Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.391/2018
Budapest Főváros Önkormányzata
MAC atlétikai pálya felújítása vállalkozási szerződés keretében
2018.11.21.
2018.12.28.
D.391/2017.
Oroszlányi Szakorvosi és Ápolási Intézet
2008. február 1-én megkötött és 2016. július 29-én módostottt étkeztetés beszerzése tárgyú szerződés a Czermann és Társa Kft-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.08.25.
D.391/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.391/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint az Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítésére
2015.06.17.
2015.07.15.
D.391/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.391/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása(KEOP-2.2.1/3F/09-2010-0002)
2013.09.09.
2013.10.21.
D.391/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.06.14.
2012.07.25.
D.391/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pannon-Fertő régió határon átnyúló vízellátás fejlesztése projekt keretében tervezési feladatok ellátása (PP1. I. ütem)
2011.06.09.
2011.06.23.
D.391/2010.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Hóeke-kés beszerzése 2010.
2010.05.14.
2010.05.31.
D.391/10/2006.
Mosonmagyaróvári Többcélú Kistérségi Társulás
2006.07.11.
D.390/2026
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„58 lakásos lakóépület építése (Kucsma u. 45–49.)” EKR002332002025
2026.07.20.
D.390/2025
Gödöllő Város Önkormányzata
„Piac fejlesztése - Napelemes rendszer kiépítése” - 1. rész Gödöllő Szabadság út 3. szám alatti Városi piac EKR001653982024
2025.06.13.
2025.08.22.
D.390/2024
Makó Város Önkormányzata
„Kerítés és terasz építése” EKR000702922021
2024.06.12.
2024.08.22.
D.390/2023
Miniszterelnökség
„Közbeszerzési szakértői tanácsadás 2023, 5 részben" - 3. rész (KEHOP és KEHOP Plusz): 310db és 150 szakértői óra EKR001160402023
2023.09.15.
2023.10.20.
D.390/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022 EKR001030482022
2022.10.07.
2022.11.17.
D.390/2021
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit ZRt.
Költöztetési szolgáltatás EKR000569222021
2021.09.07.
2021.11.05.
D.390/2020
Orosháza Város Önkormányzata
Zöld infrastruktúra fejlesztése (EKR000694742018)
2020.09.08.
2021.02.12.
D.390/2019
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Informatikai alkatrészek, eszközök, kellékanyagok beszerzése EKR000062022019
2019.07.29.
2019.09.04.
D.390/2018
MTA WIGNER Fizikai Kutatóközpont
Napelemek telepítése 18/A épületen inverterrel, kábelezéssel bekötve és tesztelve - Kbt. mellőzése
2018.11.20.
2019.01.30.
D.390/2017.
Magyar Természettudományi Múzeum
2015. július 27-én kötött villamos-energia szolgáltatás tárgyú szerződés a Budapesti Elektromos Művek Nyrt-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.09.08.
D.390/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerődés és Vállalkozási szerződések - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.390/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint a Szent László Híd és környéke, Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítése
2015.06.17.
2015.07.15.
D.390/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.390/2013.
Pácin Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében az ÉMAOP-3.2.1/E-09-2f-2010-0002. azonosító számú "Belterületi vízrendezés kivitelezése" tárgyú projekt kivitelezése
2013.09.06.
2013.10.28.
D.390/2012.
Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás
Projekt előkészítésében projektmenedzsment
2012.06.14.
2012.08.07.
D.390/2011.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület 2006-2010. években megítélt és folyósított támogatások felhasználása szabályszarűsé
2011.06.09.
2011.07.20.
D.390/2010.
Balassi Bálint Megyei Könyvtár és Közművelődési Intézet
Különféle Magyarországon forgalmazott magyar és idegen nyelvű könyvek, dokumentumok szállítása ajánlatkérő részére a dokumentációban foglaltak szerint
2010.05.13.
2010.06.04.
D.390/2009.
