Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.634/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeltetési fenntartási szolg. beszerzése, ingatlanbérleti díj, víz- és csatornadíjak (Laterum Kereskedelmi Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.633/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Labsystem Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.630/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. beszerzése (Kővár és Radnai Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.625/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgátatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg. élelmiszer beszerzés, ingatlanbérleti díj, (Kama Festival Service Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.623/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, egyéb szolgáltatások beszerzése (Joó Katalin) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.621/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Izinta Kereskedelmi Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.619/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, javítási szolgáltatás, karbantartási kisjavítási szolg., műszaki karbantartási anyagok beszerzése (Intertherm Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.618/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése (ID Research Kutatási és Képzési Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.615/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, dekoráció, kiáll. tárgy., egyéb üzemeltetési fenntartási szolg., informatikai eszközök karbantartási szolg., karbantartási javítási szolgáltatás, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (H-Copex Irodatehcnikai Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.614/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, kommunikációs szolgáltatások, tanácsadói, szakértői szolgáltatások beszerzése (HBCS Audit Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.613/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök karbantartási szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékú gépek, berendezéske, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértéká tárgyi eszközök, számítástecnikai és ügyviteli eszközök, vagyoni értékű jogok beszerzése (H2G2 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.611/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben -Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.610/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (GE Hungary Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.609/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia szolgáltatás beszerzése (GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.607/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások beszerzése (Fünfkirchen Medical Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.606/2014.
Pécsi Tudományegytem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, ingatlanbérleti díj, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (Fresenius Med.Care M.O. EÜ. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.605/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyag vegyszerek beszerzése (Frank Diagnosztika Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.596/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak,egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.595/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, egyéb szakmai anyagok beszerzése, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagnosticum Kft.) 2012 évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.594/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítógép szoftver adatbázisokhoz kapcsolódó informatikai szolgáltatás (Dexter Informatikai Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.591/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia-szolgáltatás díja, karbantartási, kisjavítási szolgáltatás, távhő- és melegvíz szolgáltatás díja (Dalkia Energia Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.587/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások, informatikai eszközök, irodaszer, sokszorosítási anyagok, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (Colorspectrum Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.585/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Éves IKIR üzemeltetési díj (BT Limited Magyarországi Fióktelepe) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.580/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (Biocenter Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.579/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egészségügyi szakanyagok, kisértékű gépek, berendezések, munkaruha, védőruha beszerzése (Barta Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.576/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási kisjavítási szolgáltatások (Andrics és Társa Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.575/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, javítási és karbantartási szolgáltatások (Anamed kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.573/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (3DHistech Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.530/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp. XIV. ker. Szikszó parkban lévő, épületben elhelyezett körzeti nyomásszabályozó (hrsz.: 29973/285) rekonstrukcióhoz gázelosztó vezetékek építése - Közbeszerzési eljárás száma: 1655)
2014.10.17.
2014.12.08.
D.620/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (IVF EU. Kht.) 2012 évben - kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.07.
2.Kf.22.367/2013/3
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072. projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv
2014.12.07.
9.P.20.596/2014/16.
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzat
Irodaszerek beszerzése 2011. évben
2014.12.04.
D.539/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása" című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.27.
2014.12.04.
D.538/2014.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Élményelemek, kiállítási, berendezési tárgyak, interaktív elemek a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához
2014.10.22.
2014.12.04.
D.523/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2014.10.15.
2014.12.04.
14. K.33.102/2014/6.
FRIKOBER Kft. (1021 Budapest, Budakeszi út 73, G. épület)
Nagytőke vízhálózat rendszerének hálózatrekonstrukciója
2014.12.03.
D.828/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Személy- és kistehergépjárművek javítása, szervizelése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére.
2014.11.18.
2014.12.03.
D.537/2014.
Sárisáp Község Önkormányzata
Eszközbeszerzés inkubátorház felszereléséhez
2014.10.21.
2014.12.01.
D.564/2014.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Acél szádlemezek beszerzése a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztéséhez szállítási szerződés keretében
2014.11.06.
2014.11.28.
D.559/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magiszter.net elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.11.03.
2014.11.28.
D.529/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által, egészségügyi intézmények számára 1. rész - Egyesített Szent István és Szent László Kórház - Rendelőintézet
2014.10.17.
2014.11.27.
Kfv.II.37.623/2014/3.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti szennyvíziszapok hosszú távú kezelése, ártalmatlanítása, hasznosítása tárgyban megvalósíthatósági tanulmány készítése
2014.11.26.
8.K.27.215/2014/8.
BIOKOM Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Pécs, Mecseki és Malomvölgyi Parkerdők zöldterületi munkáinak ellátása, valamint Pécs, Kertváros keleti és Kertváros nyugati parkjainak
2014.11.26.
D.546/2014.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2014.10.28.
2014.11.26.
D.550/2014.
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia új közösségi házának hőszivattyús fűtési rendszer megvalósítása
2014.10.29.
2014.11.26.
D.500/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
1 db 9 m-es Jimmy JIB kameramozgató berendezés kezelővel, szállítással és 1 db remote kamera, kandeláberre való installálással
2014.10.03.
2014.11.26.
26.K.33.744/2014/9.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
„A Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Bem rakparti ág kivitelezése (Budai észak-déli villamos kapcsolat kialakítása) (KÖZOP-5.5.0-09-11 -2011 -0015), Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széli Kálmán téri ág kivitelezése (Budai észak-déli villamos kapcsolat kialakítása) (KÖZOP-5.5.0-09-11 -2011 -0016) vállalkozási szerződés keretén belül"
2014.11.25.
20. K. 33800/2014/6.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádiók beszerzése 2014.
2014.11.25.
D.515/2014.
FŐKEFE Rehabilitációs Foglalkoztató Ipari Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés keretében "Számítástechnikai eszközök és szoftverek beszerzése"
2014.10.13.
2014.11.25.
D.824/2014.
Tatárszentgyörgy Községi Önkormányzat
Egészséges ivóvíz megteremtése Tatárszentgyörgyön (KEOP-1-3.0/09-11-2013-0036 azonosító számú - építési beruházás beszerzés
2014.11.14.
2014.11.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el