Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.379/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Pannonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ parkolójának kialakítása a műemlék magtár mellett
2015.06.12.
2015.07.13.
D.346/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.05.28.
2015.07.13.
D.330/2015.
Zala Megyei Kórház
Veszélyes hulladékok szállítása és ártalmatlanítása
2015.05.21.
2015.07.13.
D.246/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
A Beauty World Middle East szakkiállításon magyar stand építése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.523/2015.
Mórahalom Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/C-12-2013-0180 azonosító számú, "Napelemes kiserőmű létesítése Mórahalom Városi Önkormányzat beruházásában" megnevezésű projekt keretében napelemes erőmű kivitelezési munkáinak megvalósítása vonatkozásában
2015.06.26.
2015.07.14.
D.391/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint az Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítésére
2015.06.17.
2015.07.15.
D.380/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.382/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.390/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint a Szent László Híd és környéke, Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítése
2015.06.17.
2015.07.15.
D.381/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.383/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Építész-Faktor Tervező és Építés Szervező Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.331/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés keretén belül a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2015.05.21.
2015.07.15.
3.K.27.118/2015/6.
Esztergom Város Önkormányzata
„Esztergom Város Önkormányzata tulajdonában lévő ingatlanok őrzése"
2015.07.16.
D.567/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2015.07.15.
2015.07.16.
D.394/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archivum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében felmérési és koncepcióterv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.395/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében engedélyezési és kivitelezési terv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.320/2015.
Jászárokszállás Város Önkormányzata
ÉÁOP-5.1.2/D2-11-2011-0037 számú, Jászárokszállás Szarv-ágy patak árvízvédelmi fejlesztése c. projekt keretén belül a Szarv-ágy patak árvízvédelmi fejlesztésének kivitelezése a dokumentáció részét képező műszaki tervek és vízjogi létesítési engedély alapján - Kbt. mellőzése
2015.05.19.
2015.07.16.
D.398/2015.
Budapest Környéki Törvényszék
Telefonalközpont bérbevétele és az alközpont elemeinek üzemeltetése, rendszeres karbantartása 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.19.
2015.07.17.
D.392/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.06.18.
2015.07.17.
D.396/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nyomatmenedzsment rendszer kialakítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2") című kiemelt projekt keretében (kódszám: EKOP-1.1.4-2013-2013-0001)" - KM0101-10FMNY1 tárgyban
2015.06.19.
2015.07.17.
D.378/2015.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bűnügyi Főigazgatósága
A NAV Bűnügyi Főigazgatósága budapesti ingatlanjainak műszaki üzemeltetése vállalkozási szerződés keretében (gondnoki jelenléttel biztosított folyamatos üzemeltetés, gyorsszolgálati hibajavítás és üzemzavar elhárítás, épületgépészeti és biztonságtechnikai berendezések előírt tervszerű karbantartása, az eseti feladatok végrehajtása)
2015.06.12.
2015.07.17.
D.551/2015.
Magyar Diáksport Szövetség
Vállalkozási szerződés a Kézikönyv a Nemzeti Egységes Tanulói fittségi Teszt (NETFIT) alkalmazásához c. kiadvány nyomdai sokszorosítására, valamint a Multidiszciplináris I-II. tanulmánykötettel kapcsolatos nyomdai szolgáltatások ellátására - TÁMOP projekt keretében
2015.07.08.
2015.07.20.
D.535/2015.
HungaroControl Zrt
Rendezvényszervezési és kapcsolódó feladatok ellátása a HungaroControl Zrt. számára.
2015.06.30.
2015.07.20.
D.387/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.06.16.
2015.07.20.
D.319/2015.
Kittenberger Kálmán Növény-és Vadaspark Szolgáltató Kht
ZooEvolúció. A Veszprémi Állatkert kiemelt és integrált vonzerő-, termék- és infrastruktúrafejlesztése KDOP projekt keretében Elefánt Park, látványkifutó, vendégforgalmi bejárat II. ütem, vizes élővilágot bemutató projekt, orrszarvúház és orrszarvú kifutó és madárröpde építési beruházásának teljes körű kivitelezése egyösszegű átalányáron szerződése - 1. és 2. sz. szerződésmódosítás
2015.05.19.