Magyar Nemzeti Múzeum
Királylányok messze földről – Katalónia és Magyarország a középkorban című kiállítás teljes körű műtárgy szállítmányozási feladatai
2009.07.22.
2009.09.03.
D.390/2008.
Ópusztaszer Község Önkormányzata, képviseli: Dr. Balogh Péter Ferenc ügyvéd
Ópusztaszer-Pusztaszer összekötő út építése
2008.08.12.
2008.09.22.
D.39/9/2008.
Nagykőrös Város Önkormányzata képviseli: Molnár és Tóth Ügyvédi Iroda
2008.02.28.
D.39/2026
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Városi események 2026 EKR002531982025
2026.01.30.
2026.03.11.
D.39/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 7.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Pávai Vajna Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.39/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 4. rész CT készülék beszerzése a Budapesti Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.39/2023
Mohácsi Tankerületi Központ
„Villányi Általános Iskola épületeinek bővítése” EKR000215352020
2023.02.07.
2023.04.27.
D.39/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 10. és 11. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.01.31.
2022.03.09.
D.39/2021
Józsefvárosi Önkormányzat
Budapest, VIII. kerület Tömő u. 23/A. és 23/B. szám alatti épület kiürítése miatti cserelakások felújítása három részben - 3. rész: 5 db lakás felújBp.VIII.kerKisfaludy,Leonardo EKR001040872020
2021.02.02.
2021.03.08.
D.39/2020
Veszprémi Szakképzési Centrum
Monitorok, laptopok és tabletek beszerzése a Veszprémi Szakképzési Centrum részére - 5. rész
2020.02.10.
2020.02.24.
D.39/2019
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
Parkolóautomaták beszerzése és üzembe helyezése, továbbá parkoló automaták műszaki jellegű folyamatos üzemeltetése (karbantartás)
2019.02.14.
2019.02.25.
D.39/2018
Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklám szolgáltatás (2015. évben - Symphonic Concert Management Kft.), rendezvényszervezés (2015. évben - Leon Kft., Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2018.02.19.
2018.04.27.
D.39/2017.
Balatongyörök Község Önkormányzata, Horváth-Ép Közmű, Út- és Mélyépítő Kft.
Balatongyörök, Petőfi Sándor utca - Kossuth Lajos utca csomópont és környékének térrendezése
2017.01.30.
2017.04.03.
D.39/2016.
MNB-Biztonsági Zrt.
Adás-vételi szerződés maroklőfegyver és lőszer beszerzésére
2016.01.18.
2016.02.15.
D.39/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
ELTE Déli Tömb tetőtéri hűtőberendezés rekonstrukció
2015.01.23.
2015.03.23.
D.39/2014.
Igal Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0017 "Igal város szennyvíz csatornahálózatának bővítése"- kivitelezés FIDIC piros könyv szerint
2014.01.24.
2014.03.14.
D.39/2013.
Kanizsai Dorottya Kórház
Szállítási szerződés a Struktúraváltozást támogató infrastruktúrafejlesztés a fekvőbeteg szakellátásban (TIOP 2.2.4.) 2. rész
2013.01.28.
2013.03.11.
D.39/2012.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Jegyek, bérletek és egyéb értékcikkek forgalmazása és értékesítése kb. 270 db postahivatalban
2012.01.16.
2012.02.15.
D.39/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr, Dunakapu tér és környezetének felújítására, átépítésére tervezői kiválasztása
2011.01.20.
2011.02.24.
D.39/2010.
Kecskeméti Főiskola
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések (TIOP-1.3.1/07/2.) projekt megvalósításához 10 db korszerű hegesztőgép szállítása
2010.01.25.
2010.01.28.
D.39/10/2007.
Útgazdálkodási és Koordinációs Igazgatóság jogutódja a Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
2007.02.27.
D.389/2026
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
„Ipari park infrastrukturális fejlesztése” - 2. rész Buszmegálló, járda és elektromosság EKR000020642025
2026.07.20.
D.389/2025
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Almásfüzitő-Komárom vasútvonal fejlesztése” EKR001847662024
2025.06.13.
2025.11.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el