Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.136/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
Települési egészségnapok szervezése - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.132/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészséges munkahely" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.131/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Szertelenül" - tematikus nap - 3 alkalom (600.000.-Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.128/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészség a konyhában" - tematikus nap - 3 alkalom (525.000.-Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.124/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Ép testben ép lélek" - műhelyfoglalkozás - 3 alkalommal - (525.000.-Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.120/2019
Létavértes Lakosságáért SC '97 Egyesület
"Egészségre fel!" - bajnokság - 9 alkalom (11.700.000.- Ft értékben)
2019.04.17.
2019.04.30.
D.407/2010.
Lébény Nagyközség Önkormányzata
Egészségünkre! - a lébényi egészségház környezetbarát felújítása
2010.05.19.
2010.06.14.
D.8777/11/2005.
Látrány Község Önkormányzata (képviseletében eljárt: Kapos Hidro Kft., képviseli: dr. Deák Krisztina)
Látrány, óvoda és iskola felújítása
2005.12.09.
D.512/2013.
Lábod Község Önkormányzata
Ivóvízminőség javítása Lábod településen - kiegészítő építési beruházás
2013.11.20.
2013.12.19.
D.81/2023
Lábatlan Város Önkormányzata
„Szabadtéri színpad építése Lábatlanon - I. ütem” EKR000140102021
2023.03.02.
2023.03.28.
D.440/10/2006.
Luxemburgi Zsigmond Programiroda
Sigismundus - Rex et Imperator, Művészet és kultúra Luxemburgi Zsigmond korában című kiállítás műtárgyainak Luxemburgba való átszállítására és a kizárólag Luxemburgba érkező műtárgyak szállítása
2006.08.03.
D.447/2016.
Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.722/2010.
Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet
12 havi gyógyszer beszerzése
2010.09.14.
2010.10.14.
D.640/2017.
Luferro Kft
Ipari park humuszmentés
2017.11.24.
2018.01.24.
D.579/2025
Ludányhalászi Községi Önkormányzat
Ludányhalászi csapadékvíz elvezetés I. ütem EKR001133082025
2025.09.10.
2025.10.30.
D.773/2015.
Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum
A "Ludwig goes Pop" című kiállítás belföldi és nemzetközi műtárgyszállítási feladatainak ellátása
2015.10.05.
2015.11.23.
D.685/2010.
Ludas Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés meglévő épület felújítása, Integrált Közösségi és Szolgáltató Térré történő átalakítása
2010.08.31.
2010.10.05.
D.378/2014.
Lovászi Község Önkormányzata
Lovászi község belterületi vízrendezése - kiegészítő építési beruházás
2014.07.23.
2014.08.25.
D.527/2011.
Lovasberény Község Önkormányzata
Diós-árok hulladékmentesítése
2011.07.29.
2011.09.19.
D.1000/2016.
Litér Község Önkormányzata
Turisztikai attrakciók és szolgáltatások
2016.12.05.
2017.02.13.
D.485/2016.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerész képző Gyakorló Szakközépiskola
Hangszerbeszerzés 2016.
2016.06.15.
2016.06.23.
D.192/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
LF8E-8. sz., Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. sz. Zeneakadémia műemlék épületének rekonstrukciója és korszerűsítése - Professzionális hang és video stúdiotechnikai eszközök és hatáshang rendszerek szállítása a KMOP 4.2.1/A_1-2008-0002 számú projekt keretében
2015.04.02.
2015.04.28.
D.299/2011.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI. kerület Liszt Ferenc tér 8. sz. Zeneakadémia műemlék épületének rekonstrukciója és korszerűsítése - generál kivitelezői feladatok ellátása
2011.05.06.
2011.06.22.
D.203/11/2009
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Megbízási szerződés "Műszaki ellenőr- FIDIC Mérnök" feladatok ellátására
2009.05.04.
2009.05.28.
D.674/2024
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
„LFZE épületeinek takarítása” EKR001292862024
2024.10.14.
2024.11.25.
D.57/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
CCTV eszközök, berendezések szállítása
2017.02.09.
2017.03.01.
D.528/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. alatti épület teljes körű rekonstrukciójához kapcsolódóan különféle hatásvilágítási és díszkivilágítási eszközök és berendezések, valamint tartozékaik szállítása
2015.06.29.
2015.07.13.
