Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.38/2010.
Magyar Államkincstár
Vállalkozási szerződés a Magyar Államkincstár használatában álló ingatlanok szakipari (javítási, karbantartási, állagmegóvási és kárelhárítási szakipari munkák) karbantartó tevékenység végzése a dokumentációban foglaltak szerint
2010.01.25.
2010.03.05.
D.590/10/2008.
Magyar Államkincstár
„Elektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszer beszerzése a dokumentációban foglaltak szerint”
2008.12.08.
2009.01.08.
D.74/2026
Magyar Államkincstár
„SAP licencek supportja”
2026.02.20.
2026.04.13.
D.364/2023
Magyar Államkincstár
„Közbesz-jogi szakértői tanácsadás-RRF-1.1.2-2021” EKR000850142023
2023.09.01.
2023.09.12.
D.427/2022
Magyar Államkincstár
Számlavezető rendszerhez támogatás EKR000623502022
2022.11.07.
2022.11.29.
D.364/2013.
Magyar Államkincstár
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás
2013.08.26.
2013.10.11.
D.358/2013.
Magyar Államkincstár
Magyar Államkincstár informatikai átvilágítása - kbt. mellőzése
2013.08.22.
2013.10.02.
D.692/2012.
Magyar Államkincstár
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás
2012.12.27.
2013.01.16.
D.652/9/2007.
Magyar Államkincstár
2007.12.19.
D.448/6/2007.
Magyar Államkincstár
2007.08.17.
D.5/6/2006.
Magyar Államkincstár
Budapest, Szabadság tér 10-11. sz. alatti épület felújítási munkái során szükségessé váló pótmunkák elvégzése
2006.01.04.
2006.01.26.
D.294/2022
Magyar Államkincstár
"JDolBer felhasználási és támogatási szolgáltatás" EKR000683702022
2022.08.09.
2022.09.26.
D.22/5/2006.
Magyar Államkincstár
Távfeltöltéses bérmentesítő gépek beszerzése
2006.01.30.
D.358/2009.
Magyar Államkincstár
Központosított illetményszámfejtést támogató informatikai rendszer kialakítás
2009.07.09.
2009.08.19.
D.435/10/2008
Magyar Államkincstár
2008.10.02.
D.628/2017.
Magyar Államkincstár, NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Az önkormányzati ASP 2.0 projekt keretében megvalósítandó ASP adattárház és kiaknázó licencek szállítása, tervezése, implementációja, integrációja, bevezetése, a bevezetés projektvezetése, oktatása, valamint támogatási szolgáltatás nyújtása
2017.11.23.
2017.12.28.
4.Kf.27.031/2009/5.
Magyar Államkincstár, képviseli Simonné dr. Szelényi Judit jogtanácsos
A Magyar Államkincstár feladatkörébe tartozó országos ellenőrzések elvégzéséhez szükséges személygépjárművek tartós bérlése
2009.04.22.
25.K.33.824/2005/11.
Magyar Államvasutak
2006.05.09.
D.807/7/2005.
Magyar Államvasutak Rt.
Ágfalva-Nagykanizsa vasútvonal 1172+77 hm-szelvényében lévő Rába-ártéri vasúti híd átépítése
2005.10.13.
2005.11.02.
25.K.33.508/2005/9.
Magyar Államvasutak Rt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egysége
2006.12.07.
13.K.31.074/2007/14.
Magyar Államvasutak Zrt.
2007.10.11.
D.947/16/2005.
Magyar Államvasutak Zrt.
Győr (kiz.)–Pápa–Celldömölk (kiz.) vasútvonal villamosfelsővezeték-építési, energiaellátási munkák elvégzése az ajánlatkérési dokumentációban megadott tervek és előírások szerint
2005.11.21.
2006.01.04.
Kfv.III.37.060/2008/8.
Magyar Államvasutak Zrt.
Győr állomás pályaépítési munkái
2008.12.02.
4.Kf.27.716/2010/6.
Magyar Államvasutak Zrt.
MÁV Zrt. személy- és tehergépjármű flotta bérleti szerződésének a Kbt.-be ütköző módosítása, valamint közbeszerzési eljárás jogellenes mellőzése
2011.03.02.
13.K.30.648/2006/19.
Magyar Államvasutak Zrt.
2007.02.15.
13.K.34.208/2006/6.
Magyar Államvasutak Zrt.
2007.02.06.
D.327/7/2007.
Magyar Államvasutak Zrt. Képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.08.03.
D.473/7/2006.
Magyar Államvasutak Zrt.
2006.08.10.
D.705/7/2007.
Magyar Államvasutak Zrt.
2008.01.14.