2015.07.20.
D.292/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a „Békés Megyei Ivóvízminőség-javító Program” című KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása vonatkozásában
2015.05.13.
2015.07.20.
D.548/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Hallgatói rendezvények szervezése
2015.07.06.
2015.07.21.
D.522/2015.
Hasznosi Szabadidő Egyesület
"Mátrakapu kaland- és ökoturisztikai élménypark működéséhez, üzemeltetéséhez kapcsolódó- Bútorok, berendezési és kommunikációs eszközök beszerzése" tárgyú ÉMOP-2.1.1/B-12 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő árubeszerzés megvalósítása
2015.06.26.
2015.07.23.
D.365/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
Vállalkozási szerződés kötése a MÁV-START Zrt. tulajdonában lévő 1 db prototípus kioszk megtervezésére és átalakítására és 60 db jegyátvételi kioszk átalakítására
2015.06.05.
2015.07.23.
D.404/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Multifunkciós eszközök beszerzése (Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013 KM0101-10FMNY13 1. részteljesítés)
2015.06.22.
2015.07.24.
D.550/2015.
Józsefvárosi Önkormányzat
Vállalkozási szerződés tervezési, útépítési és iskolaépület lábazat vízszigetelési munkálatok elvégzésére
2015.07.08.
2015.07.24.
D.543/2015.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés portaszolgálati és őrzés-védelmi feladatok ellátására az OVF központi irodaépületében, valamint az OVF Hármashatár-hegyi telephelyén.
2015.07.03.
2015.07.24.
D.545/2015.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás
2015.07.06.
2015.07.27.
D.583/2015.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás - Kbt. mellőzés
2015.07.06.
2015.07.27.
D.562/2015.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1., 2.részek
2015.07.13.
2015.07.28.
D.529/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.560/2015.
Országos Mentőszolgálat
MIR szoftver fejlesztés szolgáltatás
2015.07.13.
2015.07.28.
D.530/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B” kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.563/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében, FIDIC Piros Könyv szerinti kivitelezési munkákhoz kapcsolódóan független mérnöki, műszaki ellenőri feladatok ellátása, a 191/2009. (IX.15) Korm. rendelet szerint, a kiviteli tervdokumentációban meghatározott, csökkentett műszaki tartalomnak megfelelően
2015.07.14.
2015.07.29.
D.281/2015.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
"Szociális városrehabilitáció Ferencvárosban, József Attila Terv I. ütem" projekt keretében "Térfigyelő rendszer bővítése"
2015.05.06.
2015.07.29.
D.539/2015.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Szociális Városrehabilitáció Ferencvárosban - József Attila Terv I. ütem, Budapest IX. kerület, Gát u. 25. sz. alatti Ferencváros Munkaerő-piaci Iroda kialakítása és az épület homlokzatának felújítása II.
2015.07.02.
2015.07.30.
D.541/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-7529/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.540/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-6174/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.393/2015.
Magyar Államkincstár
A Magyar Államkincstár vagyon és felelősségbiztosítása, gépjárműveinek kötelező felelősség és casco biztosítása - 1. rész
2015.06.18.
2015.08.03.
D.576/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B" kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.577/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.525/2015.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Csipke-városközpont megújítása - Kiskunhalas belvárosi akcióterületének fejlesztése, beruházás azonosító: DAOP-5.1.2/A-09-2f-2013-0001 projekt kivitelezésére II ütem, új homlokzati nyílászárók gyártása és beépítése
2015.06.26.
2015.08.04.
D.519/2015.
Fővárosi Vízművek zRt.
Adásvételi keretszerződés asztali számítógépek, monitorok, notebook és ultrabook számítógépek, valmaint tabletek szállítására a Fővárosi Vízművek Zrt. részére - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.04.
D.402/2015.
Déri Múzeum
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2015.06.22.
2015.08.04.
D.401/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltetett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű után gyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása
2015.06.19.
2015.08.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el