt.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.417/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. május 28.) EKR000141132018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.417/2020
Pécsi Tudományegyetem
MR gépidő szolgáltatás beszerzése EKR 000340632018
2020.09.25.
2020.10.07.
D.417/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Faipari gépek és elszívórendszer beszerzése EKR000073442018
2021.09.23.
2021.12.08.
D.417/2022
Vámospércs - Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Orvostechnikai és egyéb eszközök - 2. rész EKR 000712862022
2022.10.28.
2022.12.12.
D.417/2023
Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság
„Mohácsi Nemzeti Emlékhely fejlesztése” EKR001616932023
2023.09.27.
2023.10.10.
D.417/2024
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Önkormányzat
„Megyei identitásfejlesztés Jász-Nagykun-Szolnok megyében elnevezésű projekttel kapcsolatos rendezvényszervezési szolgáltatások” - Kbt. mellőzése
2024.07.02.
2024.09.16.
D.417/2025
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
Jusztícia Parkolási Rendszer fejlesztése - Kbt. mellőzése
2025.06.27.
2025.10.09.
D.417/2026
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Gépjárműjavítások az MH BHD részére (2026-2028) EKR001769652025
2026.07.31.
D.418/11/2006.
Pilis Város Önkormányzata
Pilis város ivóvízellátás továbbfejlesztési munkák elvégzése kiviteli tervek elkészítésével
2006.06.22.
2006.07.18.
D.418/13/2012.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
FŐTÁV Zrt. részére saját és leányvállalati telephelyein személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás besezrzése járőrszolgáltatás biztosításával
2012.06.29.
2012.08.21.
D.418/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Nyugat-magyarországi közutak, gyorsforgalmi utak és vasutak fejlesztésével kapcsolatos beruházásokat támogató fotó és filmkészítési feladatok támogatása
2010.05.25.
2010.06.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el