Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.389/2024
Szent István Király Múzeum
„Királyok és Szentek kiállítás- szállítmányozás” EKR001439102021
2024.06.11.
2024.08.22.
D.389/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben" - 2. rész (IKOP és IKOP Plusz): 75db és 1500 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.389/2022
Mezőberény Város Önkormányzata
„20 lakásos társasház kivitelezése a Mikszáth Kálmán u. 3. sz. alatt” EKR000078182019
2022.10.07.
2023.01.25.
D.389/2021
NIF Zrt.
„Tervezés - 26. sz. főút, Szirmabesenyő csomópont”
2021.09.06.
2021.09.24.
D.389/2020
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jegykiadók, jegy- és bérlet automaták beszerzése EKR000720362020
2020.09.08.
2020.09.21.
D.389/2019
Békés Megyei Központi Kórház
A Békés Megyei Központi Kórház székhelye, valamint a gyulai, békéscsabai, szeghalmi és mezőhegyesi telephelyein a betegek és dolgozók étkeztetésének jogszabályszerű biztosítása, a kórházi konyha üzemeltetésének ellátása.
2019.07.26.
2019.08.23.
D.389/2018
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Megbízási szerződés keretében őrzés-védelmi tevékenység ellátása
2018.11.19.
2018.12.13.
D.389/2017.
Magyar Természettudományi Múzeum
2015. október 20-án megkötött földgázellátási szerződés - Fővárosi Gázművek Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.09.08.
D.389/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.389/2015.
Nagyszénás Község Önkormányzata
„Termálvíz-hasznosítási program Nagyszénás geotermikus adottságainak kiaknázására” KEOP- 4.3.0/11-2013-0003 azonosító számú pályázat keretein belül a geotermikus energia hőellátási célú hasznosításának megvalósításához szükséges szemléletformálással kapcsolatos feladatok ellátása, valamint a projekt megvalósítása során a nyilvánosság biztosítása, PR tevékenység ellátása
2015.06.17.
2015.08.11.
D.389/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.389/2013.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Régészeti földmunka M86 Hegyfalu – Csorna szakaszán” vállalkozási keretszerződés keretében
2013.09.06.
2013.10.24.
D.389/2012.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Magyarországi Evangélikus Egyház által fenntartott oktatási-nevelési intézmények számára eszközbeszerzés a pedagógiai módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztéséhez a TIOP-1.1.1.-07 pályázat keretében
2012.06.13.
2012.07.24.
D.389/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
5 db hulladéklerakó rekultivációs kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2011.06.08.
2011.07.19.
D.389/2010.
Mikóháza Község Önkormányzata
Bor- és pálinkaturizmus fejlesztése a történelmi Tokaj-Hegyalján című projekt keretében pályázati projektmenedzsment ellátása
2010.05.13.
2010.06.14.
D.389/11/2006.
Dunakeszi Város Önkormányzata
2006.07.21.
D.388/2026
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Eger bel- és külterületi utak karbantartása” EKR000847452026
2026.07.19.
D.388/2025
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Településfejlesztési és településrendezési terv EKR000280822025
2025.06.13.
2025.07.17.
D.388/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 6. rész (; 1db WM betegszállító üzemképes, kiállítható állapotra történő restaurálása) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.388/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben" - 1. rész (KFF): 200db EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.388/2022
Váci Tankerületi Központ
"KALÁSZI SULI tető felújítása 2" EKR000903312022
2022.10.06.
2022.11.10.
D.388/2021
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit ZRt.
Költöztetési szolgáltatás EKR000569222021
2021.09.03.
2021.11.05.
D.388/2020
Pig And Hús KFT
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 5. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.388/2019
Kisköre Város Önkormányzata
Praxisközösségek létrehozása Kisköre Városi Önkormányzat vezetésével
2019.07.26.
2019.08.08.
D.388/2018
Oktatási Hivatal
Sporteszköz beszerzés az Oktatási Hivatal EFOP-3.1.5-16-2016-00001 azonosító számú kiemelt projektje keretében
2018.11.16.
2018.12.18.
D.388/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Különféle - orvosi felhasználásra - varrófonalak beszerzése - I., II., IV., VIII., X., XII., XIII/5., XIV/5. és XIV/6. részek
2017.07.31.
2017.09.11.
D.388/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.388/2015.
Adyliget Rendészeti Szakközépiskola
Vállalkozási szerződés az Adyligeti Rendészeti Szakközépiskola objektuma kijelölt részeinek takarítására
2015.06.17.
2015.07.07.
D.388/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.388/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.09.04.
2013.09.23.
D.388/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Záhony térség belső közúti infrastruktúrájának az ipari, logisztikai befektetésekkel összehangolt fejlesztése II. ütem kivitelezési munkáinak elvégzése
2012.06.13.
2012.06.26.
D.388/2011.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
DAOP 4.1.3/B-19-2009-0004 Bölcsődei ellátást nyújtó intézmények infrastrukturális fejlesztése és kapacitásának bővítése tárgyú projekt keretében bölcsőde építése
2011.06.08.
2011.07.04.
D.388/2010.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Kizárólag fogyasztásra, készétel vásárlására jogosító utalványok
2010.05.13.
2010.06.11.
D.388/13-I/2008
Siklós Város Önkormányzata képviseli: Marján Ügyvédi Iroda
2008.09.22.
D.387/2026
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Tervezési feladat ellátása 11 részben-00009” - 2-11. rész EKR000062402026
2026.07.17.
D.387/2025
Szalaszend Község Önkormányzata
„Belterületi vízrendezés Szalaszend településen” EKR000011802024
2025.06.13.
2025.09.08.
D.387/2024
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
6 darab gépjármű felújítása - 5. rész (1db Opel Olympia személygépjármű) EKR000086512024
2024.06.10.
2024.07.03.
D.387/2023
OPUS TITÁSZ Áramhálózati Zrt.
SF6 gázszigetelésű középfesz. kapcsolóberendezések EKR001710872021
2023.09.15.
2023.12.18.
D.387/2022
Budapesti Gazdasági Egyetem
Laptopok és perifériák beszerzése DKR22_06
2022.10.05.
2022.11.24.
D.387/2021
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Kéttengelyes Kaszálógép és Munkaszerelékei EKR001029132020
2021.09.01.
2021.11.03.
D.387/2020
Pig And Hús KFT
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 4. rész
2020.09.08.
2020.10.12.
D.387/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint Város Önkormányzata részére új városháza építése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.387/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
A Budapest XIV. ker. Róna utcai és Fót Keleti Márton utcai telephelyeken őrzés-védelem és portaszolgálati feladatok ellátása
2018.11.16.
2018.12.01.
D.387/2017.
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Közép-Dunántúli Régióban KDOP-5.2.1/C-11-2011-0001 pályázaton belül a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház, Elmegyógyászat és Gondozó épület felújítása és bővítése
2017.07.31.
2017.09.11.
D.387/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.387/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.06.16.
2015.07.20.
D.387/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.387/2013.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés őrzés-védelmi feladatok ellátására 2013. július 15. és 2014. május 15. között - 1. rész
2013.09.04.
2013.10.21.
D.387/2012.
Abádszalók-Kunhegyes Közös Szennyvízkezelő Társulás
Vállalkozási szerződés az Abádszalók-Kunhegyes közös szennyvízelvezetési és tisztítási projekt megvalósításához szükséges (FIDIC Sárga könyves feltételek szerint) kivitelezési munkáinak tárgyában (1. rész)
2012.06.13.
2012.07.24.
D.387/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.06.08.
2011.07.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el