Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.658/2017.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Idegsebészeti Klinika 3. emeleti helyiségek átalakítása
2017.12.12.
2018.01.19.
D.659/2017.
Csömör Nagyközség Önkormányzata
ÁR-LA Magyarország Kft-vel a Sármány utca és a Körmendi utca aszfaltozási munkálataira megkötött szerződés - Kbt. mellőzése
2017.12.14.
2018.01.19.
D.662/2017.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Kis teljesítményű A/4-es, valamint közepes teljesítményű A/3-as lapméretet is kezelő multifunkciós eszközök beszerzése 36 hónapos teljes körű üzemeltetési szolgáltatással
2017.12.15.
2018.01.24.
D.660/2017.
Budapest Főváros VI.kerület Terézváros Önkormányzata
Élelmezési szolgáltatások beszerzése
2017.12.15.
2018.02.09.
D.663/2017.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Kis teljesítményű A/4-es, valamint közepes teljesítményű A/3-as lapméretet is kezelő multifunkciós eszközök beszerzése 36 hónapos teljes körű üzemeltetési szolgáltatással
2017.12.15.
2018.01.19.
D.661/2017.
Lónay László őstermelő
"Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban" című, VP-3-4.2.1-15 kódszámú pályázat keretében gyümölcsfeldolgozáshoz szükséges eszközök beszerzése
2017.12.15.
2018.01.15.
D.664/2017.
TERÁN Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Győr új Sportkomplexumának kivitelezéséhez kapcsolódó gyakorló(edző) pálya építése
2017.12.18.
2018.02.16.
D.665/2017.
Swietelsky Magyarország Kft., Fertődi Építő és Szolgáltató Zrt.
Győr Város új fedett Uszodájának I. üteme kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2017.12.18.
2018.02.19.
D.666/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Megbízási szerződés keretében teljes körű műszaki ellenőri szolgáltatások biztosítása „Az EFOP-2.2.0-16-2016-00002 „Gyermek és ifjúságpszichiátria, addiktológia és mentálhigiénés ellátórendszer infrastrukturális feltételeinek fejlesztése” projektben építőipari kivitelezések során 13 rész tekintetében. 2., 3. és 5. részek
2017.12.20.
2018.02.05.
D.667/2017.
Iparművészeti Múzeum
Az Iparművészeti Múzeum homlokzatán és pártázatán elhelyezkedő, kiemelt műemléki értéket képviselő Zsolnay kerámia elemek bontása és konszignálása vállalkozási szerződés keretében
2017.12.21.
2018.01.23.
D.670/2017.
Zöld Híd B.I.G.G. Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Őrzés-védelmi szolgálatás a Zöld Híd B.I.G.G. Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. részére 12 hónap időtartamban
2017.12.21.
2018.02.12.
D.668/2017.
HungaroControl Zrt
Adásvételi szerződés 298 db 1K méretű, a légiforgalmi irányítás célját szolgáló LCD monitor beszerzése
2017.12.21.
2018.01.18.
D.669/2017.
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ
Laboratóriumi eszközök beszerzése a GINOP-2.3.3-15-2016-00042 számú projekt keretében
2017.12.21.
2018.01.22.
D.672/2017.
Oroszlány Város Önkormányzata, SZENÓ Építőipari és Szolgáltató Kft., PERFEKT-MÓR Asztalosipari Bt.
Vállalkozási szerződés az Oroszlányi Közösségi Színtér és Könyvtár épülete kimelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztésére a KEOP-2015-5.7.0 kódszámú konstrukció keretében
2017.12.22.
2018.02.26.
D.674/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Millipore Mili Q (F8SN45823) típusú nagytisztaságú víz előállító berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.11.
D.673/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Elementar vario TOC Cube típusú berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.11.
D.671/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint
2017.12.22.
2018.02.01.
D.675/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Mitsubishi AOX-200 típusú berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.09.
D.678/2017.
Semmelweis Egyetem
Keretszerződés pacemakeres és implantálható cardioverter defibrillátorok beszerzésére a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika részére
2017.12.27.
2018.02.01.
D.679/2017.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet
Különféle inkontinencia termékek beszerzése a Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet részére - 1. rész
2017.12.27.
2018.02.06.
D.677/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Adásvételi szerződés 7-napos Burkard pollencsapda és alkatrészei beszerzésére
2017.12.27.
2018.01.04.
D.676/2017.
Oktatási Hivatal
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása az Oktatási Hivatal alkalmazottai részére megbízási keretszerződés alapján
2017.12.27.
2018.02.13.
D.680/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Különféle laboratóriumi reagensek beszerzése különféle automata készülékek kihelyezésével és üzemeltetése - 15. rész
2017.12.28.
2018.01.22.
D.684/2017.
NFSI Nemzeti Fejlesztési és Stratégiai Intézet Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az NFSI hatáskörébe utalt építési beruházások megvalósítására Magyarországon 1. versenyújranyitási csomaghoz kapcsolódó műszaki ellenőri feladatellátásra
2017.12.29.
2018.02.01.
D.682/2017.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Rendszertámogatási szolgáltatások a NAV HP gyártmányú üzlet- és működéskritikus rendszereire
2017.12.29.
2018.02.16.
