Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.684/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása a BKK Zrt. munkavállalói részére
2015.08.19.
2015.09.22.
D.649/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés keretén belül a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2015.08.07.
2015.09.23.
D.609/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
(tárgy megjelölése nélküli) beszerzés 2012. évben (Boros Áram-vonal Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.23.
D.690/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
2015. évi hídfelújítások I. ütem - 2. rész
2015.08.28.
2015.09.23.
D.686/2015.
Budapest Főváros IV.kerület Újpest Önkormányzata
KEOP-5.5.0/B/12-2013-0305 Újpest Önkormányzata tulajdonában lévő Szűcs Sándor Általános Iskola épületenergetikai fejlesztése műszaki tartalom bővítése napelemes rendszerrel és világítás korszerűsítése
2015.08.24.
2015.09.23.
D.692/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására
2015.08.31.
2015.09.24.
D.696/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utcai bejárat, Semmelweis utcai bejárat)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.695/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.661/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
állalkozási szerződés az Egységes Nemzeti Oktatási és Térinformatikai Rendszer fejlesztésére, bevezetésére és az oktató trénerek betanítására - TÁMOP 3.2.14-12/1-2013-0001.
2015.08.17.
2015.09.24.
D.694/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyál, Ócsa területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.697/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Bp. Városház u. 7. szám alatti ingatlan pénztárhelyiségében elektronikus vagyonvédelmi rendszer, valamint a minősített adatok védelmére kijelölt terület védelmi rendszerének kiépítése és telepítése
2015.08.31.
2015.09.24.
D.698/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utca 7. sz. alatti ingatlan belső udvarrész)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.693/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására
2015.08.31.
2015.09.24.
D.636/2015.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására.
2015.08.03.
2015.09.25.
D.625/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2014. évben (Budapesti Faipari Termelő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.626/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Levéltári szolgáltatás 2014. évben (Új Praxis Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.627/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanfolyam 2014. évben (Semmelweis Egyetem ÁOK Dékáni Hiv.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.628/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Ügyféltámogatás 2014. évben (Türr István Képző és Kutató Intézet) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.611/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2013. évben (Nagyfa-Alföld Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.617/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Lajos u. mosdó kialakítása 2013. évben (HG Vision Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.629/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Vezetékes telefon beszerzés 2014. évben (Nemzeti Infokommunikációs Szolg. Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.624/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2014. évben (Nagyfa-Alföld Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.586/2015.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.25.
D.590/2015.
MÁV-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.25.
D.630/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2014. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.599/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Bútor beszerzése 2012. évben (Falco Sopron Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.603/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (KOHO Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.612/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
"BVOP" 2013. évben (Budapesti Faipari Termelő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.613/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Eljárásrend készítése 2013. évben (Os Frontale Benchmarking Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.614/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Eljárásrend kidolgozás 2013. évben (AXIS Rehab Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.615/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Épület átalakítási munkák 2013. évben (KIMA Studio Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.616/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Konyha azbeszt mentesítés 2013. évben (IGNIS értékmentő Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.719/2015.
Kecskéd Község Önkormányzata
Járda felújítási munkák végzése (Vértes-út és Építő Szolgáltató Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.09.28.
D.705/2015.
Római Katolikus Egyházközség - Kótaj
Napkollektorok beszerzése - Kbt. mellőzése
2015.09.04.
2015.09.28.
D.701/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek tiszteletdíjának biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.702/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek számára szállás-, és étkezési lehetőség biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.700/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyár, Ócsa területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.646/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás a 2012.08.31.-2015.08.06. közötti időszakban (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.643/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Takarítási szolgáltatás a 2012.08.06.-2015.08.06. közötti időszakban (Dussmann Kft.)- Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.644/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Szervízszolgáltatás a 2012.08.06.-2015.08.06 közötti időszakban (Roche Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
D.623/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2013. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.618/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Parkettázás, festés 2013. évben (Szacsita Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.610/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
EKG integrált hang és adatszolgáltatás beszerzése 2012. évben (Magyar Telekom Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.620/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Tanfolyam 2013. évben (Semmelweis Egyetem ÁOK Dékáni Hiv.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.621/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Telekommunikáció 2013. évben (Telenor Magyarország Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.723/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest Rákos (kiz.)-Hatvan-Miskolc-Nyíregyháza (kiz.) vasútvonal engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2015.09.11.
2015.09.28.
D.703/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" időszaki kiállításainak installációinak elkészítése - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.699/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.659/2015.
Magyar Turizmus Zrt.
A Magyar Turizmus Zrt. részére színes kiadványok nyomdai kivitelezése, gyártása a szerződések megkötésétől számított 12 hónap időtartamra vonatkozóan négy részben - 2. rész
2015.08.17.
2015.09.28.
D.645/2015.
Péterfy Sándor utcai Kórház-rendelőintézet
Számítástechnikai anyagok vásárlása a 2012.08.06.-2015.08.06. közötti időszakban (Kontírpress Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.08.06.
2015.09.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el