Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.369/2023
Bátorliget Község Önkormányzata
„Bátorliget, Bem u. szilárd aszfaltburkolat ellát.” - EKR001439272019
2023.09.06.
2023.10.31.
D.369/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 13. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.369/2021
Vésztő Város Önkormányzata
Vésztő – targonca beszerzése” tárgyban EKR000258522021
2021.08.05.
2021.10.18.
D.369/2020
Almási Balogh Pál Kórház
"FT-1289/Ózd/2020 Infekciókontroll tevékenység EFOP" - IX. rész EKR000431572020/5863
2020.08.24.
2020.09.25.
D.369/2019
Németh Zoltán ev.
Terménytároló építése
2019.07.08.
2019.08.14.
D.369/2018
Új Világ Nonprofit Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Microsoft licencek beszerzése
2018.10.29.
2018.11.15.
D.369/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. május 30-án létrejött könyvvezetésre vonatkozó szerződés (Dokumat Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.07.19.
2017.08.14.
D.369/2016.
Fons Sacer belső egyházi jogi személy
Kivitelezési szerződés alapján az ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0006, a Mátraverebély-Szentkúti Nemzeti Kegyhely turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódóan elektromos légvezeték hálózat bontásának tervezése és kivitelezése
2016.05.24.
2016.08.18.
D.369/2015.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt.
Vállalkozási szerződés a "Nagyigmánd és Kisigmánd települések ivóvízminőség javító projekt" (KEOP-1.3.0/09-11-2012-0027) kiviteli terveinek elkészítésére és kivitelezési munkáira a FIDIC Piros Könyv szerint
2015.06.08.
2015.06.24.
D.369/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Vállalkozási szerződés „Térfigyelő rendszerek fejlesztése P+R parkolókban, a Rákóczi tér mélygarázsban és a Margitsziget parkolóban” tárgyban
2014.07.18.
2014.09.08.
D.369/2013.
III. sz. Gazdasági Működtető Központ
Szállítási szerződés a III. sz. GMK Győr, Győzelem u. 12. sz. alatti főzőkonyhájának élelmezési nyersanyag beszerzésére - 1. rész
2013.08.26.
2013.09.26.
D.369/2012.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részbe
2012.06.05.
2012.06.28.
D.369/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
A Közös Expo, közös piac - Arad és Békés megyék közötti gazdasági és kereskedelmi kacsolatok erősítése című HURO 0802/23 AF jelű projekt keretében, egy multifunkcionális kiállítási csarnok és járulékos létesítményei kivitelezési munkálatai
2011.05.31.
2011.06.23.
D.369/2010.
Bezedek és Térsége Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Bezedek és Térsége Szennyvíz Önkormányzati Társulás területén csatornahálózat, szennyvíztisztító telep és gyűjtőaknák építése, valamint kiviteli tervezés
2010.05.07.
2010.05.11.
D.369/13/2007.
Dunaharaszti Városi Kincstár
2007.08.09.
D.369/ 16 /2008
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás képviseli: Kozeschnik Ügyvédi Iroda
2008.09.01.
D.368/7/2006.
MOL Földgázszállító Zrt.
2006.07.07.
D.368/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
XXI. kerület Szent Imre tér környezetrendezése EKR002368942023
2026.07.13.
D.368/2025
Semmelweis Egyetem
„Orvosszakmai gépek-RRF-2.3.1-21-2022-00011 projekt”- 6.rész -1 db multimodális orvosi eszköz integrátor EKR000342072023
2025.06.06.
2025.09.26.
D.368/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Szebeni utca burkolat szélesítés és felújítás_2” (2023.06.13.) EKR001000212023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.368/2023
Korlát Község Önkormányzata
„Egészségügyi alapellátás és védőnői szolgálat infrastrukturális fejlesztése Korlát településen” - EKR000787882023
2023.09.05.
2023.11.27.
D.368/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 12. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.368/2021
Pápai Városfejlesztő Társaság Kft.
„Szálloda épületének tervezési feladatai” EKR000243872021
2021.08.04.
2021.09.09.
D.368/2020
Göd Város Önkormányzata
Kincsem Óvoda eszközbeszerzés három részben - 2. rész EKR 000555982020
2020.08.24.
2020.11.05.
D.368/2019
Bodri Rosé Kereskedelmi Kft.
'Vállalkozási szerződés a Bodri Rosé Kereskedelmi Kft. VP3-4.2.2-16 kódszámú felhívásra benyújtott 1811660720 iratazonosító számú ''Borászati üzem fejlesztése'' munkáinak ellátására
2019.07.08.
2019.08.21.
D.368/2018
SimQ-Splényi Kft.
„Korszerű szarvasmarha telep kialakítása” ajánlati felhívás
2018.10.29.
2019.01.14.
D.368/2017.
HOGE Orvosi Műszer Kft.
"Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" című konstrukcióhoz kapcsolódóan, meglévő CT és DSA berendezések cseréje új berendezések szállításával, telepítésével, üzembe helyezésével, a régi berendezések selejtezésében való szakmai közreműködés, a régi berendezések leszerelése, elszállítása
2017.07.18.
2017.09.18.
D.368/2016.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Villamos energia beszerzése
2016.05.23.
2016.06.20.
D.368/2015.
Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés "Berettyó védtöltések fejlesztése a Kis-sárréti és a Berettyóújfalui ártéri öblözetekben" című, KEOP-2.1.1/2F/09-2011-0001azonosító számú projekt keretén belül további védtöltés fejlesztési, kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.06.08.
2015.06.22.
D.368/2014.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház - kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt megvalósításához szükséges színházgépészet, színházvilágítás technika,
2014.07.18.
2014.08.12.
D.368/2013.
II. sz. Gazdasági Működtető Központ
Szállítási szerződés a II. sz. GMK Győr, Váci M. út 1-3. sz. alatti főzőkonyhájának élelmezési nyersanyag beszerzésére
2013.08.26.
2013.09.26.
D.368/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
Lippa és Csanádpalota közös határon átnyúló pályázata keretében megvalósuló közúti infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó tervezési feladatok ellátása
2012.06.04.
2012.07.09.
D.368/2011.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
Kórházi informatikai rendszer szállítása, bevezetése és karbantartása
2011.05.30.
2011.07.11.
D.368/2010.
Abádszalók Város Önkormányzata
Orvosi rendelő felújítása és bővítése Abádszalók városában
2010.05.06.
2010.06.28.
D.368/10/2007.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
Ráckevei (Soroksári) – Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása tárgyú, EU- támogatásra számot tartó projekt előkészítése
2007.08.10.
D.367/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Arany János Általános Iskola épületfelújítása EKR002341772023
2026.07.13.
D.367/2025
Semmelweis Egyetem
„Orvosszakmai gépek-RRF-2.3.1-21-2022-00011 projekt” 4. rész - 2 db transzkután CO2 mérőműszer beszerzése EKR000342072023
2025.06.06.
2025.09.26.
D.367/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Gyalogátkelő helyek építése a Csépi úton” (2023.06.05.) EKR000791672023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.367/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Defibrillátorok beszerzése az OMSZ részére 2023.” - 3. rész (EKR000966432023)
2023.09.05.
2023.09.20.
D.367/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 11. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.367/2021
Göd Város Önkormányzata
„Adásvételi szerződés keretében 5 db alacsony padlójú autóbusz beszerzése” - szerződés teljesítése
2021.08.03.
2021.10.20.
D.367/2020
Déryné Művészeti Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Hangtechnikai eszközök beszerzése EKR 000670872020
2020.08.24.
2020.10.06.
D.367/2019
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Laboratóriumi vizsgálatokhoz reagensek, automaták - 13., 14., 15., 16. részek EKR000344722019
2019.07.05.
2019.08.07.
D.367/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Ajánlati felhívás "Stabil hőkamera rendszer rekonstrukciója -keretmegállapodás" tárgyban.
2018.10.26.
2018.11.20.
D.367/2017.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
A nyugdíjágazat irattáraiban lévő iratok feldolgozása,elektronikus másolatok készítése a nyugdíjfolyósítási szolgáltatásokhoz decentralizált módon történő hozzáférés és ügyintézés támogatása érdekében
2017.07.17.
2017.08.23.
D.367/2016.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Angiográfiai, interventionális radiológiai, neurointerventionális és haemodinamikai eszközök szállítása a Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére
2016.05.23.
2016.06.20.
D.367/2015.
Országos Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés a Közlekedésbiztonsági Automatizált Feldolgozó Információs Rendszer (KAFIR) kiegészítéséhez kapcsolódó alkalmazásfejlesztés érdekében a KÖZOP-1.5.0-09.11.2015-0001projekt keretében
2015.06.08.
2015.06.29.
D.367/2014.
Zuglói Médiaszolgáltató Kft.
Bp. Főváros XIV. Kerület Zugló Önkorm.tulajdonában álló Zuglói Lapok megnev ezésű önkormányzati lap nyomdai kivitelezése, kapcsolódó nyomdai szolgáltatások, a megrendelt nyomdai termékek megrendelő székhelyére történő szállítása
2014.07.18.
2014.08.07.
D.367/2013.
Pétfürdő Nagyközség Önkormányzata
Pétfürdő Polgármesteri Hivatal és Gondozási Központ építése
2013.08.26.
2013.10.24.
D.367/2012.
Bugát Pál Kórház Közhasznú Nonprofit Kft
A TIOP-2.2.4-09/1-2010-0017 projekt keretében Bugát Pál Kórház részére eszközbeszerzés
2012.06.04.
2012.07.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el