Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.564/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák ” - 1. rész – Alépítményi munkák – Bajai régió szolgáltatási területén EKR001150872020
2023.12.14.
2024.02.08.
D.540/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Vasbetonoszlopok beszerzése” - 3. rész Kis csúcshúzású B16 vasbetonoszlop EKR001324532019
2023.12.01.
2023.12.14.
D.539/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Vasbetonoszlopok beszerzése” - 1. rész Kis csúcshúzású 2 kN-os vasbetonoszlop EKR001324532019
2023.12.01.
2023.12.14.
D.185/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
NAF/KÖF transzformátorok beszerzése - 2. rész Transzformátor besz.- Soltvadkert
2023.05.12.
2023.06.01.
D.510/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
NAF hálózat kivitelezés EKR000363882021
2022.12.19.
2023.01.10.
D.505/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KÖF/KIF transzformátorok beszerzése 1. rész EKR001366082020
2022.12.19.
2023.01.13.
D.152/2025
MVM Démász Áramhálózati Kft.
"KÖF zárlatjelzők beszerzése" - 1. rész EKR001833012024
2025.03.03.
2025.03.17.
D.581/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„NAF/KÖF transzformátorok beszerzése” - 2. rész: 2 - Transzformátor besz.- Soltvadkert EKR000482622020
2023.12.20.
2024.01.10.
D.580/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„NAF/KÖF transzformátorok beszerzése” - 1. rész: 1 - Transzformátor besz.-Szeged-Fehértó EKR000482622020
2023.12.20.
2024.01.10.
D.577/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 3. rész: szegedi régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.01.03.
D.576/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 2. rész: békéscsabai régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.02.08.
D.575/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
"Alépítményi munkák - KAP" - 1. rész: bajai régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.01.03.
D.565/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák ” - 2. rész – Alépítményi munkák – Szegedi régió szolgáltatási területén EKR001150872020
2023.12.14.
2024.02.08.
D.558/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Középfeszültségű körhálózati kapcsolóberendezés” - 2 - Egyedi kapcsolóberendezések és tartozékaik beszerzése EKR001096422020
2023.12.11.
2024.02.08.
D.557/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Középfeszültségű körhálózati kapcsolóberendezés” -1 - Szokványos kapcsolóberendezések és tartozékaik beszerzése EKR001096422020
2023.12.11.
2024.02.08.
D.186/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
NAF/KÖF transzformátorok beszerzése - 3. rész Transzformátor beszerzés – Orgovány
2023.05.12.
2023.06.01.
D.512/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KIF-KÖF önálló tervezési munkák
2022.12.19.
2023.01.17.
D.511/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KIF-KÖF hálózati kivitelezési munkák EKR000369002021
2022.12.19.
2023.01.10.
D.435/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KÖF/KIF transzformátorok beszerzése - 2. rész EKR001366462020
2022.11.11.
2023.02.17.
D.152/2026
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Megvalósulást követő geodéziai szolgáltatások” - 2. rész Békéscsaba régió EKR001881792025
2026.03.30.
2026.06.23.
D.82/2021
MVM Démász Áramhálózati Kft.
Kiemelt tervezési, kivitelezési munkák - IV. EKR000559762020
2021.02.18.
2021.05.03.
D.165/2026
MVM Démász Áramhálózati Kft.
Alépítményi és telephely kialakításához kapcsolódó munkálatok”- 1. rész Orgovány 822 hrsz EKR001594102025
2026.04.09.
D.461/2025
MVM Balance Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Bakonyi Hibrid Erőmű energiatároló beszerzés” EKR001521072024
2025.07.18.
2025.09.08.
D.679/2010.
MVK Miskolci Városi Közlekedési Zrt.
Gázolaj beszerzése az ajánlatkérő telephelyén lévő üzemanyagtöltő állomásra történő szállítással, szállítási szerződés keretében
2010.08.27.
2010.09.28.
D.389/2020
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jegykiadók, jegy- és bérlet automaták beszerzése EKR000720362020
2020.09.08.
2020.09.21.
D.257/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzata
Miskolc városi villamos vasút nagyprojekttel kapcsolatos PR és kommunikációs feladatok ellátása
2010.04.02.
2010.05.25.
D.258/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzata
Szállítási szerződés villamos járművekre és kapcsolódó szolgáltatások
2010.04.06.
