Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.572/2015.
Kodina Fuvarozási, Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
"Komplex vállalati technológia - fejlesztés a KODINA Bt-nél" c. projekt megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.05.
D.514/2015.
Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány
A Holocaust Dokumentációs Központ és Emlékgyűjtemény Közalapítvány épületének elektromos és gépészeti üzemeltetése és karbantartása
2015.06.23.
2015.08.05.
D.595/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.547/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az „M0 déli szektor 3+200 - 11+650 km szelvényei közötti rekonstrukció I. ütemű kivitelezése (zajárnyékoló fal)” tárgyában
2015.07.06.
2015.08.06.
1.Kf.27.005/2015/2.
Borsodnádasd Város Önkormányzata
Többfunkciós Közösségi Ház felújítása és bővítése kivitelezésére vállalkozási szerződés
2015.08.06.
D.596/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.597/2015.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2015.07.29.
2015.08.06.
D.568/2015.
Pilis Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Pilis város közigazgatási terültén
2015.07.16.
2015.08.06.
D.573/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Forgalomszámláló rendszer kialakítása - II/2014.
2015.07.17.
2015.08.08.
D.553/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés az 521. sz. Solt északi elkerülő út építése tárgyában
2015.07.09.
2015.08.08.
D.399/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
A KÖZOP-5.1.0-07-2008-0001 azonosítószámú (Budapesti 4-es metróvonal I. szakasz) projektre vonatkozóan egységes, konzisztens záró költség-haszon elemzés (CBA) készítése
2015.06.19.
2015.08.08.
D.546/2015.
Balatonfüred Kulturális Közgyűjtemény Fenntartó Nonprofit Kft.
Vitorlástörténeti Interaktív kiállító tér kialakítása projekt keretében (KDOP2.1.1/D-12-2012-0023)
2015.07.06.
2015.08.10.
D.353/2015.
Szegedi Tudományegyetem
Szeged, Rákóczi tér 1. szám alatti egységek elköltöztetése új helyszínre - Kbt. mellőzése
2015.06.01.
2015.08.11.
D.389/2015.
Nagyszénás Község Önkormányzata
„Termálvíz-hasznosítási program Nagyszénás geotermikus adottságainak kiaknázására” KEOP- 4.3.0/11-2013-0003 azonosító számú pályázat keretein belül a geotermikus energia hőellátási célú hasznosításának megvalósításához szükséges szemléletformálással kapcsolatos feladatok ellátása, valamint a projekt megvalósítása során a nyilvánosság biztosítása, PR tevékenység ellátása
2015.06.17.
2015.08.11.
D.594/2015.
Pápa Város Önkormányzata
Turisztikai attrakciófejlesztés Pápán - A Pápai Eszterházy-kastély komplex, környezetb arát üzemeltetését lehetővé tevő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése, KDOP-2.1.1/A-09-2f-2010-0002 projektben csillár rekonstrukció
2015.07.28.
2015.08.12.
D.561/2015.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés ÉAOP "Interaktív sör- és gasztronómiai pincemúzeum Szolnokon" pályázat megvalósításához szükséges kiegészítő építési munkák elvégzésére
2015.07.13.
2015.08.12.
D.524/2015.
Heves Város Önkormányzata
Heves város magasépítési munkái: Közterületi WC, volt "Óráspavilon" felújítása tárgyú ÉMOP-1.2/A-09-2f-2011-0008 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő árubeszerzés megvalósítása
2015.06.26.
2015.08.12.
D.571/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A Várkertbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedés fejlesztés keretében - mély- és magasépítési kivitelezési feladatok, régészeti és restaurálási feladatok ellátása, továbbá egyes részelemek tekintetében műszaki tervek készítése - speciális pótmunkái megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.14.
D.557/2015.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
Mobil bútor besezrzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" c. projekt keretében
2015.07.10.
2015.08.14.
D.580/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
KEOP-5.6./E/15 "Egészségügyi eszközök energia-megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" pályázat keretében 1 darab PET/CT gép beszerzése
2015.07.20.
2015.08.17.
D.544/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 2. rész
2015.07.03.
2015.08.17.
D.588/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés orvosi, laboratoriumi és fogászati műszerek beszerzésére a PTE ÁOK részére - 13. rész
2015.07.27.
2015.08.17.
D.584/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvostechnikai eszközök gép-műszerek, mobíliák, bútorok beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a” TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítása és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” projekt keretei között és a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása c. Kiemelt Projekt, melynek kódszáma TIOP-2.2.8/14-1 keretei között - 4. rész
2015.07.22.
2015.08.17.
D.526/2015.
Országos Mentőszolgálat
Defibrillátorok beszerzése 2015.
2015.06.29.
2015.08.17.
D.521/2015.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1. rész
2015.06.25.
2015.08.17.
D.385/2015.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Adásvételi szerződés - Az egészséges ivóvíz biztosításához szükséges laboratóriumi fejlesztések megvalósítása céljából különféle labortechnikai készülékek és eszközök beszerzése - IV. rész
2015.06.15.
2015.08.17.