D.681/2017.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
a Hír-Közmű 1.0 E-TErv rendszer és az AutoCad MAP3D tervezői segédprogram kifejlesztése, üzembe helyezése és alkalmazás-támogatása
2017.12.29.
2018.02.14.
D.1/2018
NGM-TÉR6 Beruházásszervező és Lebonyolító Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Budapest I. kerület Szentháromság tér 6. szám alatti egykori pénzügyminisztériumi épület rekonstrukciójához kapcsolódó projekt mérnök-lebonyolító és műszaki ellenőri feladatok ellátása - keretszerződés keretében
2018.01.02.
2018.01.15.
D.3/2018
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
„Digitalizáló eszközök beszerzése kormányhivatalok részére” (1. rész) "Nagy és közepes teljesítményű dokumentum lapolvasó eszközök beszerzése
2018.01.04.
2018.01.08.
D.2/2018
Országos Vérellátó Szolgálat
Takarítási szolgáltatás az Országos Vérellátó Szolgálat részére
2018.01.04.
2018.02.06.
D.5/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
A „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítás és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 azonosító számú projekthez kapcsolódóan műtő felszerelés és sterilizáló berendezések beszerzése - 2. rész
2018.01.05.
2018.04.09.
D.4/2018
Bordány Nagyközség Önkormányzata
Bordányi önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése
2018.01.05.
2018.01.30.
D.7/2018
Sarutlan Kármelita Rendtartomány
A Sarutlan Kármelita Rendtartomány temploma és rendháza felújításának, valamint a tiszteletreméltó Marton Marcell Emlékhely kialakításának keretében elvégzendő kovácsoltvas művészeti munkák
2018.01.09.
2018.01.16.
D.6/2018
Várpalota Város Önkormányzata
Közvilágítási szolgáltatási szerződés közvilágítás korszerűsítéssel, üzemeltetéssel és villamos energia biztosításával
2018.01.09.
2018.01.17.
D.8/2018
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Markológép vásárlása - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2018.01.10.
2018.02.02.
D.9/2018
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Class Arion gép, vontató vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2018.01.10.
2018.02.02.
D.13/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés-2017. - 1., 2. és 4. részek
2018.01.12.
2018.02.16.
D.12/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Az építési engedély köteles Nyírő Gyula Kórház – Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet magas biztonsági fokozatú pszichiátria új épületének kialakításához szükséges tervezési szolgáltatás beszerzése az EFOP-2.2.6-VEKOP-16-2016-00001 számú, „Pszichiátriai ellátórendszer strukturált fejlesztése” megnevezésű projekt keretében.
2018.01.12.
2018.03.12.
D.11/2018
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási Keretszerződés Projektellenőri, Építési Műszaki Ellenőri, Szakági Műszaki Ellenőri és Szakértői feladatok ellátására a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. által Magyarország Központi Költségvetéséből finanszírozott környezeti kármentesítési projektek megvalósítása során
2018.01.12.
2018.01.23.
D.10/2018
Debreceni Egyetem
„DEK-499 Közreműködői szerződés DE KEK részére vesekőzúzási (ESWL) szolgáltatás ellátására”
2018.01.12.
2018.02.07.
D.14/2018
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
Vállalkozási szerződés alapján Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium fejlesztéséhez kapcsolódóan a meglévő épületek átalakítására vonatkozó engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése és tervezői művezetés biztosítása a Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat Helyi építészeti-műszaki tervtanácsa által elfogadott koncepció alapján
2018.01.15.
2018.02.14.
D.15/2018
Orosházi Kórház
Betegbiztonság növelését célzó komplex infrastruktúrális fejlesztések az Orosházi Kórházban - 8. rész
2018.01.16.
2018.01.30.
D.17/2018
MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet
Multi-mode leolvasó rendszer beszerzése
2018.01.18.
2018.02.23.
D.16/2018
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
Határidős adásvételi szerződés sebészeti varrógépek és tárak beszerzésére a Zala Megyei Szent Rafael Kórház részére konszignációs raktár biztosításával - 2. és 3. rész
2018.01.18.
2018.02.20.
D.21/2018
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Az EFOP 3.2.4-16 „Digitális kompetencia fejlesztése” elnevezésű kiemelt projekt keretében iskolai Wifi hálózatok kiépítése - Észak-Magyarországi Régió
2018.01.19.
2018.01.23.
D.19/2018
Debreceni Egyetem
„DEK-499 Közreműködői szerződés DE KEK részére vesekőzúzási (ESWL) szolgáltatás ellátására”
2018.01.19.
2018.02.19.
D.18/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
„Képzési és oktatási feladatok ellátása az EFOP-2.2.0-16-2016-00003 azonosító számú projekt keretében az Állami Egészségügyi Ellátó Központ részére” 1. és 2. rész
2018.01.19.
2018.03.06.
D.20/2018
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
Nyomdai szolgáltatás beszerzése 2 részben - 1. rész
2018.01.22.
2018.02.27.
D.22/2018
Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság
„Nyomdai szolgáltatás beszerzése” 2 részben - 1. rész
2018.01.22.
2018.02.08.
D.23/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
CLS hátizsák beszerzése
2018.01.26.
2018.01.29.
D.24/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Leletező munkaállomáshoz szükséges eszközbeszerzés”
2018.01.29.
2018.02.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el