Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.805/2010.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Bp.X., Bánya u. 20. szám alatti ház fő víznyomó vezeték cseréjének munkái
2010.10.08.
2010.11.10.
D.401/2018
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Ajánlati felhívás - Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumai személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása tárgyában
2018.11.26.
2018.12.11.
D.344/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás-ellenőrzési ügyviteli rendszer beszerzése
2013.08.05.
2013.09.20.
D.118/2023
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Újhegyi Uszoda felújítása EKR000319122019
2023.03.29.
2023.06.28.
D.310/2017.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy- és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2017.06.22.
2017.08.04.
D.181/2012.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat tulajdonában és a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. vagyonkezelésében lévő ingatlanok folyamatos és szükség szerinti mértékű takarítási és egyéb üzemeltetési feladatainak elvégzése
2012.03.12.
2012.04.23.
D.388/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.09.04.
2013.09.23.
D.185/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.04.26.
2013.06.10.
D.31/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy- és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása tárgyában
2013.01.18.
2013.02.26.
D.891/2010.
Kőbányai Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kiemelten Nonprofit Kft.
Közétkeztetés biztosítása a Kőbányai Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft. szolgáltatást igénybevevői számára
2010.11.18.
2010.12.20.
D.412/7/2008
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. képviseli: Hargitai - Mezőfi Ügyvédi Iroda
2008.09.15.
D.445/17/2006.
Külügyminisztérium, képviseletében eljár: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.
2006.08.14.
D.292/9 /2008
Külügyminisztérium a képviseletében eljárt: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.,
2008.07.28.
D.767/2010.
Külügyminisztérium
Hatályos joganyag és kapcsolódó jogi dokumentumok elérhetőségének biztosítása a Külügyminisztérium számára, legalább havonta frissített jogszabály gyűjteménnyel és kapcsolódó online szolgáltatás
2010.09.28.
2010.10.06.
D.329/2014.
Külügyminisztérium
50 db munkaállomás beszerzése
2014.07.03.
2014.07.25.
4.Kf.27.407/2007/8.
Külügyminisztérium
2008.02.13.
D.571/2013.
Külügyminisztérium
Vállalkozási szerződés a 2014-es európai parlamenti választások tájékoztató kampányával összefüggő médiavásárlás tárgyában
2013.12.30.
2014.01.16.
D.1010/2011.
Külügyminisztérium
Microsoft licencek biztosítása a Külügyminisztérium számára
2011.12.30.
2012.02.07.
D.692/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Mobiltelefonok beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.08.09.
D.709/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Hangrögzítő rendszerrel kapcsolatos szolgáltatások 2. - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.691/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Fordítási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.690/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Telekommunikációs szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.05.
D.689/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Hangrögzítő rendszerrel kapcsolatos szolgáltatások 1. - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
3.Kf.27.786/2006/3.
Közútfejlesztési Koordinációs Központ
2007.04.18.
D.493/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.S.Z. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.492/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.B.Z. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.491/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.Á. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.490/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Z.B.K., 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.489/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Z.M.T., 2018.10.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.488/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Sz.R., 2018.05.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.485/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (K.M.D. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.484/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.B.Z., 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.483/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.I. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.482/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Zné B.K. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.487/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (B.M.B, 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.486/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.Á. 2018.09.01.-2018.10.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.735/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.28.
2016.08.11.
D.667/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.662/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.07.
2016.07.25.
D.859/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.09.29.
2016.10.26.
D.537/2017.
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a "Velencei-tavi partfal komplex rehabilitációja" című projekttel (KEOP-1.3.0-15-2016-00015) kapcsolatos PR és tájékoztatási feladatok teljes körű ellátására
2017.09.12.
2017.09.28.
D.18/2021
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Élőerős őrzés és portaszolg.feladatok ellátása EKR000839192020
2021.01.15.
2021.03.02.
D.124/2013.
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
A Séd-Sárvízi Malomcsatorna hosszú távú fejlesztési programja tárgyú projekt keretében a kivitelezés során felmerült kiegészítő építési beruházások elvégzése
2013.03.14.
2013.04.26.
D.725/2010.
Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
megbízási szerződés a 30/2000.(IX.15.) GM rendelet 4. §. a)-e) bekezdésben meghatározott és a jogszabály 5-9. § (1)-(2) részletezett munkaerőpiíci szolgáltatások teljesítésére vonatkozóan (3. rész)
2010.09.15.
2010.10.11.
D.492/2010.
Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Megbízási szerződés a 30/2000. (IX.15) GM rendelet 4. §. a)-e) bekezdésben meghatározott és a jogszabály 5-9. § (1)-(2) részletezett munkaerőpiaci szolgáltatások teljesítésére vonatkozóan
2010.06.18.
2010.08.04.
D.40/2017.
Közép-dunántúli Regionális Innovációs Ügynökség Nonprofit Kft.
PP12Innovate - közbeszerzési eljárás külső projekt-, adminisztratív-pénzügyi és folyamatmenedzsment támogatás szolgáltatás beszerzésére Interreg Central Program keretében megvalósuló projekthez
2017.01.31.
2017.03.07.
3.Kf.27.280/2011/4.
Közép-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Irodai elhelyezést szolgáló ingatlan bérlete
2011.09.21.
D.31/2026
Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet ÜK:BVOP
“Egészségügyi szolgáltatások ellátása – KDOBVI- 7 rész” - 7.rész Készenlétes orvosi szolgálat EKR000608532025
2026.01.25.
2026.02.17.
D.660/2025
Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
“Egészségügyi szolgáltatások ellátása – KDOBVI- 7 rész” - 1.rész Egészségügyi alapellátás EKR000608532025
2025.10.15.
2025.11.17.
D.531/8/2008.
Közép-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
„Székesfehérvár 3523/30 helyrajzi számú ingatlanon kimutatott klórozott szénhidrogén és cianid szennyezettség tényfeltárása és tényfeltárási záró-dokumentáció összeállítása”
2008.11.10.
2008.11.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el