Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.425/2009.
Metróber Kft.
a budapesti Margit híd és a kapcsolódó közlekedési rendszer fejlesztése munkáinak teljes körű lebonyolítói feladatai
2009.08.03.
2009.10.13.
D.425/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
2 db digitális vezérlő, 1 db vezérlő központ bútorzattal, 2 db LCD monitor, 3 db multipont átjátszó, 2 db kamerás végponti egység, 2 db forgatható kamera, 2 db tábla, 5 db energia ellátási költség
2010.05.26.
2010.06.22.
D.425/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest IX. ker. Fővám tér 11-12. sz. alatti ingatlan fejlesztésével, üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos és bérbeadásáa vonatkozó kizárólagos Szolgáltatási Szerződés, valamint Ingatlanügynöki Szerződés
2011.06.17.
2011.07.29.
D.425/2012.
Nyugat-Magyarországi Egyetem Gazdasági Főigazgatóság
A Zöld Egyetem program infrasrtukturális feltételeinek megteremtése a Nyugat-Magyarországi Egyetemen (TIOP-1.3.1-07-2F-2009-0008) gép- és műszerbeszerzések, fejlesztések
2012.07.05.
2012.07.20.
D.425/2013.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Önkormányzat részére bankszámlahitel-szerződés módosítása - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.425/2014.
Máv Zrt.
„Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” megnevezésű projekt keretében karbantartási folyamatokat támogató szoftver beszerzése, bevezetése és IT alkalmazás konszolidáció
2014.08.13.
2014.09.02.
D.425/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.425/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
A központi szúnyoggyérítési feladatok ellátása (2016)
2016.06.10.
2016.06.27.
D.425/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Izotóp beszerzésére megkötött szerződés 2015. március 28-i módosítása (Hartmann-Rico Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.425/2018
Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő
Bortezomib hatóanyag beszerzése EKR000668042018
2018.12.25.
2019.02.20.
D.425/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Rekortán futókör építése EKR000156952019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.425/2020
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Bátonyterenye, „PALÓCPORTA” kialakítása” EKR000670012019.
2020.09.28.
2020.11.30.
D.425/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 5. rész - 7091 Pári, Nagy u. 81. - Hrsz 101., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.425/2022
ELMÜ Hálózati Kft
ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. teljes szolgáltatási területén elosztóhálózat és közvilágítási passzív hálózat létesítése, rekonstrukciója, karbantartása, valamint üzemzavari, káreseti helyreállítása
2022.11.07.
2022.11.28.
D.425/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó Város környezetfejlesztése - 3. rész: Városi strand környezetfejlesztése EKR000699172020
2023.10.03.
2023.12.20.
D.425/2024
Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft.
Lágy- és fásszárú növények beszerzése (2020. évben) - Kbt. mellőzése
2024.07.08.
2024.10.29.
D.425/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
„Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben” - 6. rész - Kiskunhalasi üzemegység EKR001609462024
2025.06.27.
2025.09.26.
D.425/2026
Csém Község Önkormányzata
Művelődési ház korszerűsítése Csémen-ism. EKR001225572025
2026.08.05.
D.425/7/2008
ELTE Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
2008.09.19.
D.425/8/2006.
Tisza Volán Zrt.
5 db. legalább 12,5 m hosszú, legalább 3 ajtós, új, alacsony padlós, elővárosi szóló autóbusz, legalább EURO 3-as motorral, tartós bérleti szerződés keretében történő beszerzése
2006.06.23.
2006.07.21.
D.426/12/2006.
BM Központi Kórház és Intézményei
2006.08.04.
D.426/13/2008
Honvédelmi Minisztérium Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda
2008.10.09.
D.426/2010.
Erzsébetvárosi Közterület-felügyelet
Napi 24 órás, élőerős őrzés-védelmi feladatok ellátása
2010.05.26.
2010.06.24.
D.426/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.20.
2011.07.21.
D.426/2012.
ÉMÁSZ Hálózati Kft.
ÉMÁSZ Hálózati Kft. elektromos szabadvezetékeinek kiváltása Bükki Nemzeti Park területén KEOP-3.1.2/2F/09-2010-0018
2012.07.05.
2012.08.06.
D.426/2013.
Országos Vérellátó Szolgálat
Szűrővizsgálat elvégzéséhez szükséges tesztkészletek megvásárlása 2011. évben - Kbt. mellőzése
2013.09.25.
2013.10.21.
D.426/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási keretszerződés haemodinamikai fogyóanyagok beszerzésére - 40. rész
2014.08.13.
2014.10.06.
D.426/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Anamed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.426/2016.
Kecskeméti Duális Oktatás Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.426/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2016. augusztus 12-én megkötött szerződés (Pharmaroad Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
D.426/2018
Szegedi Tudományegyetem
Képalkotó diagnosztikai eszközök beszerzése, RTG és DSA - 3. rész EKR000883782018
2018.12.27.
2019.01.30.
D.426/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Zöld város kialakítása (építés) EKR000156572019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.426/2020
Kaposvári Szakképzési Centrum
"Távhő beszerzése" EKR000192662020
2020.09.28.
2020.10.21.
D.426/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 6. rész - 7091 Pári, Nagy u. 94. - Hrsz 114. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.426/2022
OPUS TITÁSZ Zrt.
Nyíregyháza Simai út alállomás bővítése EKR001172162020
2022.11.07.
2023.02.15.
D.426/2023
Cserkeszőlő Községi Önkormányzat
„Turisztikai eszközbeszerzések Cserkeszőlőn” - 5. rész EKR000407522023
2023.10.05.
2023.12.13.
D.426/2024
Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft.
Lágy- és fásszárú növények beszerzése (2021. évben) - Kbt. mellőzése
2024.07.08.
2024.10.29.
D.426/2025
Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
Hideg élelmiszer beszerzés - 4. rész (Tej, és tejtermékek) EKR002282822024
2025.07.01.
2025.07.29.
D.426/2026
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K2626 Belső ellenőrzési szolgáltatások nyújtása” EKR000613802026
2026.08.05.
D.427/14/2008
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda
2008.10.13.
D.427/2009.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés törökszentmiklósi bel- és csapadékvíz elvezető rendszer rekonstrukciója kiviteli tervezése és kivitelezése
2009.08.04.
2009.08.19.
D.427/2010.
Kistarcsa Város Önkormányzata
útépítési és útjavítási munkálatok
2010.05.27.
2010.06.28.
D.427/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.20.
2011.07.21.
D.427/2012.
Sellyei Kistérségi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
KEOP-7.1.3.0/09-2011-0018 pályázat keretében a Támogató Környezet és Energia Operatív Program ivóvízminőség-javítása kivitelezésének első fordulójában projektmenedzsmenti munka végzése
2012.07.05.
2012.08.14.
D.427/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megújuló energiahordozó-felhasználás növelése a szigetszentmiklósi Ádám Jenő Többcélú Intézményben
2013.09.25.
2013.10.25.
D.427/2014.
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút Zrt.
GYSEV Zrt. SETA projektben elvégzendő szakértői feladatok ellátása tanácsadás, tanulmánykészítés és egyéb feladatok végzése
2014.08.13.
2014.09.23.
D.427/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.427/2016.
Kecskeméti Duális Oktatási Zrt.
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.427/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2015. december 28-án megkötött szerződés (Hungaropharma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
D.427/2018
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Szállítási szerződés készétel szállítási szolgáltatás beszerzésére
2018.12.28.
2019.02.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el