D.542/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében - 2
2015.07.02.
2015.08.18.
D.591/2015.
Zala Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés egészségügyi intézményi veszélyes hulladékok szállítására
2015.07.27.
2015.08.19.
D.554/2015.
Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
GINOP 5.2.1-14 azonosítószámú "Ifjúsági Garancia" című kiemelt projekt keretében meghirdetett "Munkaerő-piaci humán (tanácsadó) szolgáltatás biztosítása"
2015.07.10.
2015.08.19.
D.534/2015.
FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés keretében anyagmozgató gépek beszerzése - 1. rész
2015.06.30.
2015.08.19.
D.400/2015.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
1028 Budapest, Templom u. 12-14. (HRSZ: 54281)sz. alatti ingatlanon lévő Klebelsberg-kastély épületegyüttes felújítása, Klebelsberg emlékház és vendégház kialakítása
2015.06.19.
2015.08.19.
D.650/2015.
Tisztavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Vállalkozási szerződés: „Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása, a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása ” tárgyú, ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 azonosítószámú projekt kerékpárút, hídműtárgy és vasúti átjáró építés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.08.07.
2015.08.24.
D.531/2015.
Máv Zrt.
Háztartás-vegyipari termékek adásvétele letéti raktárszerződés keretében
2015.06.30.
2015.08.24.
D.397/2015.
Balatonföldvári Többcélú Kistérségi Társulás
Kerékpáros túraútvonal hálózat kialakítása a Balatonföldvári kistérség területén projekt keretében Szántód-Szántódpuszta kerékpárút kivitelezése
2015.06.19.
2015.08.24.
D.634/2015.
Közigazgatási és Igazságügyi Hivavatal
EKOP-2.1.23 A járási hivatalok integrálása kormnyhivatalok ügyfélszolgálati rendszerébe keretében „A személyes ügyfélszolgálatok helyi ügyfélhívó rendszereihez szükséges alkalmazások, terminálok, sorszámosztók, kijelzők és szükséges szoftverek beszerzése, szállítása, integrálása és üzembe helyezése”
2015.07.31.
2015.08.24.
D.565/2015.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái
2015.07.14.
2015.08.24.
D.538/2015.
Nyírő Gyula Kórház-Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet
Laboratóriumi reagensek beszerzése 24 hónapra, a vizsgálatok végzésére alkalmas automaták kihelyezésével - 3 rész
2015.07.02.
2015.08.25.
D.579/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.07.20.
2015.08.25.
D.537/2015.
Ivád Község Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés megkötése települési szilárd hulladék összegyűjtésére és ártalmatlanítására - Kbt. mellőzése
2015.07.02.
2015.08.25.
D.665/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Vezetékes és mobil telefonszolgáltatás (Magyar Telekom Nyrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.08.26.
D.647/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.08.07.
2015.08.26.
D.566/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés "A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban" c., ÉMOP-4.1.2/A-11-02019-0001 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök és mobíliák szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére III. tárgyban
2015.07.15.
2015.08.26.
D.559/2015.
FŐTÁV Zrt.
FŐTÁV Zrt. tulajdonában, használatában levő, kijelölt ingatlanok és nyomvonalas létesítmények alatti terület karbantartása
2015.07.13.
2015.08.26.
D.556/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Mentési rendszer bővítése és műszaki korszerűsítése Licenc szállítása és támogatási szolgáltatások
2015.07.10.
2015.08.26.
D.587/2015.
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Parkolás nyilvántartó rendszerhez szükséges PDA eszközök és kapcsolódó tartozékok, valamint mobil nyomtatók beszerzése
2015.07.27.
2015.08.27.
D.635/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Egységes tulajdoni nyilvántartást és üzemeltetést támogató szoftver fejlesztése, illetve tizenkét hónapos szoftverkarbantartás és support biztosítása a TÁMOP-6.2.5-B-13/1-2014-0001 azonosító számú, „Szervezeti hatékonyság fejlesztése az egészségügyi ellátórendszerben - Területi együttműködések kialakítása” c. kiemelt projekt keretében / Vállalkozási szerződés
2015.07.31.
2015.08.27.
D.564/2015.
Magyar Olimpiai Bizottság
Vállalkozási szerződés az Olimpia megvalósíthatóságához kapcsolódó rendezvények megszervezésére és lebonyolítására
2015.07.14.
2015.08.27.
D.558/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés nem beépítendő orvostechnikai eszközök beszerzésére TIOP 2.2.2 és TIOP 2.2.7 pályázat keretében – 2.
2015.07.10.
2015.08.27.
D.536/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Vegyszeres gyom-, kártevő- és rágcsálóirtás 2015. - 5., 8., 12., 27-32., 35-37. részek
2015.07.02.
2015.08.27.
4.K.27.094/2015/3.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése a FIDIC piros könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti, valamint szennyvíztisztító telep építés a FIDIC sárga könyv hivatalos magyar nyelvű fordítása szerinti kivitelezéssel és engedélyeztetéssel fővállalkozási szerződés keretében
2015.08.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el