2010.05.21.
D.252/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzata
Miskolc városi villamosvasút fejlesztése projekt villamos jármű beszerzés
2010.04.02.
2010.05.21.
D.260/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt. Miskolc MJV Önkormányzata
Miskolc városi villamosvasút fejlesztése nagyprojekthez kapcsolódó teljeskörű kommunikációs feladatok ellátása
2010.04.06.
2010.04.21.
D.739/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 db villamos, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges fontosabb kocsiszíni berendezések és tartalék alkatrészek leszállítására
2010.09.17.
2010.11.02.
D.350/2013.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Szállítási szerződés városi kialakítású CNG típusú szóló autóbuszok szállítására és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére
2013.08.12.
2013.08.28.
D.662/2012.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
HR szervezet tevékenységeinek ellátása (bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos valamennyi feladat) az MVK Zrt. részére
2012.12.05.
2013.01.14.
D.429/2014.
MVH Szolgáltató Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés: a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatalnál bevezetendő elektronikus iratkezelő rendszer kialakítása, EKOP 1.A.2.-2012-2012-0050
2014.08.14.
2014.08.28.
D.151/2014.
MVH Szolgáltató Nonprofit Kft.
EKOP-1.A.2-2012-2012-0050 - A Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatalnál bevezetendő elektronikus iratkezelő rendszer kialakítása
2014.03.14.
2014.04.30.
D.872/2016.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
az MTVA részére különféle műszaki eszközök beszerzése
2016.10.04.
2016.10.19.
D.283/2015.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Komplex rendezvényszervezési feladatok és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2015.05.07.
2015.06.25.
D.99/2015.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap által támogatott közszolgálati műsorszolgáltatók hirdetési felületeinek tartalomfejlesztésével és értékesítésével összefüggő tevékenységek megrendelése a szerződéskötéstől számított 36 hónapos időszakra vonatkozóan, a dokumentációban részletezettek szerint, vállalkozási szerződés keretében
2015.02.23.
2015.04.07.
D.652/2016.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Az MTVA képernyős munkatársainak képernyőn történő megjelenéséhez smink és maszkmesteri szolgáltatás nyújtása
2016.07.04.
2016.08.09.
D.225/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás SD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.226/2014.
MTVA Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.05.05.
2014.06.27.
D.112/2020
MTVA Digitaliizácós Műhely Kft.
Otthoni munkavégzéshez szükséges munkaállomások beszerzése - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.06.05.
D.482/12-I/2008
MTI Magyar Távirati Iroda Zrt.
2008.11.17.
D.846/2010.
MTA Ökológiai és Botanikai Kutatóintézete
Visszasajtoló-kút fúrási munkálatainak komplett kivitelezése
2010.10.28.
2010.11.05.
D.253/2018
MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont
1 db Kriosztát kvantumoptikai mérésekhez beszerzése, üzembe helyezése, betanítása
2018.07.20.
2018.08.17.
D.390/2018
MTA WIGNER Fizikai Kutatóközpont
Napelemek telepítése 18/A épületen inverterrel, kábelezéssel bekötve és tesztelve - Kbt. mellőzése
2018.11.20.
2019.01.30.
D.526/2014.
MTA Természettudományi Kutatóközpont
1 db nagyfelbontású elektronsugaras nanolitográfiai rendszer (E-Beam) beszerzése, leszállítása, üzembe helyezése és a kezelő személyzet betanítása
2014.10.16.
2014.10.27.
D.507/2014.
MTA Természettudományi Kutatóközpont
Gázadszorpciós felületanalitika berendezés beszerzése
2014.10.08.
2014.11.03.
D.484/2020
MTA Természettudományi Kutatóközpont
TTK részére utazással összefüggő szolgáltatások - EKR 000356622020
2020.11.12.
2020.12.14.
D.843/2015.
MTA Szegedi Biológiai Központ
Adásvételi szerződés a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű Spinning Disk Konfokális Lézer Mikroszkóp (SDCLM) beszerzésére
2015.11.20.
2016.01.11.
D.21/2015.
MTA Szegedi Biológiai Központ
Szegedi Biológiai Kutató Központ épületének külső homlokzatának hőszigetelése
2015.01.09.
2015.02.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el