Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.42/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 7. rész CT készülék beszerzése a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére;
2024.01.18.
2024.02.13.
D.42/2025
Abony Város Önkormányzata
Szakmai vezető tanácsadói feladatok ellátása tárgyú vállalkozási szerződés megkötése.
2025.01.16.
2025.05.05.
D.42/2026
Tiszabura Község Önkormányzata
„Helyi piac kialakítása” - Kbt. mellőzése
2026.02.03.
2026.05.13.
D.42/9/2006.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat (képviseli: Dr. Dobrossy István ügyvéd)
Kenézy Gyula Kórház címzett támogatású rekonstrukciója
2006.01.16.
2006.02.24.
D.420/16/2008
Róna Ker-Tész Kft. képviseli: Dr. Kelemen Zoltán ügyvéd
2008.10.13.
D.420/2009.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
HPV (Human Papilloma Vakcina 6-os, 11-es, 16-os, 18-as törzs elleni védelmet nyújtó oltóanyag) vírus elleni oltóanyag beszerzése
2009.07.31.
2009.08.03.
D.420/2010.
Pápa Város Önkormányzata
Pápa Városi Óvodák infrastrukturális fejlesztése
2010.05.25.
2010.07.05.
D.420/2011.
Nyugat-Magyarországi Egyetem Gazdasági Főigazgatósága
NymE TIOP 1.1.1.-07/1-2008-1041 számú pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés
2011.06.16.
2011.07.27.
D.420/2012.
Ajánlatkérő: Budapesti Közlekedési Zrt. Kérelmezett: Synergon Rendszerintegrátor Kft.
Vállalkozási szerződés a felszín és a felszín alatti közösségi közlekedésben forgalomirányítási és utastájékoztatási rendszer fejlesztésének megvalósítására, a szoftverkövetés és fejlesztés biztosításával
2012.07.02.
2012.07.16.
D.420/2013.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatorna Beruházási és Üzemeltetési Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés kombinált csatornatisztító célgép, ipari áramfejlesztő és kotró-rakodógép beszerzése 3 részben
2013.09.23.
2013.10.09.
D.420/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítái szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására az üzembe helyezése - 1. rész
2014.08.07.
2014.10.01.
D.420/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.420/2016.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Országos pénzügyi fogyasztóvédelmi hálózat kialakítása és működtetése KBE/159/2015.
2016.06.08.
2016.07.25.
D.420/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Premier G Med Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.420/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés a beszerző tulajdonában és használatában álló járművek (autóbuszok, személygépkocsik) javítása és karbantartása, valamint az ehhez kapcsolódó járulékos tevékenységek elvégzése - 2015. május 19. DAKK Zrt.
2018.12.18.
2019.01.09.
D.420/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása - építési beruházás (2018. július 6.) EKR000277202018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.420/2020
Kunhegyes Város Önkormányzata
TOP-2.1.3-15-JN1-2016-00020 Kunhegyes Kakat-ér rekonstrukciója I., valamint a TOP-2.1.2-15-JN1-201500009 Zöld város kialakítása a Kakat-ér mentén, Kunhegyes belterületén négy ajánlati rész alapján
2020.09.25.
2020.11.05.
D.420/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Használt, alacsonypadlós villamosok beszerzése EKR000910642021
2021.09.24.
2021.11.12.
D.420/2022
Ipolydamásd Község Önkormányzata
SKHU/1902/1.1/082 – „Bike paradise” EKR001013692022
2022.11.02.
2022.11.23.
D.420/2023
Boconád Községi Önkormányzat
„A boconádi Szeleczky-kastély fejlesztése” - 5. rész: Szeleczky-kastély belső felújítása EKR000476872021
2023.09.27.
2023.11.30.
D.420/2024
Kehidakustány Község Önkormányzata
„Járdafelújítás a Kossuth Lajos utcában” EKR001141102019
2024.07.05.
2024.09.23.
D.420/2025
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás 2025” EKR000726892025
2025.06.27.
2025.07.23.
D.420/2026
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Miskolc Főtér komplex fejlesztése tervezés” EKR000526292026
2026.08.03.
D.421/15/2008
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.09.29.
D.421/2009.
Szentendrei Református Egyházközség
Szentendrei Református Gimnázium épületének tornateremmel való bővítése, sporttechnológiai eszközök beépítése, két udvar burkolása, épület részleges akadálymentesítése
2009.07.30.
2009.09.09.
D.421/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
76.sz. főút Hévíz elkerülő út 1-4 szakaszainak (75. sz. főút korszerűsítése 0+210-1+745 és 76. sz. elkerülő út 0+000-9+125 kmsz. között) kivitelezése
2010.05.25.