20.K.28097/2013/2.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
"A Liszt Ferenc tér 8. szám alatti, 29406 hrsz. épület műemléki rekonstrukciója és korszerűsítése - generál kivitelezői feladatok ellátára
2013.02.21.
D.458/2010.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Bp.VI.ker. Liszt Ferenc tér 8. szám alatti műemlék épület (Zeneakadémia) rekonstrukciója és korszerűsítése
2010.06.07.
2010.07.09.
D.450/2010.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI. ker. Liszt Ferenc tér 8. szám alatti műemlék épület (Zeneakadémia) rekonstrukciója és korszerűsítése
2010.06.03.
2010.07.09.
D.189/2025
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
„LFZE részére őrzés-védelmi feladatok ellátása” EKR002488572024
2025.03.24.
2025.05.28.
D.59/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Szállítási szerződés DMS eszközök beszerzésére
2017.02.09.
2017.03.01.
D.58/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Professzionális hang- és videó stúdiótechnikai eszközök, hatáshang rendszerek szállítása
2017.02.09.
2017.03.01.
D.546/2009.
Lipót Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés füves és műfüves labdarugó pálya létesítésére
2009.09.14.
2009.10.27.
D.603/2010.
Lipseszentadorján Község Önkormányzata
Lipseszentadorján Községben Integrált Közösségi és Szolgáltató tér kialakítása
2010.07.27.
2010.09.02.
D.199/2023
Leányfalu Nagyközség Önkormányzata
,,Leányfalui Termálfürdő öltöző felújítása – 2 eljárás” - Építészeti munkák - 1. rész EKR001015032021
2023.05.25.
2023.08.15.
D.559/2020
Levelek Nagyközség Önkormányzata
„Gazdaságélénkítő SZ-01M/01/14783-8/2020 árubesz.” EKR 000973762020
2020.12.30.
2021.02.03.
D.99/2010.
Levelek Község Önkormányzata
Gárdonyi Géza Általános Iskola 8 tantermes épületének felújítása
2010.02.12.
2010.03.08.
D.166/2010.
Letenye Város Önkormányzata
"Hatékony közfoglalkoztatás megteremtése a térségben" projekt eszközbeszerzése, szállítási szerződés alapján a Letenye és Társult Önkormányzatok részére
2010.03.10.
2010.04.27.
D.129/2024
Letenye Város Önkormányzata
„Bölcsődefejlesztés Letenyén” EKR001799202023
2024.03.01.
2024.05.15.
D.656/2012.
Lesencetomaj Község Önkormányzata
Integrált Közösségi Szolgáltató Tér megvalósítása Lesencetomajon
2012.11.30.
2013.01.28.
D.633/2012.
Lenti és Vidéke Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Városi idegenvezetési rendszer kialakítására szövegírás, fordítás 4 nyelvre, digitalizálás, szövegrámondás 5 nyelven, kapcsolódó internetes tartalomfejlesztés
2012.11.19.
2012.12.10.
D.26/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő beruházásainak (pótmunkáinak) kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
D.27/2016.
Lenti Város Önkormányzata
"Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben" című pályázat keretében gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés kiegészítő belsőépítészeti beruházásainak kivitelezése, kiviteli szerződés keretében
2016.01.13.
2016.01.29.
3.Kf.27.398/2010/6.
Lenti Város Önkormányzata
PR tevékenységhez kapcsolódó feladatok ellátása
2011.02.16.
D.523/2009.
Lenti Város Önkormányzata
Lenti Város Önkormányzata részére PR tevékenységhez kapcsolódó feladatok ellátása
2009.09.08.
2009.10.09.
D.721/2015.
Lenti Város Önkormányzat
NYDOP-2.1.1/B-14-k-2014-0001 jelű, „Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben” című pályázat keretében kommunikációs, PR, reklámügynökségi és hirdetésszervezési szolgáltatások, vállalkozási szerződés keretében
2015.09.09.
2015.10.21.
D.443/2020
Lengyeltóti Város Önkormányzata
Humán szolgáltatások és kapacitások fejlesztése Észak-Somogyban
2020.10.12.
2020.11.05.
D.414/2020
Lengyeltóti Város Önkormányzata
Humán szolgáltatások és kapacitások fejlesztése Észak-Somogyban
2020.09.24.
2020.10.09.
D.159/2016.
Legfőbb Ügyészség
21 db személygépjármű beszerzése
2016.02.23.
2016.03.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el