Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.580/2017.
Lechner Nonprofit Kft.
A KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00037 és KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00038 számú projektek keretében informatikai eszközök és licencek beszerzése - 1. rész
2017.10.13.
2017.10.30.
D.14/2023
Laskod Község Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” EKR000346232018
2023.01.16.
2023.03.21.
D.626/17/2012.
Lakitelki Közvilágítási Beruházási Kft.
Közvilágítás korszerűsítése Lakitelken
2012.11.15.
2013.01.07.
D.93/17/2006
Lakitelek Nagyközség Önkormányzata, nevében eljár: Matrix-Audit Kft.
Lakitelek Nagyközség Önkormányzata szennyvízelvezetése és tisztítása, vízilétesítmények kivitelezése
2006.02.08.
2006.03.21.
7.K.27.369/2013/4.
Lakitelek Nagyközség Önkormányzata
Közvilágítás korszerűsítése Lakiteleken
2013.03.18.
D.522/2014.
Lakitelek Nagyközség Önkormányzata
Komplex épületenergetikai korszerűsítés az Eötvös Iskolánál - kiegészítő beruházás
2014.10.14.
2014.11.24.
D.651/9/2007.
Lakitelek Nagyközség Önkormányzata
2007.12.18.
D.557/2024
Lak Község Önkormányzata
Mánta-patak mederrendezés EKR002028552023
2024.08.30.
2024.10.14.
D.629/2012.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a „Lajosmizse Város csatornahálózatának kiépítése és szennyvíztisztító telepének bővítése” (KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0077) elnevezésű projekttel kapcsolatos projektmenedzsment feladatok ellátására
2012.11.16.
2012.12.10.
D.670/2009
Lajosmizse Város Önkormányzata
Lajosmizse Város szennyvízhálózatának fejlesztése, új létesítmények tervezési és kiegészítő tervezési munkáinak elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2009.11.02.
2009.11.16.
D.373/2011.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Hulladéklerakók rekultivációja Lajosmizsén (1. és 2. rész)
2011.06.01.
2011.07.13.
D.632/2012.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a „Lajosmizse Város csatornahálózatának kiépítése és szennyvíztisztító telepének bővítése” (KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0077) elnevezésű projekttel kapcsolatos projektmenedzsment feladatok ellátására
2012.11.19.
2013.01.07.
D.563/2012.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Lajosmizse város csatornahálózatának kiépítése és szennyvíztisztító telepének bővítése projekttel kapcsolatos mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2012.10.02.
2012.10.17.
D.406/2021
Lajoskomáromi Tejtermelő Korlátolt Felelősségű Társaság
„VP-3-4.2.1-15 Lajoskomáromi Tejfeldolgozó Kft. sajtüzem technológia beszerzése - 1. rész: Érlelő technológia (Fixen telepített)” EKR000643382018
2021.09.16.
2021.11.15.
D.978/2010.
Lajoskomárom-Dég Szennyvízcsatorna-hálózat és Szennyvíztisztító Ber.Önk. Társulás
Építési koncessziós szerződés az Európai Unió támogatásával, a Kohéziós alap társfinanszírozásával Lajoskomárom-Dég településeken szennyvízberuházás fejlesztésének megvalósítása
2010.12.17.
2010.12.22.
D.9/4/2009
La Garonnaise Kft.
Vállalkozási szerződés szarvasmarhatelep trágyakezelés és tartástechnológia korszerűsítési feladatainak ellátására
2008.12.20.
2009.02.03.
D.626/12-I/2008.
La Garonnaise Kft.
„Vállalkozási szerződés szarvasmarhatelep trágyakezelés és tartástechnológia korszerűsítési feladatainak ellátására”
2008.12.20.
2009.01.22.
D.498/2012.
LARTIS Nonprofit Kft.
"Folklór határok nélkül" (kamara csoport előadás, táncház, tematikus táncszínházi produkció, workshop illetve best practise szervezése)
2012.08.27.