2010.06.22.
D.421/2011.
Újfehértó Város Önkormányzata
Újfehértő Város közigazgatási területén a közvilágítási feladatok ellátására szolgáló berendezések korszerűsítése
2011.06.16.
2011.07.15.
D.421/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
ETE/IPA/ENPI programok lebonyolítását támogató IT rendszer fejlesztése
2012.07.02.
2012.08.13.
D.421/2013.
RUP-15 Rákospalota - Újpalota - Pestújhely Városfejlesztési Kft.
A KMOP-5.1.1./B-12-k-2012-0002 jelű "A Zsókavár utcai akcióterület III. ütemű fejlesztése szociális célú városrehabilitáció témában" megnevezésű pályázat keretében Budapest Főváros XV. kerület Zsókavár u. 46-62. sz. Társasház homlokzati és tető felújítása
2013.09.23.
2013.10.16.
D.421/2014.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádió beszerzése 2014.
2014.08.07.
2014.09.04.
D.421/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.421/2016.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskeméti Városháza műemléki felújításához kapcsolódó építészeti-műszaki tervezői feladatok ellátása, az építészeti-műszaki tervdokumentációk elkészítése és tervezői művezetés elvégzése
2016.06.03.
2016.06.21.
D.421/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (B.Braun Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.421/2018
AUTÓ UNIVERZÁL Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés szervizelési, karbantartási és javítási munkák elvégzésére - 2016. március 1. Stilotruck Kft.
2018.12.18.
2019.02.14.
D.421/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Mini bölcsőde kialakítása - építési beruházás (2018. július 17.) EKR000404912018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.421/2020
Badacsonytomaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés parkoló útépítés és csapadékvíz elvezetés kivitelezési munkáinak ellátására a Badacsonytomaj zöld város kialakítása című és TOP-2.1.2-15-VE1-2016-00009 azonosítószámú projekt keretében
2020.09.25.
2020.12.01.
D.421/2021
Budapesti Rendőr-főkapitányság
„Multifunkciós nyomtatók bérlete és üzemeltetése” EKR000893932021
2021.09.25.
2021.10.08.
D.421/2022
Nemzeti Földügyi Központ
Ingatlanok értékbecslése 2022 EKR001442412022
2022.11.02.
2023.01.10.
D.421/2023
Széchenyi István Egyetem
Diagnosztikai és orvostech. eszk. beszerzése ETO - 2. rész EKR000918682023
2023.09.27.
2023.10.10.
D.421/2024
Kehidakustány Község Önkormányzata
„Dr. Kovács Lajos sétány fejlesztése, tájépítészet” EKR001156472020
2024.07.05.
2024.10.01.
D.421/2025
Somogy Vármegyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
„Labor fogyóanyagok, reagensek, automaták / 2024.” - 22. rész Immunkémiai vizsgálatokhoz automata EKR000611152024
2025.06.27.
2025.08.14.
D.421/2026
Simontornya Város Önkormányzata
„Munkagépek beszerzése adásvételi szerződés keretében” - 1. rész - 1 darab kotró-rakodó gép beszerzése EKR002240372023
2026.08.04.
D.421/5/2006.
Nemzeti Autópálya Zrt.
Ajánlatkérő beruházásában megvalósuló közútfejlesztési projektek mérnöki lebonyolítói feladatai és minőség-ellenőrzése
2006.06.22.
2006.07.14.
D.422/14/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatorna Beruházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok szennyvízelvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására
2011.06.16.
2011.07.22.
D.422/2009.
Szentendrei Református Egyházközösség
Szentendrei Református Gimnázium épületének tornateremmel való bővítése, sporttechnológiai eszközök beépítése, két udvar burkolása, épület részleges akadálymentesítése
2009.07.30.
2009.09.09.
D.422/2010.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Csípő- és térdprotézisek, csontcement szállítása
2010.05.26.
2010.06.30.
D.422/2012.
Költségvetési Intézmények Gazdasági Szervezete
12 havi étkezéshez szükséges élelmiszer - alapanyagok beszerzése 2012. 11. rész
2012.07.03.
2012.07.24.
D.422/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Szolgáltatási szerződés takarítási feladatok ellátására a Pécsi Tudományegyetem telephelyein 3. és 8. rész
2013.09.23.
2013.10.28.
D.422/2014.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Természettudományos oktatás komplex megújítása a Táncsics Mihály Gimnáziumban” című projekt keretében szaktanári segédlet, valamint tanulói munkafüzet tananyagfejlesztése, és az ahhoz szervesen kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
2014.08.08.
2014.09.08.
D.422/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el