Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.418/2011.
Szentendre Város Önkormányzata
Orvosi műszerek, informatikai eszközök és a hozzájuk tartozó bútorok beszerzése szállítási szerződés keretében Szentendre Város Egészségügyi Intézményei részére
2011.06.15.
2011.07.26.
D.418/2013.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2013.09.20.
2013.10.08.
D.418/2014.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP program megvalósítása során a lakossági tájékoztatással, valamint a nyilvánosság biztosításával kapcsolatos tevékenységek ellátására
2014.08.06.
2014.08.29.
D.418/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.418/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor beszerzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" című projekt kiegészítéseként
2016.06.06.
2016.07.08.
D.418/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Medlines Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.418/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítása - 2017. január 2. Kis-Sellő Bt.
2018.12.18.
2019.02.14.
D.418/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. július 6.) EKR000277062018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.418/2020
Péliföldi Örökzöld Egyesület
Tarjáni idősek otthona felújítása - 2. rész EKR001612152019
2020.09.25.
2020.11.06.
D.418/2021
Bátonyterenye Város Önkormányzata
„Bátonyterenye - rendezvényszervezés TOP-5.2.1.” EKR000932862019
2021.09.23.
2021.12.08.
D.418/2022
Csengersima Község Önkormányzat
Műtárgyak létesítése EKR001330762022
2022.10.30.
2022.12.16.
D.418/2023
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
„Médiavásárlás 2 részben - 1. rész: In- és outdoor hirdetési felületek EKR000837682023
2023.09.27.
2023.10.05.
D.418/2024
Nemzeti Választási Iroda
„Őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása a Nemzeti Választási Iroda részére 2024” EKR002382432023
2024.07.03.
2024.08.05.
D.418/2025
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
Jusztícia parkolási ügyviteli szoftver vásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.27.
2025.10.16.
D.418/2026
Fesztiválakadémia Nonprofit Kft.
„Krúdy utca 12. tetőtér kivitelezése” EKR000800882026
2026.08.03.
D.419/13/2009
Fejér Megyei Önkormányzat, képviseli: Dr. Szabó László ügyvéd, Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda
Sárbogárd, Petőfi Sándor Gimnázium épületének bővítése, felújítása és az iskolaépület berendezési tárgyainak beszerzése
2009.07.30.
2009.08.24.
D.419/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Kelet-magyarországi közutak, gyorsforgalmi utak és vasutak fejlesztésével kapcsolatos beruházásokat támogató rendezvényszervezési feladatok ellátása
2010.05.25.
2010.06.30.
D.419/2011.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzatának 100 -os tulajdonában lévő Esztergom Prímás Szigeten található ingatlan és azon állami támogatással megvalósult Aquasziget Esztergom Élményfürdő teljeskörű üzemeltetése
2011.06.15.
2011.07.08.
D.419/2012.
Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Kaposvári Víztározó kialakítása tárgyában
2012.07.02.
2012.08.02.
D.419/2013.
Körmend Város Önkormányzata
Körmend Város szennyvízcsatornázásának fejlesztése Alsóberkifalu, Felsőberkifalu és Horvátnádalja településrészek bevonásával projekt megvalósításához szükséges építési beruházás FIDIC piros könyv szerint vállalkozási szerződés keretében
2013.09.23.
2013.11.11.
D.419/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2014.08.07.
2014.09.30.
D.419/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (M.D.Point Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.419/2016.
Maklár Község Önkormányzata
Esővíz elvezető árok létesítése a Maklár külterület 037, 043/35, 046, 047/2, 052, 059/1, 060, 061/9, 064, 067/15, 068, 070/13, 070/20, 070/21 és 070/35 hrsz.-ú ingatlanokon, a 609-12/2014 ügyiratszámú vízjogi létesítési engedély és ennek módsoítása, továbbá a 623-7/2014/VH ügyiratszámú vízjogi létesítési engedély alapján, vállalkozási szerződés keretében
2016.06.06.
2016.07.25.
D.419/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Medtech Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.419/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés autóbuszok belső utasterének tisztítása - 2018. december 6. Kis-Sellő Bt.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.419/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása (2018. május 28.) EKR000144122018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.419/2020
A.K.S.D. Kft.