2012.10.03.
D.537/2010.
Kőtelek Község Önkormányzata
Oktatási-nevelési intézmények fejlesztése
2010.07.05.
2010.08.04.
D.452/2021
Kőszegszerdahely község Önkormányzata
„Kőszeghelyalja Csapadékvíz-elvezetési rendszer fejlesztése” EKR000132222020
2021.10.11.
2021.12.08.
D.410/2010.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Többcélú bel- és kültéri közösségi terek kialakítása, a szolgáltatások minőségének fejlesztése a kistérségi feladatellátás tükrében című NYDOP-5.1.1/A-2008-0019. azonosító számú projekt
2010.05.21.
2010.06.17.
D.761/2009.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Közétkeztetés a Kőszegi Kistérség 10 településén
2009.12.01.
2009.12.28.
D.195/2012.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Béri Balog Ádám Általános Iskola felújítása, NYDOP-5.3.1/A-10-2010-0011
2012.03.14.
2012.04.10.
D.120/2012.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Béri Balog Ádám Általános Iskola felújítása
2012.02.14.
2012.03.26.
D.110/2012.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Béri Balog Ádám Általános Iskola felújítása
2012.02.09.
2012.03.26.
D.395/2011.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Az intelligens iskola infrastrukturális hátterének kialakítása Kőszegi Kistérségben - adásvételi szerződés informatikai eszközbeszerzésre TIOP pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.19.
D.61/2013.
Kőszeg Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében a „Kőszeg Jurisics vár turisztikai fejlesztése I ütem” tárgyú NYDOP-2.2.1/B-2f-2009-0003 projekt kapcsán építési beruházások kivitelezési feladatainak ellátása, 2rész.
2013.02.11.
2013.03.14.
D.850/2011
Kőszeg Város Önkormányzata
Kőszeg és Kőszegfalvi köztemetők üzemeltetése
2011.11.10.
2011.12.22.
D.783/2016.
Kőszeg Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása
2016.08.25.
2016.09.26.
D.901/2011.
Kőszeg Város Önkormányzata
Lóránt Gyula Sporttelep-öltöző és edzőtermi épületének felújítása, korszerűsítése
2011.11.25.
2011.12.08.
D.131/2011.
Kőszeg Város Önkormányzata
Kőszeg Juricsics-vár turisztikai fejlesztése I. ütem
2011.03.01.
2011.04.08.
D.45/2025
Kőröshegy Község Önkormányzata
„Faluház épületének energetikai felújítása” EKR000943732020
2025.01.17.
2025.04.10.
D./691/9/2007.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. Képviseli: Hargitai-Mezőfi Ügyvédi Iroda
2007.12.27.
D.120/2020
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Sportliget futókör építési munkái EKR000082802020
2020.04.09.
2020.05.04.
D.168/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.30., G4S Készpénzlogisztikai Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.171/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.165/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.01-2014.03.31., Józsefváros Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.513/2014.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2014.10.09.
2014.12.15.
D.328/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.07.25.
2013.09.04.
D.579/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés személy és vagyonvédelmi szolgáltatás ellátása tárgyában
2011.08.15.
2011.08.31.
D.374/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények komplex generálkivitelezői munkáinak tárgyában
2011.06.02.
2011.06.29.
D.360/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények komplex generálkivitelezői építőipari munkáinak tárgyában
2011.05.27.
2011.06.29.
D.362/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények felújítási és karbantartási építőipari munkái
2011.05.27.
2011.07.08.
4.Kf.27.244/2009/5.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
LKFT-2006-LA-2. kódszámú panelprogram keretében elvégzendő energia megtakarítást célzó beruházás
2009.09.09.
D.162/2020
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Sportliget futókör építési munkái EKR000082802020
2020.04.27.
2020.05.05.
D.166/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.03.31., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.169/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.170/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2015.01.01.-2015.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.172/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2015.01.01.-2015.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.167/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el