13.K.31.073/2007/20.
Magyar Államvasutak Zrt.
2007.10.11.
D.1040/12/2005.
Magyar Államvasutak Zrt. (képviseletében eljár: MÁV Zrt. Beruházási Szolgáltató Egység Területi Projekt Központ)
2×/4× 1 db csoportemelő és 1 db hidraulikus szerelőasztal tervezése, gyártása, telepítése a MÁV Rt. gépészeti telephelyén, 2×/4× 1/db csoportemelő és 1 db hidraulikus szerelőasztal tervezése, gyártása, telepítése a MÁV Rt. gépészeti telephelyén
2005.12.14.
2006.01.23.
D.1018/9/2005.
Magyar Államvasutak Zrt. (nevében eljár: MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység, képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: dr. Tasnádi Gábor)
a MÁV Rt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2005.12.08.
2006.01.09.
D.693/6/2006.
Magyar Államvasutak Zrt. EU Programigazgatóság, képviseli: Szabó és Szomor Ügyvédi Iroda
Budapest-Ferencváros "C" elágazás-Vecsés (kiz.) vonalszakasz pálya- és felsővezeték-átépítése
2006.10.05.
2006.10.30.
D.319/24/2007.
Magyar Államvasutak Zrt. Képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
a MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2007.08.02.
13.K.32.790/2005/19.
Magyar Államvasutak Zrt., képviseli Szabó & Szomor Ügyvédi Iroda, ügyintéző ügyvéd: dr. Sz. Szabó Sándor
2006.04.14.
3.Kf.27.150/2007/3.
Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: Szabó és Szomor Ügyvédi Iroda
2007.10.31.
D.567/34/2006.
Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
A MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2006.08.10.
2006.09.26.
D.199/15/2009
Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
Vállalkozási szerződés a MÁV Zrt. 25 kV-os vasúti felsővezeték hálózatán a felsővezeték karbantartására, hibaelhárítására és egyéb az üzemeltetéssel kapcsolatos tevékenységekre
2009.05.04.
2009.06.12.
15.K.33913/2005/6.
Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
MÁV Rt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2006.07.07.
D.270/2020
Magyar Úszó Szövetség
Repülőjegy beszerzése 2020 EKR000060202020
2020.07.17.
2020.08.27.
D.249/2011.
Magyar Úszó Szövetség
A 2010. évi Úszó, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Európa-bajnokság szállítási igényeinek kiszolgálása, különjárati szolgáltatás keretében
2011.04.21.
2011.05.31.
D.440/2010.
Magyar Úszó Szövetség
A 2010. Úszó-Műugró, Szinkronúszó és Nyíltvizi-úszó Európa bajnokság időtartamára mobil lelátó és egyéb mobil berendezések helyszíni biztosítása
2010.05.31.
2010.07.15.
7.G.41.271/2011/7.
Magyar Úszószövetség
2010. évi Úszó EB szállítási igényeinek kielégítése különjárati szolgáltatás révén
2012.01.24.
7.G.41.850/2011/6.
Magyar Úszószövetség, képviseli: Bánáti Ügyvédi Iroda, dr. Kiss Daisy és Társa Ügyvédi Iroda
2010. évi Úszó, Műugró, Szinkronúszó és Nyíltvízi-úszó Európa bajnokság időtartamára mobil lelátó és egyéb mobil berendezések helyszíni biztosítása
2010.08.19.
2012.03.27.
D.151/2015.
Magyar Útügyi Társaság
Kiegészítő szakmai tájékoztatási feladatok végzése ajánlatkérő részére a KÖZOP-2.5.0-11-2012-0009 számú projekt megvalósítása érdekében
2015.03.16.
2015.04.15.
D.53/2020
Magyaralmás Község Önkormányzata
Magyaralmás Község Hivatalának és Iskolájának fejlesztése a TOP-3.2.1-15-FE1-2016-00020 és a TOP-4.2.1-15-FE1-2016-00008 projektek keretein belül továbbá önerőből
2020.02.21.
2020.05.11.
D.869/2011.
Magyaralmás Község Önkormányzata
Egészségház kialakítása Magyaralmáson
2011.11.16.
2011.12.28.
D.37/2011.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsmenti feladatok ellátása megbízási szerződés keretében
2011.01.20.
2011.02.24.
D.12/2012.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes község szennyvízcsatorna hálózat és szennyvíztisztító építéssel kapcsolatos kivitelezési munkák elvégzése, a kiviteli tervek elkészítésével
2012.01.06.
2012.02.20.
D.53/2011.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes Kossuth Lajos Általános Iskola fejlesztése és bővítése
2011.02.02.
2011.02.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el