Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.721/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. informatikai eszközök karbantartási szolg., oktatás, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (Colorspektrum Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.717/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció kiáll.tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart.szolgáltatás, irodaszer, sokszorosítási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, műszaki, karbantartási anyagok, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Polko-Print Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.716/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biotest Hungaria Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.713/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, műszaki, karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungaria Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.11.10.
2014.12.08.
D.711/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomarker Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.709/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biocenter Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.707/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy., egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, munkaruha, védőruha, műszaki, karbantartási anyagok, textilek, varrodai anyagok beszerzése (Barta Kereskedelmi és Szolgátató Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.705/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások (Axcis-Bau Építőipari Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.704/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások (Atlant Épülettervező Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.701/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás (Apfana Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.699/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan) (Alinea 2000 Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.698/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., építési beruházások, gépjármű fenntartás anyagai, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg.(ingatlan), kisértékű gépek, berendezések, kisértékű tárgyi eszközök, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű tárgyi eszközök, nyomdai, dekorációs anyagok, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (999 Aprócikk Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.11.10.
2014.12.08.
D.697/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (77 Elektronika Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.694/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeletési, fenntart. szolg., hulladékszállítási szolgáltatások, ingatlanbérleti díj, villamosenergia-szolgáltatás, víz- és csatornadíjak (Zsolnay Örökségkezelő Közhasznú Nonprofit Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.692/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (WIP Orvosi Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.688/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Különböző, egymással nem összefüggő szakmai anyagok beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.687/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, szakanyag vegyszerek beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.684/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan), kisértéká gépek, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Tóth és Társa Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.682/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Takarítási szolgáltatások beszerzése (Top-Net Nívó Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.680/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szakanyag vegyszerek beszerzése (Tecom Analítical System Kft.) 2012. évben -Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.678/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. beszerzése (Szívkatéter Terápia Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.676/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., takarítási szolgáltatások, víz- és csatornadíjak (Szekszárdi Vízmű Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.674/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Speeding Mérnöki Ker. és Szolg. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.673/2014.
Pécsi Tudományegyetem
IKIR szakértői szolgáltatás beszerzése (Softic Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.669/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, javítási szolgáltatás beszerzése (Siel-Inczédy és Társa Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.667/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Sarstedt Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.666/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, postaköltég, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Prospero Könyvei Kft) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.665/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szakmai anyagok, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, protokoll tárgyak beszerzése, személyi jellegű kiadások, textilek, varrodai anyagok beszerzése (Pólótransz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.663/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, Humán egészségügyi szolg. beszerzése (Pedicomp Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.662/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció kiáll.tárgy., egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., ingatlanbérleti díj, távhő- és melegvizszolgáltatás, villamosenergia-szolgáltatás beszerzése (Pécsi Tudásközpont Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.660/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, gázenergia-szolgáltatás díja, hulladékszállítási szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan) távhő- és melegvíz szolgáltatás díja, villamosenergia-szolgáltatás, víz- és csatorna szolgálatás (Pécsi Távfűtő Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.659/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások,irodaszer, sokszorosítási anyagok, szakkönyv, folyóirat beszerzése (Pauker Holding Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.658/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Ovimed Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.655/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Novomed Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.653/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Neurend Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.652/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Nanotest Hungary Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.651/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb üzemeltetési, fentart. szolg. , Tanácsadói, szakértői szolgáltatások (MŰÉP Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.649/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia-szolgáltatás díja, távhő- és melegvíz-szolgáltatás díja (MK-Medenergo Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.647/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Éptési beruházás beszerzése (MEGARON Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.646/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Javítási és karbantartási szolgáltatások beszerzése (Mediso Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.645/2014.
Pécsi Tudományegytem
Karbantartási, javítási szolgáltatás, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök beszerzése (Medinst Plusz Ker. és Szolg. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.643/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Medico-Digitális Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.642/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Medico Digitális Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.641/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy., egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás beszerzése (Markcon Kommunikációs Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.640/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fentart. szolg., számítógép szoftver adatbázisokhoz kapcs. inform. szolgáltatás beszerzése (Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.639/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Adatátviteli célú távközlési díjak, bérleti díjak, építési beruházások, késedelmi kamat, mobil telefondíj, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése, vezetékes telefondíj (Magyar Telekom Nyrt. (T-Systems) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.638/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési fentart. szolg., juttatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, kisértékű gépkek, berendezések, kisértékű tárgyi eszközök, mobil telefondíj, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, vezetékes telefondíj (Magyar Telekom Nyrt. (T-mobile) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.637/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, postaköltség, szakkönyv folyóirat beszerzése (Magyar Posta Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.636/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., protokoll tárgyak beszerzése, reklám és propagandakiadások beszerzése (Macmaestro Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.635/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Logo-Tex Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el