Az A.K.S.D. Kft. telephelyein élőerős őrzés- védelmi (vagyonvédelmi) szolgáltatás, portaszolgálat ellátása EKR000799612020
2020.09.25.
2020.11.06.
D.419/2021
Tiszaföldvár Város Önkormányzata
Közétkeztetés Tiszaföldváron EKR001053252021
2021.09.23.
2021.11.12.
D.419/2022
MVM Mátra Energia Zrt
„08/2022_Erőmű szigetelési munkái” EKR000734912022
2022.11.02.
2022.12.19.
D.419/2023
Müpa Budapest Nonprofit Kft.
„Médiavásárlás 2 részben - 2. rész: Heti és havi print hirdetési felületek" EKR000837682023
2023.09.27.
2023.10.05.
D.419/2024
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
„Élelmezési szolgáltatás és konyha üzemeltetés” EKR002256812023
2024.07.03.
2024.09.06.
D.419/2025
Gödöllő Város Önkormányzata
„Piac fejlesztése - Árusító pavilonok, térlefedés” EKR001654462024
2025.06.27.
2025.09.19.
D.419/2026
Hejőpapi Község Önkormányzata
Új bölcsőde és tálaló konyha építése EKR001928042024
2026.08.03.
D.419/9/2006.
Harkány Város Önkormányzata
2006.08.02.
D.42/10/2008.
Budapest Főváros XV. Kerület Önkormányzat Egészségügyi Intézménye
2008.02.18.
D.42/10/2009
Dunaföldvár Város Önkormányzata
Tervezési szerződés Dunaföldvár Város Önkormányzata „Integrált mikrotérségi oktatási központ és hálózat fejlesztése Dunaföldvár, Bölcske, Madocsa településeken” című projekt megvalósítására
2009.02.06.
2009.03.05.
D.42/2010.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Nyírbátori Oktatási Centrum tornacsarnok építés pótmunkái
2010.01.25.
2010.02.16.
D.42/2011.
Paksi Atomerőmű Zrt.
Minősítő auditok lebonyolítása 2011-2013. években
2011.01.21.
2011.03.07.
D.42/2012.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
ICR/OCR és workflow szoftver licenc vásárlás
2012.01.16.
2012.02.23.
D.42/2013.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázhálózat létesítés - Kivitelezők kiválasztása
2013.01.30.
2013.02.19.
D.42/2014.
Igal Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0017 "Igal város szennyvíz csatornahálózatának bővítése"- kivitelezés FIDIC piros könyv szerint
2014.01.27.
2014.03.12.
D.42/2015.
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.
BFVK Zrt. - Bálna Budapest és egyéb ingatlanok takarítása, valamint csúszásmentesítés 2014-2015. - 1. rész
2015.01.27.
2015.03.11.
D.42/2016.
Magyar Államkincstár
Rendezvényszervezői feladatok ellátása keretében oktatás, szállás és ellátás biztosítása 2 alkalommal, alkalmanként 3 munkanapos időtartamban, alkalmanként 100 fő részére
2016.01.19.
2016.02.12.
D.42/2017.
Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet
Egészségügyi-ápolói feladatok ellátása 2014. évtől - Kbt. mellőzése
2017.02.01.
2017.02.27.
D.42/2018
Mátrai Erőmű ZRt.
„A Mátrai Erőmű ZRt. részére új gyártású bontófogak szállítása újrahasznosítható bontófogak visszavásárlásának kötelezettségével 2018-2019. években.” 1. rész
2018.02.21.
2018.03.27.
D.42/2019
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K1931 HHM részére nátrium-hidroxid, sósav, mész - 2. rész EKR000842192018
2019.02.16.
2019.04.04.
D.42/2020
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika bontási munkák (2 rész)
2020.02.11.
2020.03.03.
D.42/2021
Nemzeti Sportközpontok
Vizitúra megállóhely létesítése Siófokon EKR000537922019
2021.02.04.
2021.05.03.
D.42/2022
Soltvadkert Város Önkormányzata
„Kerékpárút építése” EKR000332682019
2022.02.02.
2022.04.14.
D.42/2023
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 3. rész: Transzformátorok: 36 kV 50-1600 kVA-ig
2023.02.08.
2023.04.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el